Zdjęcie:  Norbert Barczyk / PressFocus

Za nami piątek pełen niespodzianek w League of Legends European Championship. Jednak już dzisiaj czekają nas kolejne starcia, w tym rywalizacja G2 Esports z fnatic oraz Schalke 04 z Misfits Gaming. Czy Polacy wygrają w meczu na szczycie? Jak zagra niemiecki klub sportowy? Sprawdziłem ofertę w forBET, więc przejdźmy do analizy!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Schalke 04 – Misfits Gaming

Sobota, 06.02.21 – 19:00

Starcie pomiędzy Schalke 04 a Misfits Gaming prawdopodobnie będzie obfitować w wiele emocji, do czego przyzwyczaiły nas te organizacje. To mecz spod szyldu “clown fiesty”, ale warto zaznaczyć, że mamy jednego zdecydowanego faworyta jeszcze przed startem rozgrywek. Jest nim oczywiście niemiecki klub sportowy, który w ostatnim czasie imponuje kibicom, a wczoraj pokonał Rogue. Jeszcze w ubiegłym tygodniu rozprawił się również z G2 Esports, więc śmiało można powiedzieć, że niebiesko-królewscy mają na koncie dwie wygrane na faworytów do zwycięstwa całego sezonu. Łączny bilans Schalke to 4:2, więc warto zwrócić uwagę na to, że często reprezentanci niemieckiego klubu lubią przegrać starcia, które powinni wygrać bez większych problemów.

Jednak na tle nijakiego Misfits Gaming, Schalke wygląda naprawdę dobrze. MG ma bilans 2:4 i nie radzi sobie w tym sezonie League of Legends European Championship. Wczoraj uległo przeciętnemu exceL eSports, a jeszcze wcześniej zostało pokonane przez SK Gaming. Misfits wygrało jedynie na MAD Lions i fnatic. Przy czym w pierwszym z tych starć Lwy popełniły sporo prostych błędów i mogły ten mecz wygrać nawet pomimo przewagi MG. Z kolei fnatic na ten moment jest dość słabe i nie znajduje się nawet w TOP 4 najlepszych drużyn w LEC. Patrząc pod względem umiejętności, czy formy, to również lepiej wypada Schalke. Do tego te przede wszystkim jest świetnie przygotowane do meczów, co widać właśnie w ich starciach.

W forBET znajdziemy kilka ciekawych zakładów, jednak ja stawiam na standardowe zwycięstwo Schalke. Głównie ze względu na to, że te jest dobrej formie, a także wypada lepiej niż Misfits, które jest w kryzysie. Same kursy są na poziomie 1.80, co sprawia, że value jest bardzo duże, jak na szanse powodzenia.

Moja propozycja: zwycięstwo Schalke 04
Kurs: 1.82

 

Zagranie na esport

G2 Esports – fnatic

Sobota, 06.02.21 – 21:00

Starcie pomiędzy G2 Esports, a fnatic obrosło już do miana legendarnego. W końcu to dwie organizacje, które rywalizują ze sobą od kilku lat, a G2 przejęło od FNC miano najlepszej drużyny w Europie. Do tego podebrało im kilku najlepszych zawodników, w tym Rekklesa, który jeszcze w ubiegłym roku bronił barw właśnie fnatic. Teraz stanie przed okazją do pokazania się w meczu na swoją byłą drużynę, co zawsze podnosi prestiż takich starć, a do tego warto mieć na uwadze, że strzelec G2 jest w wybitnej formie, co pokazywał już wielokrotnie. W ten sezon wszedł “z wysokiego C” i jego Sivir, a także inne wybory, pokazują, iż należy się go bać. Do tego w dobrej dyspozycji jest Jankos, który nie boi się wybierać agresywnych junglerów, jak np. Olaf. Samo G2 po wpadce na Schalke nie może sobie pozwolić na kolejne porażki, jeżeli chce zakończyć fazę zasadniczą na pierwszym miejscu w tabeli.

A jak na tym tle wygląda fnatic? No cóż, te nie wygląda ani trochę. Najjaśniejszym punktem zespołu niewątpliwie jest Selfmade. Polski jungler ma świetne zagrania mechaniczne i widać, że ciągnie grę swojego zespołu, nawet jeżeli nie zawsze statystyki to oddają. Jednak reszta zespołu jest poniżej tego topowego poziomu, co też nie pozwala im na notowanie dobrych wyników. Dotychczas FNC wygrało zaledwie trzy mecze i tyle samo przegrało. Na ten moment drużyna Selfmade znajduje się na czwartej lokacie dopiero. W bezpośrednich starciach o wiele lepiej wygląda G2, które w ostatnim czasie wręcz nokautuje FNC na każdym polu. Te ewidentnie jest w cieniu swoich rywali zza miedzy. 

Bukmacherzy również w G2 widzą faworyta, co pokazują kursy bukmacherskie, jakie wystawili. Na zwycięstwo Jankosa i spółki jest to aż 1.43, więc łącznie można zagrać AKO 2.60, co jest dobrą opcją, jeżeli weźmiemy pod uwagę dyspozycje G2 Esports. Przede wszystkim należy pamiętać, że Caps i Rekkles wyjdą niesamowicie zmotywowani na to starcie i zapowiada się nam świetne widowisko.

Moja propozycja: zwycięstwo G2 Esports
Kurs: 1.43

forBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

forbet lec oferta