Nadeszła niedziela, a wraz z nią jak zwykle nadchodzi też finał turnieju CS: GO! Tym razem w ostatnim spotkaniu IEM Summer staną naprzeciw siebie drużyny Gambit oraz OG. O ile występ Rosjan w kolejnym finale raczej nikogo nie dziwi, zasłużenie zajmują oni przecież pierwsze miejsce we wszelakich rankingach, tak jednak OG od początku nie było wymieniane w ścisłym gronie faworytów i dopiero ich dobre wyniki i bezpośredni awans do półfinałów turnieju zwróciły na nich większą uwagę. Dzisiejsze starcie rozgrywane będzie w formacie Bo5, zatem nie będzie tutaj miejsca na niedokładność czy nieprzygotowanie, a zwycięzcą zostanie naprawdę lepsza drużyna, co często nie jest tak oczywiste w przypadku pojedynków w formule BO3. Ja na ten mecz przygotowałem specjalny typ od Totalbet, który wystawił bardzo szeroką ofertę na finał, znajdziecie tutaj zarówno typy indywidualne, handicapy na konkretne mapy czy typy na całe spotkanie.  Start finału już za godzinę, także należy się śpieszyć! Napiszcie w komentarzach co wy dziś typujecie, czy OG da radę postawić się potężnemu Gambit?

100% do 5000 PLN + 40 PLN freebet!
Kod promocyjny: ZAGRANIE

Totalbet baner promocyjne

 


OG – Gambit

13.06.2021 r. Godz. 16:00

Według bukmacherów wyraźnym faworytem tego spotkania jest Gambit i oczywiście nie ma tutaj czemu się dziwić, bo nie dość, że zajmują oni pierwsze miejsce w rankingu hltv, to jeszcze ich forma w ostatnich miesiącach odzwierciedla ich pozycję w rankingu i w praktycznie każdym większym turnieju przynajmniej awansowali oni do finału, nierzadko go jeszcze wygrywając. Pomimo delikatnego spadku formy to ciągle są oni poza zasięgiem większości drużyn, o czym w bolesny sposób przekonała się wczoraj ekipa G2. Zawodnicy Gambit pokazali również, że potrafią wracać do turnieju, bo po ich porażce z Vitality wielu fanów nieco w nich zwątpiło, oni jednak kolejne mecze wygrali w bardzo przekonujący sposób, jednocześnie zapewniając sobie awans do kolejnego finału. Na ich drodze do triumfu stoi jednak drużyna, która podczas tego turnieju nie przegrała jeszcze żadnego spotkania. Czy OG ma argumenty, żeby zatrzymać Rosjan przed następnym sukcesem?

OG z impetem weszło w turniej, po drodze pokonując takie drużyny jak Virtus.pro, Evil Geniuses czy ostatecznie w półfinale Vitality. Udowodnili, że przyjechali na IEM przygotowani i z myślami o zwycięstwie, ale chociaż są już w finale, to ciągle przed nimi bardzo długa droga. Gambit ma już doświadczenie w wygrywaniu finałów i z pewnością dziś nie będzie taryfy ulgowej dla drużyny OG. Z drugiej strony ekipa Mantuu ma za sobą pięć wygranych spotkań z rzędu i w każdym z nich pokazywali nie dość, że fenomenalną grę, to jeszcze olbrzymią wolę walki. Według mnie jest tutaj bardzo szerokie pole do niespodzianki, zwłaszcza że, tak jak wspominałem, Gambit nie jest w swojej najwyższej formie. Co więc typuje w dzisiejszym finale?

skarb


Według mnie będziemy świadkami niezwykle wyrównanego starcia z minimum czterema mapami, a bardzo prawdopodobne jest według mnie pojawienie się maksymalnej możliwej liczby rozgrywek. Gambit na praktycznie każdej mapie notuje serię zwycięstw, wobec tego czują się oni idealnie w tym formacie, gdzie na każdej mapie mają przygotowane jakieś zagrywki, natomiast OG niewiele im ustępuje, bo podczas obecnej przygody z turniejem wygrali oni na czterech różnych mapach, wykluczają oni natomiast Vertigo, czyli jedną z najlepszych map w wykonaniu Gambit, co oczywiście coraz bardziej wyrównuje szanse w tym spotkaniu. Początkowo chciałem decydować się na typ na wysoką liczbę rund w tym spotkaniu, jednak ostatecznie zauważyłem specjalny typ od Totalbet, którego chyba nie znajdziecie u żadnego innego bukmachera. Kurs na to, że w trakcie całego spotkania padnie ACE, czyli pięć eliminacji w rundzie zdobyte przez jednego zawodnika, wynosi 3.00! Zazwyczaj takie typy są wystawiane jedynie na spotkania BO3, bo w przypadku takiego formatu jak dzisiaj mamy przynajmniej jedną mapę więcej, bo do wygrania potrzebne są trzy zwycięstwa. Tak jak pisałem, spodziewam się raczej wyrównanego spotkania, zatem szansa na oferowane zdarzenie coraz bardziej wzrasta.

Dodatkowo warto zauważyć klasowych zawodników takich jak Ax1le czy Mantuu, którzy już zdobyli ACE podczas tego turnieju. To wszystko składa się według mnie na idealne warunki do spełnienia się tego zdarzenia. Finały często obfitują w niesamowite zagrania, chyba każdy ciągle ma w głowie niesamowitego clutcha 1vs4 w wykonaniu Cadiana podczas ESL Pro League. Fakt walki o tytuł zapewnia dodatkową motywację, dzięki czemu często jesteśmy świadkami pięknych akcji właśnie w finałach. Wysokość kursu również zachęca do wybrania tego typu, bo tak jak pisałem, zazwyczaj kurs w okolicach 3.50 wystawiany jest na mecze w formacie BO5. Według mnie obydwie drużyny są obecnie na podobnym poziomie, na korzyść Gambit przemawia oczywiście doświadczenie w finałach, natomiast OG leci na fenomenalnej serii w tym turnieju. Liczę na fenomenalne widowisko i przynajmniej jednego “ejsika” w wykonaniu któregokolwiek zawodnika!


OG – Gambit

13.06.2021 r. Godz. 16:00
Typ: W meczu padnie ACE
Kurs: 3.00

 

WARUNKI BONUSU OD DEPOZYTU:

  • Jednokrotny obrót depozytem uwolni 25% lub 20% bonusu. Np. obrót 5 000 PLN (wersja 4×4) – uwalnia 1250 zł.
  • Pierwsza wpłata w kwocie minimum 10 PLN, do maksymalnej wartości 5000 PLN.
  • Forma bonusu: 4×4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) czy 5×3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami). Pamiętaj, kurs każdego zdarzenia to minimum 1.25

WARUNKI FREEBETU:

  • 20 PLN za rejestrację z kodem: zagranie
  • 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 PLN za pierwszy depozyt
  • 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne

 

 

Kupon esport totalbet 13.06
fot.Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze