fot. Marcin Karczewski

Dzisiejsza żużlowa sobota będzie bez ligowych spotkań. W zamian dostaniemy dużo emocji w ostatnim turnieju Speedway European Championship. Jak dotąd na pierwszym miejscu jest Mikkel Michelsen oraz Piotr Pawlicki. Kto zdobędzie Mistrzostwo Europy i uzyska dzięki temu awans do Grand Prix 2022? Czekają nas wyśmienite zawody w Rybniku. Myślę, że pogoda już nie powinna popsuć nam planów tak jak było to wczoraj. Mam nadzieję, że kolejny kupon będzie zielony i powiększymy nasz profit. 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

4. Runda SEC w Rybniku

Sobota, 10.07.2021 – 19:00

O godzinie 19 rozpoczniemy zmagania w ostatniej rundzie SEC, które odbędą się w Rybniku. Zawody zapowiadają się bardzo dobrze i myślę, że Mistrza Europy poznamy w ostatnich biegach. W czołówce jest bardzo ciasno. Największe szanse przed zawodami ma Piotr Pawlicki oraz Mikkel Michelsen, którzy są na podwójnym prowadzeniu z 39 punktami na swoich kontach. Za nimi czai się Leon Madsen, który będzie chciał im pokrzyżować plany (37 punktów). Zwycięzcę rozpatrywałbym właśnie w tej trójce, ponieważ kolejny Patryk Dudek czy Daniel Bewley mają zbyt dużą stratę i raczej nie wyobrażam sobie, że ktoś z pierwszej trójki mógłby ją roztrwonić. W dzisiejszych zawodach pojawi się Rune Holta, który dostał dziką kartę. Uważam, że jest to świetna sprawa, ponieważ Norweg z polskim paszportem przeżywa drugą młodość. Dodatkowo ma już trochę lat na karku i może to być jego ostatni większy turniej indywidualny, dlatego cieszę się, że będzie mógł popsuć wyniki innym. Przypominam, że dziś jedziemy w Rybniku, gdzie Holta w lidze ma średnią 2,419. Ja jednak będę skupiać się na górze tabeli końcowej oraz zawodnikach, którzy mogą dziś odjechać bardzo dobre zawody. Mam tutaj na myśli Mikkela Michelsena oraz Roberta Lamberta. Uważam, że oboje zameldują się w top 6 w dniu dzisiejszym. Tak jak wspominałem na początku, Duńczyk prowadzi w klasyfikacji generalnej z 39 oczkami na swoim koncie. Ostatnia runda w Rybniku bardzo go ucieszyła, ponieważ wyśmienicie zna ten tor i na pewno będzie bardzo wymagającym zawodnikiem dla rywali. Jak może wiecie, Mikkel na co dzień mieszka właśnie w tym mieście i często tutaj trenuje. W ostatnim wywiadzie sam wspominał, że uwielbia geometrię tego toru i dziś zrobi wszystko, aby zdobyć kolejne ważne punkty. Tak naprawdę ma świetną szansę, aby powtórzyć swój wyczyn z poprzedniej rundy w Gdańsku, gdzie wygrał. Przypomnę tylko, że pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej SEC daje miejsce w Grand Prix (kolejny sezon). Dla Duńczyka jest to niepowtarzalna szansa, aby wrócić do walki o Mistrzostwo Świata.

Jeśli chodzi o Roberta Lamberta to w tym momencie ma 26 punktów, a co za tym idzie, małe szanse nawet na brązowy medal. Znając Anglika i jego temperament to na pewno będzie walczył do końca. Jest to przecież laureat z roku poprzedniego. Dziś będzie ciężko przeciwstawić się Madsenowi czy Michelsenowi, lecz nawet trzecie miejsce jest w jego zasięgu. Lambert bardzo dobrze zna tor w Rybniku, ponieważ jeździł tutaj w ubiegłym sezonie. W Rybniku był trudny do pokonania i stwarzał duże problemy takim zawodnikom jak Bartek Zmarzlik czy Jason Doyle. Jeśli chodzi o zmagania w SEC to w tym roku nie jest tak jakby sobie to wyobraził. Dużo stracił w Gustrow, gdzie zdobył tylko 5 oczek. Po świetnym starcie (3,2) przyjechał później trzykrotnie na końcu stawki. W Gdańsku próbował jeszcze ratować sytuację, lecz strata była już dość duża, lecz zrobił co mógł (13pkt). W Rybniku powinien pojechać podobnie, a może nawet lepiej jak ostatnio, ponieważ tak jak wspomniałem bardzo lubi geometrię tego toru. Reasumując, jeżeli nie zobaczymy jakiejś katastrofy, lub literek w postaci wykluczenia, taśmy czy defekt etc., to za równo Mikkel Michelsen oraz Robert Lambert powinni być w pierwszej szóstce dzisiejszych zawodów.      

forBet
1.35 i 1.55
M. Michelsen i R. Lambert w TOP 6

typy

Trzecim typem na naszym dzisiejszym kuponie będzie Bartek Smektała. Uważam, że niestety nie znajdzie się w pierwszej szóste najlepszych zawodników dnia. Smyku zajmuje 7. miejsce i ma punkt mniej od opisywanego przed chwilą Roberta Lamberta. Gdyby nie słaby występ w pierwszej odsłonie, czyli w Bydgoszczy to mogłoby być naprawdę dobrze (4 pkt). W Gustrow zajął 4. miejsce a w Gdańsku 6. Dlaczego więc miałby się dzisiaj nie znaleźć w top 6? Odpowiedź jest prosta. Tor. 

Smektała nie lubi jeździć w Rybniku. Dodatkowo raczej nie będzie mieć po prostu miejsca, aby znaleźć się dziś na górze tabeli. Oprócz Mikkela, Lamberta jest oczywiście Dudek, który musi walczyć o 3. miejsce, Madsen walczący o Mistrza, Bewley, który zna ten tor i Rune Holta czy Sergiej Łogaczow, czyli zawodnicy występujący w barwach ROW-u. Nie można jeszcze zapominać o Nicki Pedersenie. Jeżeli dojedzie do końca zawodów i nie wycofa się po jednym lub dwóch biegach jak miał to w zwyczaju to też powinien być w czołowej stawce. Mam wrażenie, że u Smektały w tym sezonie coś nie gra. Nie ma tego błysku i jeździ bardzo przeciętnie. Najlepsze wyniki robi w Szwecji, lecz trzeba przyznać, że jest to trochę niższy poziom od PGE Ekstraligi. Kurs na dzisiejszy zakład wynosi 1.50, dlatego biorę go z pocałowaniem ręki. Jest to dla mnie bardzo value propozycja. Jeżeli byłoby około 1.2 – 1.3 to bym odpuścił, lecz 1.50 wygląda już bardzo dobrze. Nie sądzę, że Smektała dziś odpali i wmiesza się w takich zawodników, którzy będą walczyć o wszystko.

forBet
1.50
B. Smektała w TOP 6 - nie

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Przed postawieniem zakładu zapoznaj się z opiniami na temat tego bukmachera

typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze