Po ubiegłotygodniowych zawirowaniach w analizowaniu tenisowych spotkań przyszedł czas na zresetowanie umysłu i świeże spojrzenie na kolejne zmagania. W poprzednim rozdaniu mimo ponad 50% skuteczności, udało nami się tylko raz skompletować double, co z pewnością nie napawa optymizmem. Zupełnie na innym biegunie znajduję się, jeśli chodzi o typowanie darta, 2/2 i ponad 500 złotych profitu, jeśli chodzi o tę dyscyplinę i już z tego miejsca zapraszam na rozpoczynające się Mistrzostwa Europy. Czy van Gerwen znów zdobędzie tytuł? Zobaczymy, jednak dzisiaj nie o tym. Zapraszam do poczytania.

Skorzystaj z oferty powitalnej Fortuny!

1000 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1140PLN

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Coraz bliżej do finału tenisowego sezonu, na europejskich kortach rozgrywane są kolejne turnieje ATP, jednak bez porównania, jeśli chodzi o rangę, jak i samo obstawienie drabinki co do zmagań w Antwerpii, Moskwie i Sztokholmie. Oczywiście mówimy tutaj o znaczącym wzroście poziomu, jak i ilości punktów do zdobycia. W tym tygodniu rozgrywane są spotkania na arenach w austriackim Wiedniu i w sąsiednim królestwie Rogera Federera szwajcarskiej Bazylei.

Zanim jednak o dzisiejszych typach proponuję przypomnieć rezultaty niedzielnych finałów. Myślę, że do sporej sensacji doszło na kortach w Antwerpii, gdzie to w pojedynku oldbojów, czyli spotkaniu Wawrinki z Murrayem, zwycięstwo odniósł ten drugi mimo porażki w pierwszym secie i odrabiania breaka w drugim. W Moskwie zaś, zdecydowane zwycięstwo faworyta gospodarzy Rublowa 2-0 nad Adrianem Manarinno, który doszedł do tego finału mimo zdecydowanych problemów w swojej grze. W Sztokholmie zaś pojedynek Krajinovica z Shapovalovem rozstrzygnięty został zdecydowanie na korzyść Kanadyjczyka, co z resztą nie powinno dziwić.

Hyeon Chung- Andriej Rublow

Obecna 22-ga rakieta świata uskrzydlona ostatnim zwycięstwem na swoim terenie, w pierwszej rundzie pokonała zawsze groźnego Aleksandra Bublika 2-1. W pierwszym secie Rublow dał mu wygrać tylko jednego gema, a później walcząc gem za gem doszli do dwóch rozstrzygnięć w tie breakach. Koreańczyk po dwóch porażkach z Goffinem i Stebe, wczoraj zmierzył się z Raonicem i bez większych problemów pokonał, słabiej spisującego się w ostatnich miesiącach rywala.

Nić statystyk:

 • Andriej Rublow wygrał ostatnich 15/20 spotkań, wszystkie na najwyższym szczeblu ATP
 • Hyeon Chung trzykrotnie mierzył się z Rosjaninem i wszystkie spotkania wygrał ostatnie w 2017 roku podczas Next Gen
 • Będzie to dopiero 28 spotkanie Koreańczyka w tym sezonie, gdyż sezon rozpoczął dopiero w sierpniu.
 • Chung wygrywał w tym roku Challengery w Chengdu, w US Open po dwóch pieciosetowych pojedynkach odpadł w 1/16 z Rafaelem Nadalem.

Co obstawiać?

W pojedynku tych dwóch młodych tenisistów przewiduje rozstrzygnięcie w kierunku Rublowa, przede wszystkim Rosjanin wygrał w Moskwie, odrabiając straty w półfinale, a rywalem był nie kto inny jak Marin Cilic, który jeszcze nie tak dawno należał do absolutnego światowego topu. Pozwoliły mu na to umiejętności dobrego returnu i gry na linię. Do tego utrzymanie własnego podania nawet z tak wybitnym rywalem daje ogromne możliwości na sukces. Nie można tego powiedzieć o Chungu, którego cechą jest przede wszystkim szybki bieg po linii, co pozwala mu na długie wymiany, jednak dla Rublowa to nic nowego. W spotkaniu z Kokosem, szybka, dość agresywna gra to zawsze klucz do sukcesu, tym bardziej, jeśli nie jest on w szczytowej serwisowej formie. Mimo słabej gry Raonica w wymianach, potrafił on kilkukrotnie w tym spotkaniu doprowadzić do stanu równowagi, w spotkaniu z Rublowem to powinien być standard, który Rosjanin z pewnością potrafi wykorzystać.

TYP: A. Rublow

Kurs: 1,68  (Fortuna)

Aljaz Bedene- Simon Gilles

Aljaz Bedene ma za sobą fenomenalną serię spotkań, w ciągu 20 ostatnich przegrał zaledwie cztery w tym finał w Metz i 1/16 w US Open. W obecnym turnieju przyszło spotkać się mu z Argentyńczykiem Guido Pellą i odniósł przekonujące zwycięstwo 2-0, kończąc 28/29 piłek z pierwszego serwisu! Simon Gilles na starcie zmierzył się z Feliciano Lopezem i również wygrał w dwóch setach, co prawda nie osiągnął wyniku jak jego dzisiejszy rywal, ale o jego statystykach można powiedzieć jedno. Simon jest systematyczny nie stanowi dla niego problemu gra z pierwszego, czy drugiego serwisu, return na dobrym poziomie co w spotkaniu z Aljazem może okazać się kluczowe.

Statystyki:

 • Aljaz Bedene wygrał 16 z 20 ostatnich spotkań
 • Słoweniec wygrał turniej w Portoroz oraz doszedł do finału w Metz
 • Dwukrotnie mierzył się z Simonem i oba spotkania wygrał, ostatnie podczas zmagań w Metz
 • Bilans spotkań Simona to 10/10, spotkania rewelacyjne, przeplata z fatalnymi.

Co obstawiać?

Moim zdaniem Aljaz mimo bardzo dobrego bilansu, odniesie jutro porażkę. Przede wszystkim głównie swoje statystyki nabijał w Challengerach, mierząc się z co najmniej przeciętnym zawodnikami. Od dłuższego czasu jego gra nie zachwyca, jeśli chodzi o formę, o ile trzyma serwis na wysokim poziomie to ciężko go przełamać, o tyle w wymianach to raczej kiepskawo. Simon jest regularny, jeśli uda się mu powtórzyć dyspozycję ze spotkania JOW- Tsongą to odniesie dzisiaj zwycięstwo

TYP: S.Gilles

Kurs: 1,99 (Fortuna)

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 1140PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 120 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

tenis