Mistrzostwa świata w League of Legends rozpoczną się już za dwa dni. Turniej zapowiada się niezwykle emocjonująco, a bukmacherzy przygotowali zakłady długoterminowe na te rozgrywki. Sprawdzamy ofertę BETFAN, głównie na to kto wygra całe Worldsy 2020, ale to nie jedyna rzecz, jaką warto obstawić. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kto wygra Worldsy 2020?

Mistrzostwa świata w Lola 2020 rozpoczną się za dwa dni od fazy play-in. W niej weźmie udział jeden zespół z Europy – MAD Lions (a także formacje z innych zakątków świata). Najlepsze ekipy z tej fazy awansują do zmagań grupowych, w których czekają już m.in. G2 Esports, Fnatic, DAMWON Gaming czy Top Esports. Oprócz tych wymienionych formacji, które naturalnie mają największe szanse na wygranie Worldsów, do grona faworytów warto również dodać JD Gaming, a o niespodziankę może pokusić się też Gen.G.

W BETFAN jest dość sporo zakładów długoterminowych na Worldsy 2020. Można postawić zwycięzcę całego turnieju, jaka drużyna z danego kontynentu zajdzie najdalej, a nawet zwycięzcę bez Top Esports. Dzisiaj skupimy się na pierwszej z tych opcji i postaram się podać cztery najlepsze propozycje z drużyn, które według mnie mają największe szanse. Zacznijmy od Chin i Korei, gdyż w tym roku te regiony są bardzo mocne. 

Top Esports

Naturalnie wypada zacząć od drużyny, która ma największe szanse. Mowa oczywiście o Top Esports, gdyż te w tym sezonie pokazuje się po prostu z bardzo dobrej strony. Chińska drużyna zdominowała rywali w tym roku, najpierw zajmując drugie miejsce podczas wiosennego splitu, a następnie zwyciężając Mid-Season Cup, fazę grupową letniego splitu i wreszcie play-offy letnich rozgrywek. W finale pokonała równie mocne JDG Gaming, które napsuło TE sporo krwi (przegrało ledwo 2:3).

Drużyna z Chin potrafi grać bardzo ładne League of Legends, ale miewa spore wahania formy. Wydaje się, że to jest jej największa słabość, jednak pomimo tego bukmacherzy i specjaliści dają Top Esports największe szanse na zwycięstwo. Do mojego osobistego TOP 4 również dodaje tę ekipę, a kurs na BETFAN na końcowe zwycięstwo TE wynosi aż 2.75. Pomimo tego, że ciężko tutaj mówić o “pewniaku”, to jednak warto się bliżej przyjrzeć tej propozycji. 

JD Gaming

Pomimo tego, że JD Gaming według bukmacherów ma mniejsze szanse na końcowe zwycięstwo niż DAMWON Gaming, to ja jednak stawiam ich wyżej. Chińsko-koreański zespół zaliczył naprawdę dobry sezon, gdyż wygrał wiosenny split (zajmując najpierw drugie miejsce w grupowych rozgrywkach), zajął 3-4 miejsce podczas Mid-Season Cup i skończył summer split na drugiej lokacie. Gdyby nie fenomenalna postawa Top Esports, to właśnie JD Gaming cieszyłoby się z dwóch tytułów mistrza Chin, a nie tylko jednego.

Dużą siłą tej drużyny są starcia w formacie BO3 oraz BO5. Pokazują się z lepszej strony, gdy stawka meczu jest większa i potrafią grać pod presją. Do tego na wspomniane Top Esports przegrali ledwo 2:3 i niewiele brakowało, żeby to oni ostatecznie zwyciężyli summer split. W tym sezonie nie było MSI, więc nie mogliśmy porównać formy TOP 2 Chin do Korei lub Europy, ale jednak uważam, że obok TE, to właśnie JD Gaming ma największe szanse. Kurs? Aż 5.50, więc jest to dość value opcja.  Zagranie na esport

G2 Esports

Zapewne postawienie G2 Esports wyżej niż DAMWON Gaming może okazać się dla wielu osób kontrowersyjne, to jednak warto pamiętać, że to jest dalej G2. Ta sama drużyna, która w ubiegłym roku wygrała MSI i obroniła tytuł mistrza Europy, co również powtórzyła w tym roku i przede wszystkim jest aktualnym wicemistrzem świata. Faktem jest to, że pół summer splitu G2 przespało, męcząc się z Schalke, Origen, czy innymi wytworami dołu tabeli, ale w najważniejszym momencie Jankos i spółka pokazali charakter.

W play-offach po prostu pokazali się o klasę lepiej od rywali i zarówno fnatic, jak i Rogue, nie dojechali po prostu na mecze z G2. Warto pamiętać, że G2 Esports lubi pokazywać prawdziwą formę dopiero w najważniejszych meczach, a gra pod presją nie jest im obca. Sam kurs również sprawia, że warto się bliżej zastanowić nad formacją Jankosa. W końcu to, że jest w TOP 4 najsilniejszych ekip na tych Worldsach nie podlega żadnej wątpliwości, a kurs na poziomie 8.50 to już sporo. 

DAMWON Gaming

Trzeba przyznać, że na DAMWON Gaming obecnie jest niesamowity hype. Drużyna, która totalnie przejechała się po rywalach w summer splicie na pewno jest w gronie faworytów do wygrania Worldsów. Jednak uważam, że ludzie zbyt mocno faworyzują DG, tym bardziej że nie było opcji do sprawdzenia formy poszczególnych drużyn na tle innych regionów. Trzeba jednak oddać DAMWON, iż pół roku grało naprawdę dobrze. No właśnie, ale to tylko pół roku. Pierwszy split drużyna ShowMakera zakończyła na… czwartym miejscu i o tym ludzie zapominają.

W summer splicie już poszło jej o wiele lepiej i wygrała całe rozgrywki, pokonując DRX 3:0. Jednak pomiędzy tymi rozgrywkami był też Mid-Season Cup, gdzie DAMWON uplasowało się na 5-6 lokacie. Może się zdarzyć tak, że przehypowane DG po prostu odpadnie z kretesem z Worldsów, ale równie prawdopodobne jest to, iż przejadą się po wszystkich rywalach. Dlatego to właśnie formacja ShowMakera, największej gwiazdy tej drużyny, zamyka to zestawienie z kursem 3.60, który również jest ciekawy.  Moje propozycje:

  • Top Esports – kurs 2.75
  • JD Gaming – kurs 5.50
  • G2 Esports – kurs 8.50
  • DAMWON Gaming – kurs 3.60

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

betfan worlds 2020

Zaloguj się aby dodawać komentarze