Jeden kupon mamy już za nami, lecz w dzisiejszą sobotę jest wiele żużla, dlatego za chwilę przedstawimy drugą propozycję. W sierpniu mamy ponad 800PLN profitu, dlatego postaramy się jeszcze wycisnąć do końca miesiąca jak najwięcej, żeby być bardzo zadowolonym. O godzinie 19 startujemy z Grand Prix Challenge w Gorican. Mamy fajnego dubelka, który mam nadzieję jest dobrym krokiem do kolejnego zysku. Zawody zapowiadają się bardzo ciekawie, więc nie przedłużamy i przechodzimy już do typów. Czy Matej Zagar wygra zawody? Kto będzie liderem? Mam nadzieję, że pogoda nie przeszkodzi i będziemy świadkami świetnego ścigania.

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

Grand Prix Challenge Gorican

Sobota, 22.08.20 – 19:00

Przeglądając ofertę bukmacherów było wiele typów na które mogłem się skusić. Ja jednak zestawiłem ze sobą dwóch kandydatów do zwycięstwa. Jest to Vaclav Milik oraz Aleksandr Łoktajew. Moim zdaniem lepszy w tym pojedynku będzie drugi Rosjanin. Mimo, że różni ich liga, ponieważ Valcav jeździ na co dzień w PGE Ekstralidze a Saszka w 1. lidze żużlowej to jednak bardziej mnie przekonuje. Tak naprawdę bardzo trudno stwierdzić jakim zawodnikiem jest Czech. Praktycznie w większości z meczów jeździ bardzo słabo, żeby nie powiedzieć tragicznie, natomiast czasami odpali się i potrafi jakimś cudem wygrać z najlepszym żużlowcem danego dnia. Jest to jednak rzadkie, dlatego stawiam dzisiaj na bardziej stabilnego zawodnika. Oprócz tego tor w Gorican dla Łoktajewa jest jednym z tych, które bardzo lubi i dobrze wspomina. Rok temu w Grand Prix Challenge zajął 8.miejsce z 9pkt (3,2,1,2,1). Dwa lata temu (2. Eliminacje do półfinału SEC) zajął drugie miejsce zdobywając  13+2pkt (2,3,3,2,3 +2). Jeśli chodzi o Milika to w 1. rundzie SEC, zajął drugie miejsce. To jest właśnie to o czym pisałem wcześniej. Czasami jak odpali to nie można poznać tego żużlowca, mimo, że forma wskazywałaby, że będzie przyjeżdżał za plecami rywali, Dziś jednak nie sądzę aby szalał. Dla Łoktajewa jest to życiowa szansa, ponieważ trzech najlepszych żużlowców dzisiejszego dnia, automatycznie wchodzi do Grand Prix 2021. Patrząc na skład dzisiejszego turnieju, na pewno jakieś szanse ma. Trzeba również pamiętać, że jest to reprezentant Rosji, także możemy być pewni, że nie odpuści i będzie walczyć do samego końca. Reasumując, uważam, że Łoktajew będzie lepszy od Vaclava Milika, który nie błyszczy formą i nie powinien mu zagrozić.

Grand Prix Challenge Gorican

Typ: A. Łoktajew lepszy od V. Milika

Kurs: 1.62

typy

Grand Prix Challenge Gorican

Drugim moim typem na dzisiejsze eliminacje do Grand Prix 2021, ku zaskoczeniu będzie Jurica Pavlic i jego over punktowy. Mianowicie musi zdobyć minimum 7 punktów w pierwszych pięciu biegach. Pewnie wiele osób powie, że jest to szalony typ, ponieważ w tym roku Jurica kompletnie nic nie jedzie i nawet nie mieści się w składzie w pierwszej lidze. Mój typ kieruję tylko z jednego powodu. Odpowiedzią jest oczywiście tor. Owal w Gorican to dla Pavlica dom, na którym trenuje przed sezonem. Na pewno nikt nie zna go lepiej niż sam Słowak. Myślę, że dziś również to pokaże i mimo, że jego forma, a raczej jej brak, mu w tym nie przeszkodzi. Liga to jest liga, natomiast tutaj zawsze jechał dobrze co pokazują jego ostatnie wyniki. Dwa lata temu w 2. półfinale eliminacji do SEC, zajął 3. miejsce, zgarniając przy tym 10 pkt w pierwszych pięciu startach. Rok później, również uczestniczył w SECu gdzie zdobył 11 oczek, a w Grand Prix Challenge 9. Jak widać, za każdym razem pokrywał dzisiejszą linię z dużą łatwością oraz zapasem. Mam nadzieję, że dziś będzie równie dobrze a 7 punktów Jury, nie powinny być problemem. Wylosował dobry numer startowy (5), a oznacza to, że pojedzie dwukrotnie z pola A. trzeba zaznaczyć, że jest to krótki tor, który wynosi tylko 305 metrów, dlatego czerwony kask może być lekkim handicapem. Myślę, że Pavlic poradzi sobie z rywalami i będzie mieć minimum 7 oczek na zakończenie zawodów.

Grand Prix Challenge Gorican

Typ: Jurica Pavlic +6,5 pkt

Kurs: 1.57

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

sts

Zaloguj się aby dodawać komentarze