Trzeci i ostatni dzień zmagań 18. Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Polacy zagrają o dziewiąty triumf w tych zawodach, a pozostałe ekipy zadebiutują na podium tych rozgrywek. Egipt ma już pewne co najmniej drugie miejsce, a kto zajmie najniższy stopień podium? O tym zadecyduje bezpośrednie starcie pomiędzy Azerbejdżanem i Norwegią. Typujemy po raz ostatni przed Igrzyskami Olimpijskimi siatkarskie boje! Gramy w Fortunie dubla z AKO 2,61!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Sprawdźcie, co przygotowaliśmy, a także zapraszam do założenia konta w Fortunie, gdzie czekają na Was ciekawe bonusy! 

Azerbejdżan vs Norwegia

Przed turniejem wiele o tych ekipach nie wiedzieliśmy, ale po dwóch meczach nasza wiedza może być już nieco większa. Norwegowie postawili się wbrew oczekiwaniom Egiptowi i doprowadzili do tiebreaka, a w nim na początku prowadzili, ale ostatecznie ulegli 13:15. Azerowie gładko przegrali oba mecze, ale ciekawą postacią wydaje się być przyjmujący Agil Aghazada, który w dwóch meczach zdobył łącznie 18 punktów – najwięcej w swojej drużynie. Drużyna z północy Europy wydaje się być faworytem tego starcia, choć przed turniejem nie było to takie oczywiste. Najpewniejszym punktem drużyny trenera Tore Aleksandersena był Oskar Raftevold. W obu spotkaniach zaprezentował równą formę i dziś podobnie powinien stanowić o sile zespołu. Azerowie na tle rezerwowej drużyny Polaków wyglądali słabiej, z Egiptem nie zdołali wygrać nawet seta. Norwegowie z kolei powalczyli w jednym z setów z ekipą Vitala Heynena, a z Egiptem zagrali ponad normę. Stawiam tu na pewne 3:0 dla Norwegów, którzy – co warto podkreślić – mają młody zespół. Ten w ciągu kilku lat może zameldować się na mistrzostwach Europy i zapewne taki cel stawia sobie ich trener Tore Aleksandersen na najbliższe sezony reprezentacyjne.

Fortuna
1,42
Norwegia wygra 3:0

Polska vs Egipt

Starcie o pierwsze miejsce w turnieju, ale nie ma się co łudzić – Polacy to spotkanie powinni wygrać i od samego początku byliśmy murowanym faworytem do wygrania Memoriału. Nasza reprezentacja w dwóch spotkaniach grała bardziej rezerwowym składem, więc dziś powinniśmy spodziewać się wyjściowej szóstki, która wystartuje także w meczu z Iranem na igrzyskach w Tokio. Będzie to próba generalna przed imprezą sezonu, kolejny mecz nasi zawodnicy zagrają już w stolicy Japonii. Odpoczywały nasze największe strzelby takie jak Kurek, Leon, Kubiak. Reprezentanci Polski nie powinni tutaj stracić seta po raz trzeci w tym turnieju i zapewnić sobie pierwsze miejsce po raz dziewiąty w historii Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

grupa 40

Co gramy?

W tym spotkaniu Fortuna oferuje nam linie punktową na poziomie 128,5 punktu. To całkiem wysoka linia patrząc na wyczyny naszej reprezentacji i faktu, jak Egipcjanie męczyli się z Norwegami. Jeśli zakładamy 3:0 i grę bez przewag to rywale musieliby zdobyć maksymalnie 17-18 punktów na set. Patrząc jak kończyli Polacy sety w tym turnieju (Norwegia: 13,14,20, Azerbejdżan: 15,12,10) to możemy liczyć na to, że przeciwnicy nie będą mieli wiele do powiedzenia. Egipcjanie mają być przetarciem i zapowiedzią tego, co może nas czekać na Igrzyskach Olimpijskich – graliśmy z nimi w Rio, graliśmy w Pekinie, aktualni wicemistrzowie Afryki grali na igrzyskach pięciokrotnie. Myślę, że biorąc pod uwagę te czynniki, a także założenia, że dziś zobaczymy podstawowy skład możemy liczyć na to, że zejdziemy poniżej tej linii punktowej. Polacy wyglądają naprawdę pewnie przez wiele tygodni – w Lidze Narodów było widać progres, ale przede wszystkim moc głębi składu, która może być decydująca w Tokio. Dziś zobaczymy jak nasza ekipa jest przygotowana do imprezy czterolecia. Obyśmy w końcu przełamali klątwę ćwierćfinału i po czterech porażkach z rzędu na tym etapie wrócili z igrzysk z medalem olimpijskim – czekamy na to już od 1976 roku, gdy zostaliśmy najlepszą ekipą w Montrealu.

Fortuna
1,84
Poniżej 128,5 punktu w meczu

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

Obie propozycje połączone w jeden kupon dają nam w Fortunie AKO 2,61, co przy 100 PLN wkładu w przypadku wygranej pozwoli nam wyciągnąć 230 PLN. Spotkania rozpoczną się dziś nieco wcześniej, bo o 13:00 i 16:00. 

fot. Adam Starszynski

Zaloguj się aby dodawać komentarze