Pierwsze typowane przeze mnie spotkanie z turnieju finałowego w Londynie na zdecydowany plus. Singiel o kursie 2.4 w spotkaniu Klassena i Venusa udało się przewidzieć bez zbędnego stresu i gry na ostrzu noża. Jak będzie dzisiaj? Zapraszam do poczytania

Skorzystaj z oferty powitalnej Fortuny!

1000 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1140PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich na tenis? Dołącz do Grupy Zagranie!

Turniej ATP Finals trwa w najlepsze, mamy za sobą już po dwa spotkania w grupie B i poznaliśmy już pierwszego przegranego, jakim jest Mateo Berrettini, który przegrał spotkania zarówno z Novakiem Djokovicem, jak i z Rogerem Federerem. Zwycięstwo Federerowi pozwoliło na zachowanie szans na awans do ⅛ po porażce z Dominiciem Thiemem w pierwszym spotkaniu.

Dzisiaj przed nami dwa pojedynki w grupie A turnieju finałowego. Na korcie przeciwko sobie staną przegrani faworyci pierwszych starć Rafael Nadal z Daniłem Midwiediewem oraz ich pogromcy Stefanos Tsitsipas przeciwko Alexandrowi Zverevowi.

Szczególnie spotkanie tych drugich jest kluczowe, jeśli chodzi o awans do play-offów, zwycięzca zapewni sobie występ w dalszej fazie turnieju. Spotkanie Nadala z Daniłem to z kolei nadzieja na powrót do wielkiej gry.

Rafael Nadal -Danił Midwiediew

Rafa Nadal od Wimbledonu jest raczej oszczędny w grze, ale jak już bierze udział w turnieju, robi to w 100%. Zwycięstwa w Montrealu i podczas US open, aż nadto o tym świadczą, tym bardziej biorąc pod uwagę, że to jedyne turnieje, w których brał udział. W obu finałach spotkał się z dzisiejszym przeciwnikiem i dwukrotnie okazywał się lepszy. Jak będzie tym razem? Po udanych turniejach i serii 16 zwycięstw z rzędu Nadal musiał zrezygnować z półfinałowego starcia z Denisem Shapovalovem, następnie w pierwszym spotkaniu rozgrywanych zawodów odniósł sromotną porażkę ze Zverevem. Myślę, że aż nadto widoczne są problemy Nadala i w Londynie startuje tylko z przymusu, i poczucia jedynkowego obowiązku, ale z pewnością nie jest w dobrej dyspozycji. Danił w tym sezonie zanotował fenomenalną serię w Stanach finał po finale, co pozwoliło mu na grę w Finals. Po krótkiej przerwie, najpierw zwycięstwo w Moskwie, później w Rolex Masters w Szanghaju. Co prawda w Paryżu odpadł już w pierwszej rundzie, ale można uznać to za wypadek przy pracy. Tutaj porażka z Tsitsipasem i z nożem na gardle przystępuje do tego spotkania. Kto wygra? Moim zdaniem Rosjanin, ewidentnie w oczy rzuca się postawa Nadal i słabe statystyki w spotkaniu z Niemcem. Zawodnikowi jego klasy w optymalnej dyspozycji w pojedynku ze Zverevem nie przystoi oddawać takiej ilości breaków. Poza tym Danił ma coś do udowodnienia po dwóch przegranych finałach z Hiszpanem.

TYP: Miedwiediew

Kurs: 1,73  (Fortuna)


Stefanos Tsitsipas – Alexander Zverev

Analizując to spotkanie, skupię się na pierwszych spotkaniach obu zawodników. Grek w spotkaniu z Daniłem, wcale mimo korzystnego dla siebie rezultatu nie błyszczał. Zaledwie 60% pierwszego serwisu to w jego wykonaniu raczej marny wynik, gdyż swoją grę opiera zdecydowanie na zagrywce. Kluczowym aspektem zwycięstwa był z pewnością procentowy wynik skuteczności pierwszego serwisu, bo co trzeba przyznać, jak już trafiał pierwszym, to zdobywał punkty (89%). Na drugim biegunie zaledwie 41% skuteczności drugiej zagrywki, co może go brutalnie zweryfikować z dobrze returnującym Niemcem. Zverev w swoim spotkaniu, aż trzykrotnie łamał Nadala, co jest godnym uznania. Jeśli chodzi o Statystyki to porównywalne do Greka, jednak nieco na jego korzyść. 69 procent celności pierwszej zagrywki, przy 88% skuteczności, oraz 47 procent drugiego podania. Do tego 11 asów i ze spokojem pokonał jedynkę światowego rankingu. Dlaczego moim zdaniem Alexander? Można powiedzieć przeczucie, ciężko wybrać w tym spotkaniu ze względu na statystyki, bo grają bardzo podobnie. Spotkania gorsze z lepszymi. Jednak moim zdaniem Zverev do Londynu przyjechał z większą pewnością siebie i bardziej bojowym nastawieniem i to on już jutro zapewni sobie ⅛.

TYP: Zverev

Kurs: 1.92 (Fortuna)

Więcej informacji na temat typowania tenisa znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/typy-tenis/

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1140PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 120 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.


typy tenis