KSW 86 kod promocyjny. Bonusy VIP i zakłady bez ryzyka do 600 PLN!

KSW 86 kod promocyjny

KSW 86: kod promocyjny na galę. W sobotni wieczór odbędzie się kolejna gala spod szyldu KSW. W Hali Orbita we Wrocławiu zobaczymy 9 pojedynków, które uświetni starcie o pas mistrzowski pomiędzy Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem. Bez wątpienia KSW 86 to również świetna okazja dla typerów, którzy będą chcieli obstawić zbliżające się wydarzenie. A jeżeli nie posiadasz jeszcze konta, a chciałbyś obstawić tę galę i poznać kod promocyjny na KSW 86, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej. Serdecznie zapraszam!

Zakłady bez ryzyka w Fortunie

Kod promocyjny KSW 86

Minął zaledwie miesiąc od ostatniej edycji KSW, a przed nami kolejna duża gala spod szyldu tej federacji. I tak jak na poprzedniej imprezie, kiedy to bój o pas mistrzowski toczył Parnasse z Ruchałą, tak i teraz czekają nas ogromne emocje. Mianowicie do walki ruszy chociażby Dominik Humburger, z Michałem Michalskim, a także Lom Ali-Eskiev i Dawid Śmiełowski. Ozdobą wieczoru bez wątpienia będzie main-event pomiędzy Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem, którego stawką będzie pas wagi koguciej.

Nadchodzące gala to także świetna okazja, aby obstawić zakład na MMA. Dla tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z typowaniem, ale nie mają jeszcze konta u bukmacherów, to oczywiście dostępny będzie kod promocyjny na KSW 86. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem z okazji każdej kolejnej tego typu imprezy powstają specjalne akcje i bonusy, dzięki którym nowi typerzy już na starcie mogą zyskać dodatkowe środki na grę. I tak naprawdę typować KSW 86 można niemalże u każdego operatora w naszym kraju, a bonusy bukmacherskie znajdziesz także u większości z nich. Nieco niżej przybliżę kilka interesujących promocji przygotowanych przez największe firmy bukmacherskie na to wydarzenie. Komu warto się więc przyjrzeć bliżej?

Fortuna kod na KSW 86

Bez wątpienia podczas obstawiania KSW 86 warto przyjrzeć się między innymi Fortunie. Bukmacher ten posiada oferuje sporą liczbę rynków zdarzeń na każdą pojedynczą walkę, a także posiada ciekawe promocje startowe. Wśród nich prym wiodą trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości nawet 600 PLN. Dzięki nim możesz liczyć na ubezpieczenie pierwszych kuponów, a co za tym idzie – nawet w przypadku błędnego typu nie pozostaniesz z niczym, bowiem czeka na Ciebie zwrot postawionej stawki. Wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, żeby otrzymać dostęp do opisanej oferty. A co dokładnie trzeba zrobić, aby cieszyć się z wspomnianych cashbacków? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
 5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
 6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe
Zakłady bez ryzyka w Fortunie

STS kod KSW 86

Wśród bukmacherów posiadających naprawdę nieźle rozwiniętą zakładkę ze sportami walki znajduje się również STS. Poza sporą liczbą rynków zdarzeń znajdziesz tam również dobrej jakości bonusy – i to zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Operator ten oferuje do 1660 PLN bonusu na start, a wśród tychże promocji należy wyróżnić zakład bez ryzyka o wartości nawet 100 PLN. Jeśli więc nie posiadasz jeszcze tam konta, a chciałbyś otrzymać ciekawą ofertę powitalną, to warto skorzystać z kodu promocyjnego STS na KSW 86. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz w odpowiednim miejscu kod ZAGRANIE, a w zamian otrzymasz dostęp do wspomnianych bonusów na start. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać między innymi z cashbacku? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
 3. Obstaw pierwszy zakład z konta depozytowego
 4. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN (minus podatek)
 5. Stawka zostanie zwrócona na konto depozytowe
baner sts nowy

BETFAN KSW 86

Dobrze skrojoną ofertę pod obstawianie KSW 86, jak i innych sportów walki posiada Betfan. Znajdziesz tam bowiem po kilkanaście możliwości obstawienia każdej z walk, a także kursy oferowane przez tego bukmachera stoją na naprawdę dobrym poziomie. To jednak nie wszystko, bowiem otrzymasz także specjalną ofertę startową i zakładając konto z kodem promocyjnym możesz liczyć na bonus od depozytu do łącznej kwoty 450 PLN. Co zrobić, żeby skorzystać z tej akcji? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Betfan z linku https://zagranie.com/goto/betfan i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN i odbierz 200% bonusu do 450 PLN
 3. Dokonaj jednokrotnego obrotu stawką na dowolnym kuponie, aby odblokować bonus
 4. W celu wypłaty dodatkowych środków, obróć jednokrotnie bonus na zakładzie AKO z kursem całkowitym minimum 3.00
Bonus powitalny Betfan

Inne kody na KSW

Jak już wspomniałem na początku tekstu – obstawianie KSW 86 możliwe jest niemalże u każdego z bukmacherów w naszym kraju. Jednak po przyjrzeniu się kilku aspektom, jak chociażby liczba rynków zdarzeń, kursy, a także jakość oferty powitalnej, postanowiłem przybliżyć informacje na temat trzech powyższych bukmacherów. Warto oczywiście przyjrzeć się samemu kilku innym operatorom, jak chociażby Totalbet czy ETOTO, gdzie również czekają interesujące oferty na sobotnie wydarzenie. Każdy, kto założy tam konto z kodem ZAGRANIE może bowiem liczyć na promocje, które będą dostępne jedynie po rejestracji ze wspomnianym kodem.

KSW 86 bonusy bukmacherskie

Tak naprawdę większość bukmacherów oferuje coś specjalnego z okazji KSW 86. Oczywiście jedni bardziej skupiają się na sportach walki, inni nieco mniej, ale skala zainteresowania typerów jest na tyle duża, że każdy, kto chce się liczyć na rynku, musi posiadać coś specjalnego z okazji opisywanej imprezy. Na typerów czekają więc bonusy bukmacherskie, wśród których prym wiodą oczywiście zakłady bez ryzyka. To jednak nie wszystko, bowiem nie brakuje freebetów czy bonusów od wpłat. Jest z czego wybierać i tak naprawdę każdy zainteresowany powinien przyjrzeć się bliżej bukmacherom, bowiem dla każdego typera co innego może być kluczowym aspektem podczas wyboru swojego operatora do typowania.

KSW 86 zakłady bez ryzyka

Nie powinno dziwić, że zakładów bez ryzyka na KSW 86 nie brakuje. Taką ofertę powitalną posiada między innymi podany wyżej STS czy Fortuna, w której gracze mogą liczyć na trzy cashbacki na start. Do tego pierwsze kupony ubezpieczają również tacy bukmacherzy, jak Totalbet czy Betclic i Fuksiarz. Możliwości na rynku jest więc sporo. Wszystko dlatego, że jest to jeden z najciekawszych bonusów bukmacherskich – w końcu nawet w przypadku przegranej nie pozostaje się z pustymi rękami.

Freebety na KSW 86

Drugim niezwykle popularnym bonusem na polskim rynku jest freebet. To nic innego, jak przekazanie graczom dodatkowych środków na grę dzięki czemu typerzy będą mogli obstawić przynajmniej jeden kupon bez ponoszenia kosztów własnych. Z taką opcją do swoich graczy wychodzi przede wszystkim Superbet, u którego można liczyć na bonus o wartości 35 PLN. Również w ETOTO czy LVBet czekają darmowe zakłady, więc i w tym przypadku jest w czym wybierać.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze