KSW 83: Pudzianowski – Szpilka: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.06.2023

Pudzianowski - Szpilka gdzie oglądać

Pudzianowski – Szpilka: transmisja z walki. W sobotni wieczór na Stadionie Narodowym odbędzie się jedna z największych imprez MMA w naszym kraju w tym roku kalendarzowym. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie dwóch świetnych zawodników – Pudzian od lat walczy już w KSW, natomiast Szpilka stawia pierwsze kroki. Właśnie dlatego faworytem jest ten pierwszy. A jeśli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Pudzianowski – Szpilka, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

mamed szpilka pudzian ksw 83 fortuna

KSW 83: Pudzianowski – Szpilka na żywo w TV

Nadchodzące starcie zobaczymy już w sobotę, 3 czerwca. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Narodowym, gdzie przewiduje się blisko 50 tysięcy widzów. Natomiast starcie Pudzianowskiego ze Szpilką zaplanowane zostało jako 9 z 11 walk podczas KSW 83. Oznacza to, że odbędzie się ona w okolicach 23:15. W tym miejscu warto zaznaczyć, że żadna ze stacji telewizyjnych nie pokazuje tej walki, bowiem nikt nie posiada praw do transmitowania tej gali. Należy szukać jej na platformie streamingowej Viaplay.

KSW 83: Pudzianowski – Szpilka gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak wspomniałem nieco wyżej, jedyną legalną transmisję z tego wydarzenia można śledzić w Viaplay. Tam czeka na Ciebie pełna relacja, która rozpocznie się już od 18:00. Oczywiście poza walkami odbędą się wywiady czy rozmowy z zawodnikami, a wszystko przy profesjonalnym komentarzu. Transmisja przygotowana jest więc w najmniejszym calu i jeśli jesteś fanem KSW, to warto rozważyć wykupienie odpowiedniego pakietu do gali.

Zagranie FB

Gdzie oglądać KSW 83: Pudzianowski – Szpilka?

A skoro już wiesz gdzie oglądać KSW 83: Pudzianowski – Szpilka, to warto wspomnieć o tym, gdzie można ją również obstawić. Jednym z bukmacherów jest Fortuna, która posiada dobrze rozbudowaną zakładkę na sporty walki. Oznacza to, że znajdziesz tam kilkanaście rynków zdarzeń na tę walkę, a także – możesz liczyć na specjalny bonus 300 PLN za wskazanie zwycięzcy z trójki – Pudzianowski, Szpilka, Khalidov. A więcej na temat kursów i typów na tę walkę znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zaloguj się aby dodawać komentarze