Pudzianowski – Szpilka: typy i kursy | Gdzie obstawiać walkę?

Typy na Pudzianowski - Szpilka

Pudzianowski – Szpilka: typy na walkę. Podczas Colosseum 2 odbędzie się mnóstwo interesujących pojedynków. Jednym z najbardziej elektryzujących będzie bez wątpienia potyczka Pudziana i Szpilki. Faworytem tego starcia jest były strongman i żywa legenda KSW. Czy jednak potwierdzi to w pojedynku z byłym pięściarzem? Analizę i typy na Pudzianowski – Szpilka znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam do lektury!

mamed szpilka pudzian ksw 83 fortuna

Promocje na walkę Pudzianowski – Szpilka

Z okazji nadchodzącej gali KSW 83, która odbędzie się na Stadionie Narodowym, bukmacherzy przygotowali sporo ciekawych bonusów i promocji – przede wszystkim dla nowych graczy. Wśród operatorów należy wyróżnić przede wszystkim Fortunę i Betfan. Jak wyglądają szczegóły tychże akcji promocyjnych?

Bonus 300 PLN za rejestrację i wygraną Artura Szpilki lub Mariusza Pudzianowskiego lub Mameda Khalidova w Fortunie!

Pierwszą z akcji przygotowała wspomniana Fortuna, gdzie każdy z nowych użytkowników może liczyć na dodatkowe 300 PLN. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym, a także spełnić kilka podstawowych wymogów. W zamian otrzymasz dostęp do dodatkowych środków za wskazanie zwycięstwa Szpilki, Pudzianowskiego lub Khalidova. O co konkretnie chodzi?

 1. Załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE. Link aktywacyjny z tej promocji
 2. Udziel zgód marketingowych
 3. Wpłać pierwszy depozyt o wartości minimum 30 PLN
 4. Postaw zakład na zwycięstwo jednego z trzech fighterów
 5. Stawka minimalna to 2 PLN
 6. Za zaakceptowanie zgód otrzymasz 100 PLN bonusu + 200 PLN za poprawny typ
mamed szpilka pudzian ksw 83 fortuna

Kurs 100.0 na wygraną Pudziana ze Szpilką od Betfan!

Drugą z promocji stworzył Betfan i tam każdy z nowych graczy może liczyć na kurs 100.00 za zwycięstwo Pudziana ze Szpilką. Co jednak należy zrobić, aby z niej skorzystać? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Betfan z kodem ZAGRANIE. Link aktywacyjny tej promocji
 2. Wpłać dokładnie 40 PLN w pierwszym depozycie
 3. Postaw pierwszy kupon za 38 PLN
 4. Następnie zagraj kupon SOLO za 2 PLN na wygraną Pudziana ze Szpilką po kursie 100.00 z oferty specjalnej
 5. Jeśli Mariusz Pudzianowski zwycięży, zgarniesz 176 PLN na KONTO GŁÓWNE!
Kurs 100 na Pudziana od Betfan

Pudzianowski – Szpilka, typy i przewidywania

Pudzianowski od wielu już lat walczy dla KSW i bez dwóch zdań można nazwać go zawodowym fighterem. W organizacji Kawulskiego i Lewandowskiego występuje od 2009 roku i łącznie na swoim koncie ma 24 oficjalne pojedynki. Wygrał 17 z nich i tylko 7 razy musiał uznać wyższość przeciwników. Po raz ostatni w klatce stanął podczas KSW 77, kiedy to lepszy okazał się Mamed Khalidov. Wcześniej Pudzian miał serię 5 zwycięstw z rzędu – między innymi z Michałem Materlą czy Łukaszem Jurkowskim. A jak spisze się w pojedynku ze Szpilką?

Artur Szpilka po owocnej karierze w boksie, z rekordem 24-8, przeniósł się do walk w formule MMA. Były pretendent do pasa mistrzowskiego WBC stoczył do tej pory tylko dwie oficjalne walki w karierze. Podczas KSW 71 pokonał Serhijeja Radczenko, a następnie podczas freakfightowej gali pokonał Denisa Załęckiego. Teraz przed nim najtrudniejsze zadanie i potyczka z dużo bardziej doświadczonym Pudzianem. Czy będzie w stanie w ogóle nawiązać z nim walkę?

Jakie typy na Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka warto więc rozważyć? Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że faworytem jest Pudzian. W końcu stoczył on ponad 20 pojedynków w klatce i już nie raz udowadniał, że potrafi walczyć z najlepszymi w branży. Szpilka stawia dopiero pierwsze kroki w MMA i po dwóch pojedynkach ze stosunkowo łatwiejszymi rywalami przyszedł czas na prawdziwy sprawdzian. Co więc typować? Wydaje się, że Pudzianowski nie powinien mieć większych problemów ze zwycięstwem. W końcu wygrał 5 z 6 ostatnich pojedynków i każdy z nich kończył się przed czasem. Oba pojedynki Szpilki również kończyły się przed czasem i dlatego myślę że walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację. A biorąc pod uwagę wszystkie powyższe informację, zdecyduję się na wygraną Pudziana właśnie w taki sposób. Więcej typów na KSW znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej!

KSW 83: Pudzianowski – Szpilka

Kto wygra walkę?
PUDZIANOWSKI 100%
SZPILKA 0%
7+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • PUDZIANOWSKI
 • SZPILKA

Pudzianowski wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Kurs: 1.82
Zagraj!

Gdzie oglądać Pudzianowski – Szpilka? 

Najbliższa gala KSW 83: Colosseum 2 odbędzie się na w Warszawie na Stadionie Narodowym. A gdzie będzie dostępna transmisja z tego niezwykle interesującego starcia? Walkę Pudzianowski – Szpilka, ale także wszystkie inne pojedynki znajdziesz na platformie Viaplay. Tak naprawdę to jedyne miejsce oferujące transmisję z KSW 83. Właśnie dlatego, jeśli jesteś fanem sportów walki, to warto rozważyć wykupienie dostępu do tej platformy streamingowej!

Pudzianowski – Szpilka, kursy bukmacherskie

A jak wyglądają kursy na Pudzianowski – Szpilka? Faworytem bukmacherów jest bardziej doświadczony zawodnik, czyli Pudzian. Jak już wspomniałem – stoczył on ponad 20 pojedynków w klatce i wydaje się, że były pięściarz ma małe szanse na zwycięstwo. Oczywiście, jest lepszy w stójce, ale Pudzian powinien bardzo szybko sprowadzić walkę do parteru i tam rozprawić się z młodszym przeciwnikiem. Jak zatem wyglądają typy na Pudzianowski – Szpilka na zwycięstwo jednego lub drugiego? Kursy w Fortunie wyglądają następująco:

Kursy na zwycięzcę walki Pudzianowski - Szpilka
Fortuna
1.50
Pudzianowski
2.60
Szpilka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka, kursy na liczbę rund

Oczywiście poza zakładami na wygraną, warto rozważyć także inne opcje. Jedną z nich jest wskazanie liczby rund w nadchodzącym pojedynku. W Fortunie znajdziesz mnóstwo rynków zdarzeń, a jednym z popularniejszych jest właśnie wskazanie liczby rozpoczętych rund. Jak prezentują się kursy na to zdarzenie?

Kursy na liczbę rund w walce Pudzianowski - Szpilka
Fortuna
1.84
Powyżej 1.5 rund
1.84
Poniżej 1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka, kursy na sposób zakończenia walki

Co jeszcze warto typować na Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka? Wśród popularnych zakładów wyróżnia się również możliwość obstawienia sposobu zakończenia walki. Najczęściej chodzi o wskazanie czy walka zakończy się przed czasem czy potrwa pełen dystans. A jak wyglądają kursy bukmacherskie na Pudzianowski – Szpilka na to zdarzenie?

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Fortuna
4.50
Walka potrwa pełen dystans
1.16
Walka nie potrwa pełnego sytansu
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Pudzianowski – Szpilka, kto wygra walkę? 

Tak naprawdę murowanym faworytem tego starcia jest Pudzianowski. W końcu z pewnością jest on lepiej przygotowany pod względem technicznym do tego pojedynku, bowiem od kilkunastu już lat trenuje właśnie pod walki w stylu MMA, czego dopiero uczy się Artur Szpilka. W końcu stoczył on jedynie 2 walki w klatce i wydaje się, że musi jeszcze nabrać doświadczenia, aby rywalizować z najlepszymi. Właśnie dlatego zdecyduję się na wygraną Pudzianowskiego.

Pudzianowski wygra walkę
Kurs: 1.50
Zagraj!

Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka typy i propozycja kuponu

Co jeszcze warto rozważyć podczas typowania pojedynku Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka? Poza powyższymi przewidywaniami, zdecyduję się także na singiel na tę walkę po nieco wyższym kursie. Myślę że bardzo prawdopodobne jest to, że Pudzian wygra całą walkę już w 1. rundzie. W końcu w aż 4 z 5 ostatnich występów byłego strongmana walki kończyły się już na początku pojedynków – właśnie w 1. rundach. I taki też będzie mój kolejny typ na to starcie.

Kupon na walkę Pudzianowski - Szpilka

Gdzie obstawiać walkę Pudzianowski – Szpilka?

Zatem gdzie najlepiej obstawiać starcie Pudzianowski – Szpilka? Jednym z lepiej zaopatrzonych w tym względzie bukmacherów jest Fortuna. Poza rozbudowaną ofertą znajdziesz tam specjalną akcję promocyjną o wartości 300 PLN za wytypowanie jednego z trzech zwycięzców – Khalidov, Pudzianowski lub Szpilka. Pozostaje więc życzyć powodzenia i trafionych kuponów!

FAQ

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze