KSW 80 typy i kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać galę?

Typy na KSW 80

KSW 80: typy na galę. Po lutowych emocjach związanych z poprzednią imprezą tej organizacji nadszedł czas na powrót do naszego kraju. Kolejnym przystankiem KSW jest Lubin, gdzie bez wątpienia będzie się działo. W klatce spotkają się znani i doświadczeni fighterzy, którzy z pewnością dadzą świetne show. Ale czego należy spodziewać się po walkach? Jeśli chciałbyś poznać typy na KSW 80, a także analizę tego wydarzenia, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej! Zapraszam do lektury.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 80, typy i przewidywania

Fani mieszanych sztuk walki z pewnością nie mogą już doczekać się najbliższego piątku, czyli 17 marca, kiedy to w klatce zmierzy się 20 zawodników dla których liczy się tylko zwycięstwo. Po świetnie zorganizowanej gali w Czechach, KSW 80 zawita w Lubinie. Bez wątpienia wszyscy kibice czekają na walkę wieczoru, w której zmierzą się ze sobą Robert Ruchała i Lom-Ali Eskijew. Który z nich ma większe szanse na zwycięstwo podczas KSW 80? Kursy bukmacherskie są niezwykle wyrównane, co oznacza, że obaj fighterzy mają podobne szanse na wygraną. Za Polakiem przemawia przede wszystkim bilans walk, bowiem wygrał wszystkie osiem dotychczasowych pojedynków. Niemiec natomiast może pochwalić się sporym doświadczeniem i ogromną walecznością, a jego bilans wal wynosi 20 zwycięstw i 6 porażek. Jakie typy w walce Ruchała – Eskijew warto więc rozważyć?

Polski zawodnik do tej pory stoczył osiem walk i tak jak wspomniałem – wszystko dotychczas wygrał. Warto zwrócić uwagę jednak na fakt, że Ruchała aż w pięciu pojedynkach wygrywał przez decyzję sędziów, więc toczył długotrwałe boje, o wyniku których decydowały punkty. Bez wątpienia na uwagę zasługuje jego ostatnie starcie z Damianem Stasiakiem, które wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów i choć pokazał się z dobrej strony, to według wielu ekspertów na zwycięstwo zasługiwał jego rywal. Dalej zatem Robert Ruchała jest niepokonany, ale czy będzie tak również po starciu z niemieckim fighterem?

Lom-Ali Eskijew w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej formie, co udowodnił podczas kilku poprzednich walk. W KSW stoczył do tej pory trzy walki, z czego dwie wygrał – z Gilberem Ordonezem oraz Damianem Stasiakiem. Warto zaznaczyć też, że otrzymał on za te walki bonusy za poddanie i walkę wieczoru. W ostatnim jak dotąd pojedynku w tej organizacji przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziów z Daniele Rutkowskim.

Jak zatem spiszą się obaj zawodnicy podczas KSW 80? Typy, które warto rozważyć dotyczą między innymi ilości rund w nadchodzącej walce. Obaj fighterzy są niezwykle wytrzymali, co pokazują między innymi ich ostatnie wyniki i walki prowadzone do samego końca. Biorąc więc pod uwagę ich formę i umiejętności, zdecyduję się na over 3.5 rund. A jeśli szukasz innych typów dnia – czy to na KSW 80, czy inne dyscypliny, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie internetowej.

Powyżej 3.5 rund
Kurs: 1.57
Zagraj!

KSW 80, kursy bukmacherskie

Kto wygra?
Fortuna
1.34
Janur
3.26
Vrtacic
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.24
Szkaradek
4.06
Chrobak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.55
Koziorzębski
2.45
Borkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.44
Piwowarczyk
2.79
Gładkowicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.33
Kazieczko
3.32
Tarchilla
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.27
Czerwińska
3.77
Giumaraes
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.35
Michalski
3.00
Golubovskis
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.68
Da Silva
1.28
Sy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.69
Leśko
1.47
Breese
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.08
Eskiev
1.75
Ruchała
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać KSW 80?

Zatem gdzie obstawiać KSW 80? W końcu organizacja ta ma już ogromną renomę na rynku sportów walki i tak naprawdę nie mogło jej zabraknąć u żadnego bukmachera, który liczy się na rynku. Kursy i typy na KSW 80 są więc powszechnie dostępne, aczkolwiek oferty mogą się między sobą różnić przede wszystkim pod względem kursów. Poniżej znajdziesz kilka różnych opcji z polskiego rynku bukmacherskiego na walkę wieczoru. Natomiast jeśli interesują Cię inne typy na sporty walki, to są one dostępne na naszej witrynie.

Kursy na walkę wieczoru
Fortuna
1.75
Ruchała
2.08
Eskiev
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
1.80
Ruchała
2.00
Eskiev
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betfan
1.75
Ruchała
2.05
Eskiev
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
1.85
Ruchała
1.85
Eskiev
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Obstawianie KSW 80

Zatem obstawianie KSW 80 jest możliwe u większości firm bukmacherskich w Polsce. Tym, co jednak wyróżnia poszczególne oferty jest liczba rynków zdarzeń i możliwości obstawiania na poszczególne walki. U bukmacherów z najszerszą ofertą na KSW 80, czyli chociażby w Fortunie dostępne są typy na ilość rund, sposób zwycięstwa zawodników, a także to, w której rundzie może zakończyć się walka i na czyją korzyść. Możliwości jest więc mnóstwo i każdy fan sportów walki z pewnością znajdzie coś, co go zainteresuje podczas typowania KSW 80. Natomiast jeśli chciałbyś poznać więcej informacji na temat poszczególnych bukmacherów i ich ofert, to zapraszam na naszą stronę, gdzie każdy z nich jest szczegółowo opisany.

Fortuna bonusy do 600 PLN

Typy na KSW 80

A skoro już wiesz gdzie obstawiać KSW 80, to warto przyjrzeć się także temu, co warto typować podczas nadchodzącej gali. Przygotowaliśmy kilka zwięzłych analiz i typy na najciekawsze pojedynki piątkowej imprezy. Co zatem jest godne uwagi podczas obstawiania KSW 80?

Eskiev – Ruchała, typy i kursy

Bez wątpienia szczególną uwagę należy zwrócić ku walce wieczoru. Jak już wspomniałem nieco wyżej, obaj fighterzy są w wyśmienitej dyspozycji i zarówno Ruchała, jak i Eskiev są pewni swego co do tej walki. Który z nich ma jednak większe szanse na wygraną?

Kursy bukmacherskie na KSW 80 jasno wskazują, że może to być niezwykle wyrównana walka. Polak będzie chciał kontynuować świetną passę bez porażki, której w swojej karierze jeszcze nie doznał. Eskiev natomiast ma na koncie aż 18 walk więcej, a jego bilans na ten moment to 20-6. W aż 10 z tych 26 pojedynków zakończyło się przez decyzję sędziów i właśnie tego spodziewam się w nadchodzącej walce. Mianowicie Niemiec słynie z długich wymian i sporej wytrzymałości, co także odpowiada polskiemu zawodnikowi, którzy w 5 z 8 swoich starć walczył na pełnym wymiarze czasu. A skoro obaj zawodnicy są w dobrej formie i często ich walki kończą się decyzją sędziów, a dodatkowo kursy bukmacherskie na KSW 80 są wyrównane na ich walkę, to zdecyduję się na zakończenie na punkty lub przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 2.00
Zagraj!

Luis Henrique da Silva – Oumar Sy, typy i kursy

Drugi pojedynek, który zapowiada się niezwykle ciekawie na KSW 80, to starcie pomiędzy Da Silvą a Oumarem Sy. Faworytem jest Francuz, jednak czy bez większych problemów poradzi sobie z Brazylijczykiem?

Luiz Henrique Da Silva to jeden z weteranów mieszanych sztuk walki. Do tej pory stoczył 27 walk i może pochwalić się bilansem 19-8. W swojej karierze walczył między innymi dla UFC, a także Oktagon MMA. Do KSW wszedł z dużym impetem, pokonując wieloletniego mistrza tej organizacji – Tomasza Narkuna, pokonując go w 2. rundzie. Aktualnie Brazylijcyzk jest też numerem 2 kategorii półciężkiej w KSW i z pewnością jeśli udałoby mu się pokonać Oumara Sy, to będzie głównym pretendentem do walki o pas mistrzowski. Ale czy ma szanse z faworyzowanym Francuzem?

Oumar Sy do tej pory nie przegrał jeszcze żadnej walki i może pochwalić się bilansem 7-0. Z pewnością jednak jest to o wiele mniej doświadczony zawodnik, który nie miał jeszcze do czynienia z bardziej wymagającym rywalem pokroju Brazylijczyka. W KSW Sy stoczył do tej pory dwie walki, pokonując Adama Tomasika i Bartosza Gładkowicza, dzięki czemu jest aktualnym numerem 4 wagi półciężkiej. Warto zaznaczyć też, że 5 z 7 walki, które do tej pory stoczył, zakończyły się przed czasem. W przypadku Da Silvy tak kończyły się 23 walki i właśnie z tego powodu zdecyduję się obstawić, że walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację.

Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Kurs: 1.60
Zagraj!

Bartosz Leśko – Tom Breese, typy i kursy

Podczas analizy najciekawszych starć KSW 80 nie mogło zabraknąć również drugiej walki wieczoru, czyli pojedynku Bartosz Leśko vs Tom Breese. W tej walce faworytem bukmacherów jest Anglik, jednak polski zawodnik z pewnością będzie walczył do upadłego, aby pokonać swojego najbliższego rywala.

Bartosz Leśko może pochwalić się bilansem 12-2-2, który w swoją karierę rozpoczynał w roli karateki. Potem jednak skupił się już na mieszanych sztukach walki i zaczął piąć się w górę po kolejnych zwycięstwach. Walczył już dla FEN, a także ACA, a więc dość dużych organizacjach, jednak od 2022 roku jest w KSW, w którym może pochwalić się zwycięstwem z Damianem Piwowarczykiem przez decyzję sędziów. Czy jednak stać Polaka na zwycięstwo w starciu z dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem z Wielkiej Brytanii?

Tom Breese walczył w swojej karierze dla największych organizacji MMA, wliczając w to także UFC. Tam pokazał się z bardzo dobrej strony, wygrywając 5 z 8 stoczonych pojedynków. Następnie przyszedł czas na Levels Fight League, gdzie może pochwalić się zdobyciem mistrzowskiego pasa. W KSW walczył natomiast dwukrotnie – w pierwszym pojedynku pokonał Damiana Janikowskiego, a w drugiej uległ Pawłowi Pawlakowi. Mimo wszystko kursy na KSW 80 wskazują, że faworytem starcia jest Brytyjczyk i właśnie na to zdarzenie zdecyduję się także i ja. Mianowicie Polak może pochwalić się dobrym bilansem, jednak to Breese walczył dla UFC i jest bardziej doświadczonym zawodnikiem, co z pewnością przyniesie mu sporą przewagę nad Leśko. I właśnie dlatego zdecyduję się obstawić wygraną Toma Breese’a.

Tom Breese wygra walkę
Kurs: 1.47
Zagraj!

Emilia Czerwińska- Yasmin Guimarães, typy i kursy

Ostatnie starcie, które wziąłem pod uwagę to jedyne starcie kobiet, w którym wystąpi Emilia Czerwińska oraz Yasmin Guimaraes. Niekwestionowaną faworytką jest Polka, jednak czego konkretnie można spodziewać się po tej walce?

Czerwińska to dwukrotna mistrzyni świata w K-1, z którym była związana przez większość swojej kariery. Od 2021 roku walczy dla KSW i do tej pory ma za sobą dwie walki. Obie wygrała, pokonując Weronikę Eszer oraz Sarę Luzar Smaijć, dzięki czemu znajduje się aktualnie na 4. pozycji w rankingu KSW wagi słomkowej. Polka w swoich walkach wykorzystuje swoje umiejętności z kickboxingu, zatem jest niezwykle groźna w stójce. Czy to wystarczy, aby pokonać Brazylijkę?

Yasmin Guimaraes dopiero rozpoczyna swoją przygodę z KSW – będzie to dla niej pierwsza walka. Do tej pory stoczyła jednak pięć oficjalnych pojedynków i to wszystkie w 2022 roku. Jej bilans wynosi 4-1, jednak do tej pory mierzyła się z mało doświadczonymi rywalkami i prawdziwy sprawdzian przyjdzie dopiero w starciu z Czerwińską. Co ciekawe tylko 1 z 5 dotychczasowych walk Brazylijki zakończyła się przed czasem. Tym razem jednak wydaje się, że może być nieco inaczej. Polska zawodniczka jest w bardzo dobrej formie od dłuższego czasu, co pokazywała na ringach podczas kariery kickboxerskiej, a także w dwóch ostatnich walkach w KSW. Czerwińska zarówno z Eszer, jak i Smajić była o wiele lepsza i tak naprawdę oba starcia powinny zakończyć się przed czasem, bowiem w pojedynku z Chorwatkom nasza reprezentantka miała sporo okazji, aby wygrać przez K.O czy T.K.O. I właśnie takiego zdarzenia spodziewam się w nadchodzącej walce. Może i jest to nieco ryzykowne, bo po kursie ponad 3.00, ale mój typ to wygrana Czerwińskiej przed czasem.

Czerwińska wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Kurs: 3.20
Zagraj!

KSW 80 typy bukmacherskie, proponowany kupon

Z powyższych analiz wybrałem trzy typy na KSW 80, które moim zdaniem są możliwe do trafienia. Jeśli chciałbyś postawić zakład SOLO, to dobrą opcją może być ostatni opisany pojedynek, czyli wygrana Czerwińskiej przed czasem. Jeśli jednak interesuje Cię zakład AKO, to zachęcam do zapoznania się z poniższym kuponem.

Kupon Fortuny na KSW 80

Zapowiedź i analiza gali KSW 80

Nadchodząca edycja KSW odbędzie się zatem w piątek, 17 marca w Lubinie. Standardowo gala rozpocznie się o godzinie 19:00. Podczas zbliżającego się KSW 80 emocji z pewnością nie zabraknie, bowiem w klatce wystąpi 20 fighterów. Czekają nas dwie walki w karcie wstępnej, jeden pojedynek pań, a także niezwykle ciekawie zapowiadająca się walka wieczoru pomiędzy niepokonanym Robertem Ruchałą a numerem 2 wagi piórkowej – Eskievem. Jeśli chciałbyś zobaczyć transmisję z gali, to będzie ona dostępna standardowo na Viaplay. Natomiast jeśli chciałbyś obstawić KSW 80, to jedną z ciekawszych ofert posiada Fortuna, gdzie po założeniu konta z kodem promocyjnym możesz liczyć na bonus powitalny o wartości 600 PLN!

Pełna karta walk KSW 80

Jak zatem prezentuje się pełna karta walk KSW 80? Typy i kursy na najciekawsze walki znajdziesz nieco wyżej, natomiast jeśli interesuje Cię kto jeszcze walczy podczas zbliżającej się gali, a także w jakiej kategorii wagowej, to wszystkie te informacje znajdziesz w poniższej karcie walk.  Oto ona:

Walka wieczoru
65.8 kg.: Robert Ruchała (8-0-0) vs Lom-Ali Eskiev (20-6-0)

Karta główna
83.9 kg.: Bartosz Leśko (12-2-2) vs Tom Breese (15-4-0)
93 kg.: Luis Henrique da Silva (19-8-0) vs Oumar Sy (7-0-0)
83.9 kg.: Michał Michalski (9-5-0) vs Erikas Golubovskis (8-1-1)
56.7 kg.: Emilia Czerwińska (2-0-0) vs Yasmin Guimarães (4-1-0)
65.8 kg.: Wojciech Kazieczko (3-0-0) vs Danu Tarchila (5-1-0)
93 kg.: Damian Piwowarczyk (5-2-0) vs Bartłomiej Gładkowicz (9-3-0)
77.1 kg.: Kacper Koziorzębski (8-5-0) vs Borys Borkowski (4-2-0)

Karta wstępna
61.2 kg.: Kamil Szkaradek (3-0-0) vs Patryk Chrobak (3-2-0)
83.9 kg.: Mateusz Janur (6-5-0) vs Andi Vrtačić (3-1-0)

FAQ

Gdzie obstawiać galę KSW 80?

KSW 80 można obstawiać u większości bukmacherów na rynku, ale najciekawiej prezentuje się oferta Fortuny.

Jaki jest kurs na wygraną Eskieva z Ruchałą?

Zwycięstwo Eskieva można obstawić po kursie 2.08 w Fortunie.

Jak jest kurs na zwycięstwo Ruchały z Eskievem?

Wygraną Ruchały obstawisz w Fortunie po kursie 1.75.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze