KSW 76 PPV. Gdzie oglądać? Cena, transmisja i stream w Viaplay!

gdzie oglądać ksw76

Przed nami kolejna odsłona KSW 76. To już przedostania edycja w tym roku kalendarzowym. Włodarze federacji tym razem w walce wieczoru zaplanowali starcie o pas wagi lekkiej, w którym wezmą udział Salahdine Parnasse i Sebastian Rajewski. Gdzie i jak oglądać KSW 76? Ile kosztuje PPV na najbliższą galę? Znamy te informacje, a poniżej dowiesz się, jak uruchomić stream z KSW 76.

📺 Gdzie oglądać KSW 76?

O ile Mistrzostwa Świata w piłce nożnej możesz oglądać w otwartej telewizji, o tyle KSW 76 dostępne jest tylko w kodowanej stacji. Kibice tej federacji mogli już się przyzwyczaić do transmisji gali w Viaplay. To operator, który związał się umową z organizacją KSW. To sprawia, że wszystkie gale w tym roku można było oglądać właśnie na platformie Viaplay. Tak też jest w przypadku KSW 76. Na żywo wydarzenie to obejrzysz w Viaplay: na komputerze, TV lub urządzeniu mobilnym.

Najbliższa gala będzie transmitowana tak jak poprzednie wydarzenia. Pojedynki zostaną poprzedzone studiem, a następnie po każdej walce zostaną przeprowadzone wywiady w oktagonie. Po wykupieniu abonamentu w Viaplay obejrzysz w całości KSW 76. Jak to zrobić? Ile kosztuje? Wszystko to wyjaśniamy w dalszej części artykułu. Natomiast teraz tłumaczymy, jak oglądać KSW:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj galę KSW 76

Oglądaj KSW 76 na żywo w Viaplay!

Kiedy KSW 76? [DATA]

Gala KSW 76 została zaplanowana dzień po święcie niepodległości, czyli na 12 listopada 2022 roku. Jaki to dzień tygodnia? Tradycyjnie będzie to sobota. Większość gali odbywała się właśnie w sobotni wieczór. Przypominamy, że to przedostatnie KSW w tym roku. Ostatnia edycja zostanie przeprowadzona w grudniu.

Godzina rozpoczęcia gali KSW 76

O której KSW 76? Transmisja na żywo rozpocząć się ma od godziny 19:00 w Viaplay. To jednak nie oznacza, że wtedy pojawią się pierwsi zawodnicy w oktagonie. Karta walk zostanie zainaugurowana chwilę po godzinie 20:00. Wówczas do oktagonu wejdą Marek Samociuk i Kamil Gawryjołek. To właśnie od ich pojedynku oficjalnie rozpocznie się KSW 76. Następnie do klatki wejdą m.in. Gracjan Szadziński, Albert Odzimkowski czy Maciej Kazieczko. Finałem gali będzie pojedynek Parnasse vs Rajewski.

Gdzie odbędzie się gala KSW 76? [MIEJSCE]

KSW 76 odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim. To kolejne miejsce na mapie Polski, które może gościć największą federację MMA w Polsce. Przypomnijmy, że w tym roku KSW odbywało się m.in. w Nowym Sączu i Kielcach. W Grodzisku Mazowiecki gala KSW 76 zostanie przeprowadzona 12 listopada 2022 roku.

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

KSW 76 transmisja – gdzie oglądać KSW 76 za darmo?

Czy jest możliwe oglądanie KSW 76 za darmo? O ile dzięki bonusom bukmacherskim zrealizujesz za darmo typy dnia, o tyle nie obejrzysz w ten sposób gali KSW 76. Od kilku lat za dostęp do tego wydarzenia na żywo trzeba odpowiednio zapłacić. Bez względu na to czy walki transmitował Polsat, serwis kswtv.com czy platforma Viaplay. Darmowe oglądanie KSW, przynajmniej na razie, się skończyło.

W Polsce jedynym miejscem, gdzie obejrzysz KSW 76 jest platforma Viaplay. To operator streamingowy, który dysponuje wieloma kanałami, dzięki którym obejrzysz transmisje live. KSW 76 możesz uruchomić w serwisie viaplay.pl, ale też Smart TV czy aplikacji na telefon/smartfon. Jedyne co musisz zrobić to aktywować subskrypcje u tego nadawcy.

KSW 76 w Viaplay – transmisja na żywo

W Viaplay KSW 76 obejrzysz na żywo. Jak? To decyzja, która należy do ciebie. Platforma ta oferuje transmisje poprzez:

  • strona internetowa: viaplay.pl,
  • aplikację na Smart TV,
  • aplikację na Android/iOS.

Aby jednak uzyskać dostęp do platformy pierwsze co musisz zrobić, to zarejestrować się w Viaplay. Na czym to polega? Wystarczy, że wprowadzisz podstawowe dane, a po chwili będziesz mógł dokonać opłaty za abonament. W Viaplay nie kupujesz dostępu do samego KSW 76, a jednocześnie uzyskujesz transmisje z pozostałych rozgrywek np. Premier League, Bundesligi czy europejskich pucharów. Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że minimalny okres dostępności wynosi miesiąc. W ten sposób automatycznie możesz korzystać ze wszystkich produkcji Viaplay.

KSW 76 PPV

W przeszłości dostęp do transmisji z KSW można było uzyskać poprzez zakup specjalnego kodu PPV. Aktualnie za pośrednictwem Viaplay nie ma prowadzonej dystrybucji PPV. Po prostu transmisje live z KSW 76 możesz uruchomić, jeśli opłacisz miesiączną subskrypcje. W jaki sposób możesz to zrobić? M.in. przy użyciu karty płatniczej Visa lub Mastercard. Co najlepsze w każdym momencie możesz anulować abonament, co sprawi, że subskrypcja nie odnowi się automatycznie.

Cena PPV na galę KSW 76

Ile kosztuje PPV na KSW 76? Jeśli chcesz oglądać galę KSW w Viaplay, to musisz się liczyć z kosztem rzędu 34 zł. Tyle wynosi miesięczny abonament w Viaplay. Przypomnijmy jednak, że nie jest to opłata tylko za transmisje KSW 76. W ramach tej ceny otrzymujesz dostęp do wszystkich produktów na Viaplay. Co się pod tym kryje? Możliwość oglądania seriali, filamów, a także pozostałych wydarzeń sportowych. W końcu Viaplay transmituje wiele zmagań piłkarskich takich jak liga angielska i niemiecka.

Wybierając abonament w Viaplay przed KSW 76 w żaden sposób nie wiążesz się formalnie z tym operatorem. Co to oznacza? W dowolnym czasie możesz zrezygnować z jego usług po prostu anulując subskrypcje.

Kod promocyjny na KSW 76

Na KSW 76 kod promocyjny, jaki możesz odebrać to ten od bukmachera Fortuny. To ten sam kod, który możesz spotkać w kursach na MŚ 2022 w piłce nożnej. W przypadku KSW bukmacher ten jest jednym ze sponsorów gali, dlatego to właśnie jego promocje eksponujemy w naszym serwisie.

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

Jak aktywować kod na KSW 76? Oczywiście nie mamy na myśli kodu PPV, a kod do zakładów bukmacherskich. A więc pamiętaj, że to oferta dla pełnoletnich użytkowników. Jeśli chcesz z niej skorzystać, to powinieneś przejść do rejestracji Fortuny, a następnie w formularzu wpisać kod: ZAGRANIE. To pozwoli ci odebrać specjalne bonusy od tego bukmachera.

Po co ci kod do Fortuny? Jeśli zdecydujesz się na obstawianie KSW 76, to dzięki naszemu hasłu otrzymasz powiększone bonusy na start. Jakie? W tym przypadku chodzi m.in. o zakład bez ryzyka do kwoty 600 złotych. To pozwoli ci postawić pierwszy kupon z ubezpieczeniem stawki, bo w razie porażki uzyskasz zwrot stawki.

Gdzie obejrzeć KSW 76 na żywo? – podsumowanie

KSW 76 na żywo będziesz mógł oglądać w hali w Grodzisku Mazowiecki. Jeśli jednak nie wybierasz się do tego miejsca, to 12 listopada 2022 roku wydarzenie to będzie transmitowane przez Viaplay. Dostęp do tej platformy uzyskasz wykupując miesięczną subskrypcje za 34 zł.

FAQ

Kiedy i gdzie KSW 76?

Gala KSW 76 odbędzie się 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim.

Gdzie oglądać KSW 76?

Wydarzenie to obejrzysz na żywo dzięki platformie Viaplay.

Ile kosztuje transmisja?

Cena za dostęp do KSW 76 w Viaplay to 34 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze