Na KSW 74 od bukmacherów możesz odebrać wysokie bonusy, dzięki którym najbliższą galę wytypujesz bez ryzyka lub za darmowy zakład. Specjalne oferty działają z naszym kodem promocyjnym. Rejestrując się u bukmachera z hasłem ZAGRANIE zawsze masz gwarancje najwyższych bonifikat finansowych. Ile możesz uzyskać? To kwoty rzędu kilkuset złotych.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

KSW 74 kod promocyjny

Gale KSW są tak chętnie typowane przez użytkowników, że bukmacherzy dodatkowo oferują bonusy na grę. Najwięcej mogą zyskać nowi użytkownicy, którzy z tej okazji założą konto w zakładach bukmacherskich. Wybierając legalnego bukmachera – możesz u niego zgarnąć freebet, zakład bez ryzyka lub bonus od wpłaty. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj promocji oferuje. Co jednak istotne, bonusy powitalne mogą być użyte w typowaniu KSW 74.

Kod promocyjny na KSW 74? W naszym zwyczaju jest oferowanie kodu, który brzmi, jak nazwa naszego portalu, czyli ZAGRANIE. Dzięki niemu otrzymasz powiększony pakiet bonusów. To, ile dokładnie zależy od konkretnego bukmachera. Oczywiście to oferty skierowane dla nowych użytkowników, którzy ukończyli 18 lat. Jeśli nie masz konta u któregoś z tych bukmacherów, to możesz wziąć udział w promocji rejestrując profil typera.

Fortuna kod promocyjny KSW 74

Jeśli chodzi o obstawianie KSW, to Fortuna jest pierwszym bukmacherem, który przychodzi na myśl. Dlaczego? Dlatego, że to firma blisko współpracująca z tą federacją. Podczas gali KSW możesz dostrzec logo tego bukmachera wokół oktagonu. Dlatego większość kibiców wybiera Fortunę do typowania KSW. Co możesz otrzymać od tego bukmachera na KSW 74?

Kod promocyjny przed najbliższą galą to: ZAGRANIE. Voucher ten należy aktywować na stronie efortuna.pl podczas rejestracji konta. Dzięki temu po pierwszej wpłacie będziesz mógł postawić zakład bez ryzyka do 600 złotych. Jeśli masz swojego faworyta na KSW 74, to bez obaw możesz zagrać kupon. Co jeśli on nie wejdzie? Wówczas otrzymasz zwrot stawki do 600 zł.

Poza bonusem cashback w Fortunie do dyspozycji gracza są też dwa freebet: 20 zł + 10 zł, a także bonus od drugiej wpłaty 50% do 200 złotych.

Kod promocyjny w TOTALbet na KSW 74

W TOTALbet, tak jak w Fortunie, na KSW 74 również możesz uzyskać zakład bez ryzyka. Co jednak ważne, to bonus, który występuje tylko z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. To oznacza, że jeśli chcesz postawić kupon bez ryzyka do 200 zł, to w trakcie rejestracji na totalbet.pl wprowadź hasło ZAGRANIE. W ten sposób zakwalifikujesz się do ekskluzywnej promocji, czyli bonusu bez ryzyka. Po pierwszej wpłacie możesz postawić do 200 zł kupon w TOTALbet, a jeśli okaże się błędnie wytypowany – otrzymasz zwrot stawki na konto główne.

Dużą wartością kodu promocyjnego w TOTALbet jest to, że udostępnia zakład bez ryzyka, którego nie trzeba obracać. Co to oznacza? Jeśli twój kupon na KSW 74 nie wejdzie, to zainwestowane środki możesz od razu wypłacić na konto bankowe (jeśli przejdziesz weryfikacje tożsamości).

Kod bonusowy w Etoto na KSW 74

W ETOTO bonusy bukmacherskie na KSW 74 również za warto uwagi. Przede wszystkim ze względu na kod promocyjny ZAGRANIE. Normalnie bukmacher ten nie oferuje freebetu, ale jeśli dokonasz rejestracji z naszego linka, to możesz odebrać darmowy zakład o wartości 50 złotych. Jak tego dokonać?

ETOTO nie oferuje freebetu bez depozytu, dlatego jeśli chcesz otrzymasz bonus – należy wpłacić na konto 50 zł. Po zaksięgowaniu przelewu ETOTO da ci 50 zł we freebecie (w ramach oferty z kodem promocyjnym). To bonus, który możesz wykorzystać w zakładach na KSW 74.

Poza tym bukmacher ten oferuje bonus 200% – wystarczy wpłacić 100 zł, a na twoim saldzie łącznie na grę będzie aż 300 zł.

Bukmacherzy KSW 74

Jak to zazwyczaj bywa na KSW 74 bukmacherzy udostępniają dziesiątki kursów dotyczących walk. Firmy takie jak STS czy BETFAN pozwalają na obstawianie każdego pojedynku z karty walk. Wiadomo, że u kibiców największe zainteresowanie wzbudza konfrontacja Phile De Friesa z Ricardo Praselem. To w końcu bój o pas mistrzowski kategorii ciężkiej. U wyżej wymienionych buków obstawisz ten pojedynek za specjalne bonusy, które czekają na nowych graczy.

Bukmacherzy na KSW 74 mogą zaproponować zakłady i promocje. Czasami w ich ofertach pojawiają się transmisje. Tak jest w przypadku UFC, które obejrzysz na żywo w STS TV i Fortuna. Jeśli chodzi o KSW, to wydarzenie to możesz oglądać tylko w jednym miejscu, czyli na platformie Viaplay. To dowiesz się, jak prawidłowo uruchomić stream z najbliższej gali: https://zagranie.com/jak-ogladac-ksw-w-tv/.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

Bonusy na KSW 72

Jak przedstawiliśmy to wcześniej na KSW 74 działają specjalne kody promocyjne, dzięki którym możesz skorzystać z bonusów po rejestracji. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że prezentowane przez nas promocje są zarezerwowane dla nowych użytkowników. Co to oznacza? To że jeśli masz już konto w Fortunie, a nie masz w STS – to bonus na KSW 74 odbierzesz u tego drugiego bukmachera. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś posiadał konto u kilku bukmacherów jednocześnie, bo to dozwolona praktyka.

👉 Poniżej prezentujemy dodatkowe bonusy na KSW 74 od STS i BETFAN:

Bonusy bukmacherskie od BETFAN na KSW 74

W BETFAN na KSW 74 możesz skorzystać z potrójnego uderzenia. W końcu twarzą tego bukmachera jest jedna z gwiazd federacji, czyli Mariusz Pudzianowski. Wybierając kod promocyjny ZAGRANIE i zakładając konto w BETFAN automatycznie zapisujesz się do gry o następujące bonusy:

  • freebet 60 zł,
  • zakład bez ryzyka 600 zł,
  • bonus 100% do 1000 zł.

Jeśli liczysz na darmowy zakład i cashback, to po rejestracji konta powinieneś przelać minimum 50 zł. To pozwoli ci uzyskać freebet 60 zł, a także zwrot za pierwszy nietrafiony kupon.

KSW 74 bonus w STS

STS to najczęściej wybierany bukmacher w Polsce, więc jeśli chcesz pójść klasycznie, to konto u tego operatora spełni ten warunek. Na KSW 74 będziesz mógł wykorzystać kilka bonusów od tego bukmachera. Przede wszystkim po pierwszej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 100 zł. Jeśli przegrasz, to środki wrócą na saldo główne, które bez obrotu możesz wypłacić na rachunek bankowy.

Zakład bez ryzyka w STS to tylko część promocji dla nowych użytkowników. Pozostałe bonusy dotyczą trzech kolejnych depozytów:

  • Bonus 100% do 300 zł od pierwszej wpłaty
  • Bonus 50% do 500 zł od drugiej wpłaty
  • Bonus 50% do 700 zł od trzeciej wpłaty

W STS KSW 74 wytypujesz w odniesieniu do wszystkich walk. To bukmacher, który udostępnia nie tylko podstawowe kursy, ale też zakłady na liczbę rund czy rozstrzygnięcie pojedynku.

FAQ

Jaki kod promocyjny wpisać u bukmachera na KSW 74?

W zakładach bukmacherskich najwyższe promocje otrzymasz z kodem ZAGRANIE.

Jakie bonusy są dostępne na KSW 74?

W Fortunie na KSW 74 możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 złotych.

Gdzie obstawiać KSW 74?

Bonusy na typowanie MMA odbierzesz w Fortunie, TOTALbet, ETOTO, BETFAN i STS.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze