Jakie są na KSW 72 typy bukmacherskie? Przed nami kolejna gala, w której zaprezentują się pretendenci do mistrzowskich pasów. Tak jest chociażby w wadze półśredniej, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Tomasz Romanowski i Andrzej Grzebyk. Na KSW 72 kursy bukmacherskie są już dostępne, co oznacza, że może typować galę. Jak grać, żeby wygrać? Sprawdź nasze typy na KSW 72. Co polecamy obstawić u bukmachera?

ksw 72 bez ryzyka

KSW 72 typy bukmacherskie

Jeśli chodzi o najbliższą galę, to największe zainteresowanie generuje walka wieczoru. Co prawda nie jest to rywalizacja o pas, jak to zwykle bywa w main evencie, ale zwycięzca tego pojedynku niebawem będzie miał taką okazje. Tomasz Romanowski zawalczy z Andrzejem Grzebykiem. W kursach bukmacherskich faworytem tego spotkania jest ten drugi. Co jednak ciekawe, początkowo rywalem Romanowskiego miał być Adrian Bartosiński, ale wyeliminowała go kontuzja. W ten sposób na galę wskoczył Andrzej Grzebyk.

Romanowski i Grzebyk to zawodnicy o podobnym doświadczeniu w zawodowym MMA. Tommy ma na swoim koncie 24 walki, a Double Champ 23 pojedynki. Można pokusić się o stwierdzenie, że w ostatnim czasie lepiej w oktagonie wiedzie się Tomaszowi Romanowskiemu. W końcu wygrał on dwa pojedynki z rzędu przeciwko Aleksandarowi Rakasowi i Michałowi Pietrzakowi. Tymczasem Grzebyk przegrywał z Bartosińskim i Mariusem Zaromskisem. Temu drugiemu zrewanżował się za porażkę.

W typach na MMA widać, że lepsze notowania ma Andrzej Grzebyk. Eksperci podkreślają to, że jest on bardziej wszechstronny niż Tomasz Romanowski. Dla obu to istotna walka, bo wygrana może dać im walkę o pas przeciwko Robertowi Soldićowi.

Fortuna
3.00
Grzebyk wygra przez KO/TKO

KSW 72 kursy i zakłady

Typy KSW 72 czekają na ciebie u jednego sponsora gali, a więc u bukmachera Fortuna. To operator, który jako pierwszy wystawia ofertę kursową na poszczególne gale KSW. Jeśli zależy ci na tym, aby odpowiednio wcześniej zagrać kupon, to powinieneś wybrać zakłady w Fortunie.

👉 W ofercie Fortuny kursy na KSW 72 uchodzą za jedne z najwyższych na rynku. Wybierając tego bukmachera wytypujesz nie tylko typy na wygraną, ale też szereg dodatkowych rynków. Przy każdej walce znajduje się co najmniej 20 rozszerzeń. Wszystko to sprawia, że możesz obstawiać liczbę rundy, KO/TKO, zwycięstwo na punkty czy poddanie.

Jak wspomnieliśmy wcześniej typy na KSW 72 w walce wieczoru faworyzują Andrzeja Grzebyka. Kurs na wygraną Rzeszowianina jest niższy na triumf Tomasza Romanowskiego. W tej ocenie zgodni są wszyscy bukmacherzy w Polsce. Podobne proporcje zastosował STS, Superbet i ETOTO.

KSW 72 – gdzie obstawiać? Sprawdź kursy dostępne w zakładach Fortuny:

Fortuna
2.53
Tomasz Romanowski
1.52
Andrzej Grzebyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.53
Dawid Śmiełowski
1.52
Patryk Kaczmarczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.38
Michał Pietrzak
3.05
Brian Hooi
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.22
Sara Luzar-Smajić
1.66
Emilia Czerwińska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.20
Kacper Koziorzębski
1.67
Emil Meek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.37
Oumar Sy
3.10
Hasan Mezhiev
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.41
Patryk Surdyn
1.57
Gustavo Oliveira
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.96
Hubert Szymajda
1.40
Yann Liasse
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.53
Robert Maciejowski
2.51
Arkadiusz Kaszuba
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać KSW 72?

Jeśli chodzi o kwestię związaną z KSW 72 gdzie obstawiać, to nowi gracze mają ten przywilej, że mogą wybrać bukmachera, a za nasz kod otrzymają bonus powitalny. Tak jest w Fortunie, Superbet i ETOTO. Typy dnia u tych operatorów zrealizujesz m.in. za zakład bez ryzyka lub freebet. To przywilej, z którego mogą skorzystać nowi użytkownicy.

Przed KSW 72 typy mogą być robione tylko u legalnych bukmacherów. Takie firmy prezentujemy w naszym serwisie Zagranie.com. Wybierając rekomendowanego przez nas bukmachera – masz gwarancje, że typujesz legalnie walki MMA.

ksw 72 typy

Promocje dla graczy w Fortunie

W Fortunie kod promocyjny: ZAGRANIE aktywuje zestaw kilku bonusów na start. Po rejestracji i wpłacie odbierzesz freebety o łącznej wartości 30 zł, a także zakład bez ryzyka do 600 zł. Wisienką na torcie jest bonus od drugiego depozytu 50% do 200 zł.

Bonusy w Superbet

W Superbet również obowiązuje kod ZAGRANIE dla nowych użytkowników. Jeśli wybierzesz tego bukmachera to typy KSW 72 zrealizujesz za darmowy zakład o wartości 34 zł, a także bonus 100% do 200 zł. Dodatkowo przez tydzień możesz obstawiać z gwarancją zwrotu stawki do 1300 zł.

Obstawianie KSW 72

W Etoto typy na KSW 72 zagrasz po rejestracji konta. A jeśli dokonasz jej z naszego linka, to w prezencie otrzymasz freebet 50 zł. Poza tym odbierzesz standardowy bonus 200% do 300 zł bez warunków obrotu!

Typy na KSW 72

KSW 72 gdzie obstawiać? To już zapewne wiesz, bo jak widzisz Fortuna, Superbet i ETOTO udostępniają ciekawe promocje na start. W takim razie czas przejść do typowania KSW 72. Co warto zagrać przed galą? Postanowiliśmy przeanalizować wszystkie pojedynki z karty walk. Na najbliższej gali odbędzie się osiem konfrontacji – siedem męskich i jedna kobieca. Jak już wspominaliśmy – w walce wieczoru Tomasz Romanowski zawalczy z Andrzejem Grzebykiem.

Tomasz Romanowski – Andrzej Grzebyk, walka wieczoru KSW 72, typy i kursy

Mówi się, że Romanowski to tytan pracy, który nie jest tak utalentowany, jak Andrzej Grzebyk. 33-latek w ostatnich latach spisuje się świetnie, bo wystarczy zauważyć, że od 2017 roku przegrał tylko jeden pojedynek. W tym czasie jego pogromcą okazał się Patrik Kincl. Romanowski w KSW zwyciężał Iona Surdu, Aleksandara Rakasa i Michała Pietrzaka. Na 15 wygranych w karierze tylko pięć razy nokautował swojego rywala. Lepszy bilans w tym względzie ma Grzebyk, który ma na swoim koncie 18 zwycięstw – w tym 11 przez KO.

Jak na razie przygoda Grzebyka w KSW jest słodko-gorzka. W debiucie pokonała Tomasza Jakubca, ale później z powodu kontuzji poległ z Mariusem Zaromskisem. Double Champ zrewanżował się Litwinowi, ale następnie uległ Adrianowi Bartosińskiemu. Cały czas wydaje się jednak, że Grzebyka stać na lepsze walki, dlatego typujemy jego wygraną.

Fortuna
3.00
Grzebyk wygra przez KO/TKO

Dawid Śmiełowski – Patryk Kaczmarczyk, typy i kursy

W co-main evencie Dawid Śmiełowski rywalizował będzie z Patrykiem Kaczmarczykiem. Jeśli chodzi o MMA, to ten pierwszy nie ma porażki w swoim rekordzie. Śmiełowski wygrał 9 dotychczasowych pojedynków. W lutym pokonał przed czasem Filipa Pejića. Patryk Kaczmarczyk raz przegrał, ale poza tym odniósł 8 zwycięstw. Podczas marcowej gali KSW zwyciężył Michała Domina. W ubiegłym roku uległ Robertowi Ruchała.

Co ciekawe, w kursach faworytem Patryk Kaczmarczyk, który ma gorszy bilans i słabsze warunki fizyczne. Na Zagranie typujemy wyrównaną walkę, która potrwa więcej niż 2. 5 rundy.

Fortuna
1.84
Wiecej niż 2.5 rundy

Sara Luzar-Smajić – Emilia Czerwińska, typy i kursy

Informowaliśmy wcześniej, że typy na KSW 72 mogą dotyczyć jedynego kobiecego starcia. W tym przypadku Sara Luzar Smajić podejmie Emilię Czerwińską. Chorwatka ma zdecydowanie większe doświadczenie na tle Polki. Luzar-Smajić ma za sobą 5 zawodowych walk, a dla naszej reprezentantki będzie to dopiero drugi pojedynek. W MMA Emilia Czerwińska zwyciężyła Weronikę Eszer w 2021 roku. Luzar-Smajić w kwietniu tego roku pokonała inną naszą reprezentantkę, Natalię Baczyńską.

Co jednak ciekawe, pomimo mniejszego doświadczeia bukmacherzy wyżej cenią szansę Polki. To nie Luzar-Smajić, a Czerwińska jest faworytką w kursach bukmacherskich. Nie podzielamy tego zdania, dlatego typujemy po lepszym kursie wygraną Chorwatki.

Fortuna
2.20
Wygra Luzar-Smajić

Kacper Koziorzębski – Emil Meek, typy i kursy

Kacper Koziorzębski w styczniu tego roku powrócił na zwycięskie tory. Polak przełamał niemoc i po 2 porażkach z rzędu w końcu on uniósł ręce ku górze. Wygrana nad Hubertem Szymajdą pozwoliła mu nieco pozytywniej patrzeć w przyszłość. Wcześniej przegrywał z Marcinem Krakowiakiem i Ionem Surdu. Emil Weber Meek, czyli najbliższy rywal Koziorzębskiego, to nowy nabytek KSW. Norweg ma za sobą przeszłość m.in. w UFC, ale trzeba powiedzieć uczciwie, że nie zrobił tam wielkiej kariery. Meek przegrał 4 ostatnie pojedynki. Na pewno jego pewność jest mocno nadszarpnięta, co powienien wykorzystać nasz reprezentant.

Fortuna
2.20
Wygra Koziorzębski

Michał Pietrzak – Brian Hooi, typy i kursy

Na KSW 72 typy mogą dotyczyć również byłego rywala Tomasza Romanowskiego, czyli Michała Pietrzaka. The Crusher chce się odbudować po przegranej z Tommym. Tym razem jego rywal będzie spoza Polski. Brian Hooi zadebiutuje w nowej federacji. Holender ostatnio walczył m.in. na UAE Warriors i Bellator. W lutym tego roku pokonał Wisema Hammamiego. Holenderski zawodnik ma spore doświadczenie, ale jego rekord nie powala na kolana. Hooi odniósł 17 zwycięstw przy 9 porażkach. Michał Pietrzak na 16 stoczonych pojedynków wygrał 10 konfrontacji.

Przed trzema laty The Crusher rywalizował z Roberto Soldićem. Co oznacza, że Pietrzak jest zaprawiony w bojach. Gdyby nie porażka z Romanowskim mógłby ponownie myśleć o mistrzowskiej walce. Tak swoje ambicje musi odłożyć w czasie. Wydaje się, że przeciwko Brianowi Hooi powinien wyjść cały z tego pojedynku.

Fortuna
1.38
Wygra Michał Pietrzak

Patryk Surdyn – Gustavo Oliveira, typy i kursy

Patryk Surdyn po porażkach z Damianem Stasiakiem i Jakubem Wikłaczem ponownie zaczął zwyciężać. Na KSW 66 pokonał Davida Martinika. W Kielcach zmierzy się z debiutującym w KSW Gustavo Oliveirą. Portugalczyk na 9 stoczonych pojedynków wygral 8 konfrontacji. Bilans Surdyna to 6 wygranych i 2 porażki. Wydaje się jednak, że to nasz reprezentant walczył z lepszymi przeciwnikami. Co typujemy? Wygraną na punkty przez Polaka.

Fortuna
4.00
Wygra Surdyn na punkty

Hubert Szymajda – Yann Liasse, typy i kursy

Faworytem tego pojedynku jest Yann Liasse. Luksemburczyk ma w rekordzie 7 wygraych i porażkę. W lutym tego roku zadebiutował przeciwko Oskarowi Szczepaniakowi i odniósł zwycięstwo decyzją sędziowską. W międzyczasie Yann Liasse wygrał z Maximem Pugachevem na czerwcowej gali. Hubert Szymajda ostatnio uległ Kacprowi Koziorzębskiemu. Wcześniej w KSW przegrał z Shamilem Musaevem. Wydaje się, że KSW dla Szymajdy to zbyt wysokie progi. Dlatego typujemy wygraną jego rywala.

Fortuna
1.40
Wygra Yann Liasse

Typy bukmacherskie na KSW 72 – podsumowanie

Przed KSW 72 typy opublikowane w naszym portalu są zupełnie darmowe. Podobne analizy znajdziesz też na naszej grupie na FB. Obstawianie KSW 72 może być bez ryzyka, jeśli podczas rejestracji w Fortunie wpiszesz nasz kod promocyjny: ZAGRANIE. Dzięki tej ofercie zgarniesz bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka do 600 zł.

Propozycja kuponu na KSW 72

Jakie typy proponujemy na naszym kuponie przed KSW 72? Tym razem przygotowaliśmy zakład AKO złożony z trzech selekcji:

  • Wygra Koziorzębski – kurs 2.20
  • Wygra Grzebyk – kurs 1.52
  • Wygra Luzar-Smajić – kurs 2.22
KSW 72 kupon

Tak przygotowany kupon pozwolił wygenerować kurs całkowity na poziomie 7.42. Przy stawce 200 zł potencjalna wygrana wynosi 1305 złotych.

Zapowiedź i analiza gali KSW 72 – najważniejsze informacje

Najbliższa gala KSW 72 zaplanowana jest w Kielcach. Wydarzenie to odbędzie się 23 lipca 2022 roku. Transmisje live z KSW 72 przeprowadzi platforma Viaplay.

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze