Gdzie oglądać KSW 72? Kolejna gala zbliża się wielkimi krokami, a my wiemy, co zrobić, żeby oglądać KSW 72 na żywo. Ile kosztuje PPV na KSW 72? Stream online dostępny będzie na platformie Viaplay. Tam obejrzysz KSW 72 w TV, a także na komputerze i smartfonie. Jak uruchomić transmisje live? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

📺 Gdzie oglądać KSW 72?

KSW 72 to lipcowa gala, w której udział wezmą m.in. Tomasz Romanowski i Andrzej Grzebyk. Chcesz oglądać tą walkę, a także pozostałe pojedynki? W takim razie powinieneś wybrać transmisje na platformie Viaplay. To operator, który relacjonuje na żywo wszystkie gale KSW.

W Viaplay KSW 72 można oglądać w telewizji, ale też poprzez pozostałe urządzenia np. smartfon i komputer. Co trzeba zrobić? Przede wszystkim posiadać wykupiony abonament PPV na KSW 72, a także mieć dostęp do internetu. To wystarczy, żeby śledzić całą galę KSW 72. W innym artykule wyjaśniamy: gdzie możesz obstawiać KSW? To coś dla fanów typowania zakładów bukmacherskich. A teraz łap instrukcję do oglądania KSW 72:

  1. Załóż konto w Viaplay
  2. Dokonaj opłaty za miesięczną subskrypcje Viaplay
  3. Wybierz sposób oglądania (np. Smart TV, strona online) i zaloguj się do platformy
  4. Znajdź transmisje z KSW 72 i uruchom przekaz na żywo

ksw 72 typy

Kiedy KSW 72? [DATA]

Najbliższa gala KSW 72 odbędzie w sobotni wieczór. Jaka jest dokładna data? Walki na KSW 72 będziesz mógł oglądać 23 lipca 2022 roku. Dzień wcześniej odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i face to face poszczególnych zawodników. Wszystko to możesz śledzić za pośrednictwem Viaplay – galę, jak i wydarzenia poprzedzające walki w klatce.

Godzina rozpoczęcia gali KSW 72

Jak to zwykle bywa KSW 72 rozpocznie się wieczorem. Transmisja live w Viaplay będzie dostępna kilkadziesiąt minut przed pierwszym pojedynkiem. Organizatorzy zaplanowali, że pierwsi zawodnicy wejdą do oktagonu chwilę po godzinie 20:00. A więc można uznać, że wtedy oficjalnie rozpocznie się KSW 72.

Gdzie odbędzie się gala KSW 72? [MIEJSCE]

W ostatnich miesiącach KSW odbywa się w nowych miejscach. Kibice mogli oglądać galę w Gliwicach, Szczecinie i Radomiu. W końcu przyszedł czas na Kielce. KSW 72 odbędzie się w stolicy województwa świętokrzyskiego. Areną zmagań będzie Amfiteatr Kadzielnia. Jeśli nie załapiesz się na bilet, to pamiętaj, że na żywo KSW 72 obejrzysz w Viaplay.

KSW 72 transmisja – gdzie oglądać KSW 72 za darmo?

Czy możliwa jest transmisja z KSW 72 za darmo? Czasy, kiedy Polsat transmitował KSW na swoich głównych antenach wydaje się, że już minęły. Od dłuższego czasu za dostęp do gali trzeba płacić. Najpierw były to kody PPV, a teraz federacja ta jest transmitowana przez Viaplay. To streamingowy operator, który na stałe zadomowił się w Polsce. W Viaplay obejrzysz na żywo nie tylko KSW 72, ale też mecze Premier League i Bundesligi.

Za transmisje KSW 72 trzeba zapłacić, więc darmowe oglądanie nie jest możliwe. Co jednak dobre – kupując abonament w Viaplay zyskujesz dostęp również do pozostałych produkcji tego operatora, a nie tylko do jednego wydarzenia sportowego. W ramach tego samego abonamentu obejrzysz KSW 72, pozostałe sporty i filmy lub seriale znajdujące się w bibliotece.

ksw 72 bez ryzyka

KSW 72 w Viaplay – transmisja na żywo

Jak oglądać KSW 72 w Viaplay? Transmisja na żywo może być uruchomiona w aplikacji tego operatora i na stronie viaplay.pl. Jeśli chcesz oglądać w TV KSW 72, to możesz zainstalować aplikacje na Smart TV, Android TV i Apple TV. Aplikacja Viaplay jest darmowa. Po jej uruchomieniu wystarczy zalogować się na konto. Jeśli posiadasz aktywny abonament, to będziesz mógł wybrać transmisje z gali KSW 72.

W Viaplay aplikację zainstalujesz również na swój smartfon oparty o system Android lub iOS. Co więcej, na komputerze obejrzysz galę wybierają stronę viaplay.pl. Za każdym razem co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto. Nie jesteś jeszcze klientem Viaplay? W takim razie wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, żeby otworzyć konto w platformie Viaplay.

KSW 72 PPV

Pay Per View na KSW 72, to inaczej zakup abonamentu w Viaplay. W przeszłości PPV można było wykupić w Cyfrowym Polsacie, jak i serwisie kswtv.com. Aktualnie sprawa jest ułatwiona – wystarczy opłacić abonament w Viaplay, żeby mieć miesięczny dostęp do tej platformy. W tym czasie obejrzysz KSW 72, a także pozostałe materiały dostępne w Viaplay.

Opłata za PPV księgowana jest błyskawicznie, co oznacza, że kilka chwil przed galą możesz dokonać zakupu Viaplay. Wówczas również zdążysz obejrzeć wszystkie walki, bo abonament zostanie natychmiast aktywowany.

Cena PPV na galę KSW 72

Ile kosztuje PPV na KSW 72? Przypomnijmy, że to cena za cały abonament w Viaplay. Aktualnie miesięczny okres dostępu do transmisji Viaplay kosztuje 34 zł. Cena ta jest stała i nie zmieniła się w przeciągu ostatnich miesięcy. Jak dokonać płatności? Wszystko obsługiwane jest przelewem elektronicznym, co oznacza, że możesz wykonać opłatę np. z rachunku bankowego online.

Kod promocyjny na KSW 72

Na KSW 72 nie mamy kodu promocyjnego na PPV do Viaplay, ale za to oferujemy specjalny voucher na obstawianie gali. Dzięki niemu odbierzesz atrakcyjne bonusy od Fortuny. To bukmacher, który sponsoruje federację KSW. Jeśli nie masz u niego konta, to wystarczy, że wpiszesz podczas rejestracji kod: ZAGRANIE. W zamian za niego otrzymasz zestaw trzech bonusów:

  • Freebety 30 zł,
  • Zakład bez ryzyka 600 zł,
  • Bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 zł.

Kod do Fortuny możesz wykorzystać w serwisie efortuna.pl, jak i mobilnej aplikacji tego bukmachera. Co więcej, poza typami bukmacherskimi na KSW wyżej wskazane bonusy użyjesz też na pozostałe sporty np. piłkę nożną.

Gdzie obejrzeć KSW 72 na żywo? – podsumowanie

Jedynym operatorem, który transmituje KSW 72 na żywo jest Viaplay. Dostęp do tej platformy uzyskasz opłacając abonament za 34 złote. Transmisje live uruchomisz w Smart TV, a także komputerze i telefonie.

FAQ

Gdzie oglądać KSW 72?

Transmisja live z gali KSW 72 dostępna jest w Viaplay.

Jaka jest cena za PPV na KSW 72?

Cena za transmisje liczy 34 zł.

Kiedy i gdzie jest KSW 72?

Gala zaplanowana jest na 23 lipca w Kielcach.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze