Jaki jest kod promocyjny na KSW 72? Chcesz poznać voucher, dzięki któremu zgarniesz najlepsze bonusy na najbliższą galę? Dzięki kodom promocyjnym od Zagranie wytypujesz walki na KSW 72 z użyciem freebetów, zakładów bez ryzyka i bonusów od depozytu. Ile możesz zgarnąć od bukmacherów? Poniżej przedstawiamy najatrakcyjniejsze bonusy na KSW 72.

ksw 72 bez ryzyka

KSW 72 kod promocyjny

Bukmacherzy na KSW 72 oferują zakłady, ale też promocje. Bonusy aktywizują aktualnych typerów, a także zachęcają nowych użytkowników do rejestracji konta. Kody promocyjne to przywilej, z którego mogą skorzystać tylko nowi typerzy. Podczas rejestracji u bukmachera możesz wpisać odpowiedni kod, za który otrzymasz powiększone bonusy.

Co rekomendujemy? Na Zagranie.com stosujemy praktykę, że nowi użytkownicy u bukmacherów mogą wpisać taki kod, jak nazwa naszego portalu, a więc: ZAGRANIE. To hasło, które jest respektowane przez większość operatorów w Polsce. Zakładając konto z tym kodem w Fortunie, STS, BETFAN czy Superbet – otrzymasz bonusy bukmacherskie. Co istotne, to gratyfikacje, które możesz przeznaczyć na obstawianie KSW 72.

Fortuna kod promocyjny KSW 72

Przed KSW zwykle największą popularnością cieszy się kod w Fortunie. Dlaczego? Dlatego, że to jeden ze sponsorów gali. Logo Fortuny możesz dostrzec m.in. w oktagonie KSW. Stąd gracze chętniej wybierają Fortunę do obstawiania gali. Tym bardziej, że to bukmacher z wysokimi opiniami i bogatą ofertą kursową na KSW.

Aktywując kod promocyjny w Fortunie, a więc wpisując hasło: ZAGRANIE podczas rejestracji automatycznie zapisujesz się do oferty VIP. Dzięki niej na starcie otrzymasz freebet bez depozytu 20 zł za zweryfikowanie danych osobowych, a także ubezpieczenie pierwszego kuponu. To sprawia, że KSW 72 w Fortunie wytypujesz bez ryzyka do 600 zł. Jeśli przegrasz – bukmacher przyzna ci zwrot stawki.

ksw 72 typy

Co więcej, Fortuna nagradza nie tylko rejestracje i pierwszą wpłatę. Bonus możesz odebrać również dokonując drugiego depozytu. Wówczas otrzymasz kolejny freebet 10 zł, a także 50% do 200 złotych. Każda z tych gratyfikacji może być użyta na typowanie KSW.

Kod promocyjny w TOTALbet na KSW 72

Bukmacher TOTALbet również oferuje zakłady i kursy na KSW 72. To znana firma w środowisku MMA, która sponsoruje federację FEN. To nie oznacza, że TOTALbet nie interesuje się KSW. Jest wręcz przeciwnie – bukmacher ten na każdą galę wystawia po kilkanaście rynków do każdej walki.

W TOTALbet kod promocyjny: ZAGRANIE przeznaczony jest dla nowych użytkowników. Jeśli założysz konto przy jego użyciu, to będziesz mógł zgarnąć szereg bonusów dla nowych graczy. Przede wszystkim wrażenie robi zakład bez ryzyka do 200 złotych. To bonus, którego nie trzeba obracać. Jak to działa? Wystarczy, że wytypujesz kupon na KSW 72, a jeśli typy nie wejdą – otrzymasz zwrot stawki na saldo główne. A to pozwoli ci od razu wypłacić pieniądze na konto bankowe.

Dodatkowo w TOTALbet na KSW 72 otrzymasz pozostałe bonusy na start:

 • Freebety 35 zł
 • Bonus 100% do 5000 zł

Kod bonusowy w Etoto na KSW 72

Jeśli szukasz opcji na to, aby wytypować KSW przy użyciu darmowego zakładu, to ETOTO daje taką możliwość. Warunkiem jest rejestracja konta u tego bukmachera z kodem ZAGRANIE. Jeśli spełnisz ten warunek, to możesz ubiegać się o freebet 50 zł. Jak to zrobić?

Zrób pierwszą wpłatę do ETOTO na poziomie 50 złotych, a po chwili otrzymasz od bukmachera 50 zł w darmowym zakładzie. Przypominamy jednak, że to ekskluzywna oferta na KSW 72 dla wszystkich tych, którzy założoną konto korzystając z kodu: ZAGRANIE.

W ETOTO zgarniesz też drugi bonus o wartości 200 zł. Wystarczy wpłacić 100 zł, a do gry będziesz miał dodatkowe 200 zł. To łącznie daje 300 zł na obstawianie KSW 72. Co ciekawe, bonus od wpłaty w ETOTO jest bez warunków obrotu.

Bukmacherzy KSW 72

Bukmacherzy na KSW 72 oferują standardowo zakłady i promocje. Niestety STS, Fortuna czy Superbet nie mają praw TV do transmisji gali. To że obejrzysz u nich UFC nie oznacza, że tak też jest w przypadku KSW. Transmisje live z tego wydarzenia obsługuje Viaplay, a więcej o tym, jak oglądać KSW dowiesz się z naszego artykułu: https://zagranie.com/jak-ogladac-ksw-w-tv/.

Zakłady na KSW 72 dostępne są u wszystkich bukmacherów w Polsce. Nie jest tak, jak w przypadku freak fightów, że tylko jeden operator może oferować zakłady na dane wydarzenie. Kursy na KSW 72 oferują ci najwyższej oceniani jak STS, BETFAN i Fortuna, a także niżej notowani np. Betclic, LVBET i Betcris. Co więcej, u wszystkich tych bukmacherów możesz odebrać bonusy na typowanie gali.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

Bonusy na KSW 72

Jakie są najlepsze bonusy na KSW 72? Obserwując rynek zakładów bukmacherskich dostrzegamy, że użytkownicy najchętniej korzystają z freebetów i cashbacków. Ten pierwszy bonus oznacza darmowy zakład, a więc obstawianie na koszt bukmachera. Druga z promocji pozwala odzyskać stawkę w przypadku błędnie wytypowanego kuponu. W obu sytuacjach gracz nie ryzykuje swoimi pieniędzmi, co jest największym atutem promocji.

Bonusy bukmacherskie od BETFAN na KSW 72

W BETFAN do twojej dyspozycji są zakłady na wszystkie pojedynki z karty walk KSW 72. W typach pre-match do każdego starcia bukmacher ten oferuje kilkanaście rynków. Wszystkie z nich możesz zagrać odbierając bonus powitalny od tego bukmachera.

BETFAN ma to, co lubią wszyscy typerzy, a więc freebet i zakład bez ryzyka. Jeśli wpiszesz kod promocyjny: ZAGRANIE przy rejestracji to będziesz mógł zgarnąć:

 • Darmowy zakład 60 zł
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Bonus 100% do 1000 zł

Aby odebrać wszystkie bonusy – wystarczy dokonać dwóch depozytów. Pierwszy powinien liczyć przynajmniej 50 zł, bo wtedy uzyskasz freebet 60 zł, a także zakład bez ryzyka. W BETFAN składając pierwszy kupon z salda głównego możesz liczyć na ubezpieczenie stawki do 600 zł. Poza tym bukmacher nagradza też drugi depozyt – w tym przypadku gratyfikacja to 100% do 1000 zł.

KSW 72 bonus w STS

W STS KSW 72 również wytypujesz bez ryzyka. Co więcej, jeśli zagrasz ubezpieczony kupon z konta głównego, to zwrot stawki nie będzie podlegał warunkom obrotu. W STS bonus bez ryzyka może maksymalnie liczyć 100 zł. To oznacza, że do tej kwoty możesz grać promocyjny kupon na walki Tomasza Romanowskigo z Andrzejem Grzebykiem czy Patryka Kaczmarczyka przeciwko Danielowi Śmiełowskiemu.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od STS na KSW 72?

 1. Załóż konto w STS stosując kod promocyjny: ZAGRANIE
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty rzędu 100 zł
 3. Przygotuj kupon na KSW 72
 4. Zagraj pierwszy zakład i czekaj na rozstrzygnięcie typów
 5. Jeśli nie wygrasz – otrzymasz zwrot stawki na saldo główne

Poza tym STS oferuje bonusy od trzech kolejnych depozytów:

 • 100% do 300 zł
 • 50% do 500 zł
 • 50% do 700 zł

FAQ

Jaki kod promocyjny wpisać na KSW 72?

U legalnych bukmacherów możesz skorzystać z kodu: ZAGRANIE.

Co otrzymasz za kod promocyjny ZAGRANIE?

STS, BETFAN, Fortuna czy TOTALbet oferują powiększone bonusy dla nowych użytkowników.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze