Kto walczy na KSW 70? Karta walk imponuje, bo znaleźli się w niej czołowi zawodnicy z Polski. Co prawda, na KSW 70 nie odbędzie się żadna mistrzowska walka, ale i tak kibice powinni byś usatysfakcjonowani. W końcu zawalczy były zawodnik UFC, a także postacie, które przez lata stanowiły o sile KSW. Chcesz poznać zawodników biorących udział w KSW 70? W takim razie sprawdź ten artykuł, gdzie przedstawiamy wszystkie walki KSW 70!

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

Pełna karta walk KSW 70

Włodarze KSW już kilka tygodni temu poinformowali o głównej walce podczas majowej gali. Dzięki temu typerzy KSW mogli robić zakłady na MMA związane z pojedynkiem Mariusza Pudzianowskiego i Michała Materli. Na polskim rynku to znaczące wydarzenie, bo Pudzian, jak i Materla mają wielu kibiców. Oczywiście to konfrontacja określana jako main event, a więc 28 maja będzie to ostatni pojedynek z karty walk.

Maciej Kawulski i Martin Lewandowski tym razem postawili też na znane twarze z konkurencyjnej federacji: ACA. Do KSW przeszli m.in. Daniel Omielańczuk i Bartosz Leśko. Ten pierwszy przed laty walczył w KSW, ale następnie obrał zagraniczne rynki na czele z UFC. Polski Niedźwiedź, bo tak określa się Daniela Omielańczuka, po latach wraca na stare śmieci, a jego rywalem będzie Ricardo Prasel.

Na KSW 70 istotną walkę stoczy Izu Ugonoh. Dla byłego mistrza Polski w boskie to okazja na rewanż za ostatnią porażkę z Markiem Samociukiem. Izu Ugonoh będzie chciał potwierdzić, że w MMA może odnosić równie wielkie sukcesy, co w zawodowym boksie.

💪 Kto walczy na gali KSW 70?

Jak to zwykle bywa, na galach MMA największe zainteresowani budzi walka wieczoru. Mariusz Pudzianowski i Michał Materla – tych panów w KSW raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten pierwszy zasłynął od pojedynków z Marcinem Najmanem, a następnie Karolem Bedrofem czy Szymonek Kołeckim. Magic, czyli Michał Materla przez lata rywalizował z najlepszymi w wadze średniej. W swoim dorobku ma zwycięstwa nad Aleksandarem Ilićem, Martinem Zawadą, Damianem Janikowskim czy Jayem Silvą.

Na KSW 70 zawalczą również Daniel Omielańczuk i Ricardo Prasel. To starcie w wadze ciężkiej, a więc można liczyć na mocne ciosy. Polish Bear ma spore doświadczenie na zawodowych ringach. Po kilku latach spędzonych w UFC Omielańczuk dołączył do ACB, a następnie do ACA. Polak co prawda nie podbił UFC, ale i tak odniósł tam cztery zwycięstwa, co jego godne odnotowania. W MMA takiego statusu nie ma jego rywal, czyli Ricardo Prasel.

KSW 70 karta walk

Jacy zawodnicy biorą udział w KSW 70? Co ciekawe, w łódzkiej Atalas Arena zobaczysz nie tylko męskie konfrontacje, ale też jedno damskie starcie. Anita Bekus zawalczy z Robertą Zocco. Początkowo nasza reprezentantka miała zmierzyć się z Sofiią Bagishvili. Ostatecznie do tego pojedynku nie dojdzie, ponieważ Gruzinka złamała nadgarstek. W skutek kontuzji jej miejsce zajmie Roberta Zocco. Polka jest faworytką tego starcia, a jeśli nie jesteś pewien swoich typów, to możesz odebrać od bukmacherów zakłady bez ryzyka. To specjalny rodzaj promocji, dzięki której otrzymasz zwrot stawki, jeśli twój kupon okaże się przegrany.

Poniżej prezentujemy rozpiskę karty walk na KSW 70:

Walka wieczoru

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (16-7 1NC, 11 KO) vs Michał Materla (31-8, 11 KO, 13 Sub)

Pozostałe walki

120,2 kg/265 lb: Ricardo Prasel (12-3, 4 KO, 8 Sub) vs Daniel Omielańczuk (25-12-1 1NC, 6 KO, 10 Sub)
93 kg/205 lb: Ivan Erslan (11-1 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Rafał Kijańczuk (11-4, 10 KO)
120,2 kg/265 lb: Marek Samociuk (3-2, 1 KO) vs Izu Ugonoh (1-1, 1 KO)
93 kg/205 lb: Damian Piwowarczyk (5-0, 1 KO, 3 Sub) vs Bartosz Leśko (11-2-2, 2 KO, 6 Sub)
83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (3-0, 2 KO) vs Jason Wilnis (2-0, 1 KO)
52,2 kg/115 lb: Anita Bekus (5-2, 2 KO) vs Roberta Zocco
83,9 kg/185 lb: Albert Odzimkowski (11-6 1NC, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5 1NC, 3 KO, 1 Sub)
74 kg/163 lb: Łukasz Rajewski (11-7 1NC, 5 KO, 2 Sub) vs Francisco Barrio (9-2, 2 KO, 5 Sub)

Mariusz Pudzianowski – Michał Materla

To walka wieczoru, która powinna rozpocząć się po godzinie 23:00. Starcie to zakończy zmagania na KSW 70. Co tu dużo mówić – Pudzian i Materla od lat byli kojarzeni z KSW. Ten pierwszy ma na karku już 45 lat, a więc powoli schodzi ze sceny. Materla jest młodszy i generalnie w opinii ekspertów uchodzi za faworyta tego pojedynku.

KSW 70, zawodnicy i wszystkie walki

Na KSW 70 pojawią się też nowe twarze takie jak Bartosz Leśko, Jason Wilnis i Radosław Paczuski. Zwłaszcza Holender może robić wrażenie, bo to były mistrz świata w kick-boxingu. Wilnis przeszedł do MMA, a od majowej gali będzie zawodnikiem KSW. W najlepszych latach swojej kariery odnosił wielkie sukcesy w prestiżowej federacji GLORY.

Ricardo Prasel – Daniel Omielańczuk

Daniel Omielańczuk po powrocie do KSW od razu zmierzy się z groźnym rywalem. Ricardo Prasel ostatnio w debiucie na KSW zwyciężył uznanego na naszym rynku Michała Kitę. Dla Polaka to godny rywal, aczkolwiek bukmacherzy pewnie obstawiają jego wygraną. Jeśli masz wątpliwości, to możesz obstawić to starcie za freebet bez depozytu po rejestracji konta w zakładach online.

Marek Samociuk – Izu Ugonoh

Dla Izu Ugonoha to okazja na rewanż, bo ostatnio były pięściarz uległ Markowi Samociukowi. Ugonoh zamienił boks na MMA, żeby szukać nowych wyzwań, ale już w drugiej walce znalazł godnego siebie rywala. Marek Samociuk zwyciężył z nim przed czasem, czym postawił karierę Izu pod znakiem zapytania. Czy były mistrz Polski w boksie zrewanżuje się za tamtą porażkę?

Albert Odzimkowski – Tommy Quinn

Dla Alberta Odzimowskiego to drugie podejście do Tommy’ego Quinna. Za pierwszym razem Polak uniósł ręce w geście triumfu, ale ostatecznie sędziowie anulowali jego zwycięstwo. Dlaczego? Na wideo z walki okazało się, że Odzimkowski zastosował niedozwolone uderzenie. W ten sposób werdykt został zmieniony. Albert Odzimkowski nic sobie z tego nie robi i po raz kolejny spróbuje zwyciężyć Tommy’ego Quinna.

Karta walk KSW 70 – podsumowanie

Co wyjątkowe, na KSW 70 nie poznamy żadnego nowego czempiona federacji. Czy to oznacza mniejsze emocje? Absolutnie nie, bo wystarczy spojrzeć na kartę walk, która złożona jest z ciekawych pojedynków. Oczy polskiego MMA będą zwrócone na walkę wieczoru pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Michałem Materlą.

FAQ

Kto zawalczy na KSW 70?

Na KSW 70 w oktagonie powalczą m.in. Michał Materla, Mariusz Pudzianowski, Izu Ugonoh, Daniel Omielańczuk i Łukasz Rajewski.

Z jakich pojedynków składa się karta walka KSW 70?

Na karcie walk zaplanowano osiem męskich starć i jedną kobiecą konfrontacje.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze