Fot. Rafal Oleksiewicz

KSW 61 to wydarzenie, które będzie kolejną odsłoną MMA w wydaniu federacji Konfrontacji Sztuk Walki. Na KSW 61 został już ogłoszony “main event”, czyli walka wieczoru. Starcie to, jak i pozostałe konfrontacje w KSW 61 będzie można oglądać w systemie PPV. Transmisje live PPV z KSW 61 obejrzysz za pośrednictwem kilku nośników online i TV. Z kodem promocyjnym możesz uzyskać PPV, dzięki któremu obejrzysz “na żywo” najbliższą galę KSW!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 61 PPV – cena i kod promocyjny. Gdzie oglądać KSW 61?

W ostatnich miesiącach kibice sportów walki przyzwyczaili się do tego, że KSW nie mogą oglądać z pozycji trybun. Niegdyś wydarzenia dotyczące KSW wypełniały halę w Łodzi, Katowicach, Gdyni, a nawet Stadion Narodowy. Ostatnie edycje KSW odbywają się za zamkniętymi drzwiami ze względy na ograniczenia pandemiczne. Tak było podczas KSW 60, które kibice oglądali za pośrednictwem systemu PPV.

Nie wiadomo, jak będzie wyglądała kwestia z publicznością na KSW 61. Wszystko zależy od rządowych obostrzeń. Wiadomo na pewno, że nawet jeśli trybuny znów będzie zamknięta to KSW 61 obejrzysz “na żywo” przez Pay Per View. Jak? Po wykupieniu PPV i wpisaniu kodu, który umożliwi ci obejrzenie tego widowiska.

Federacja KSW, jak to ma w zwyczaju, na poprzednim wydarzeniu (KSW 60) poinformowała o dacie kolejnej gali. Wiemy już, gdzie odbędzie się KSW 61 i kiedy! Co więcej, znamy pierwsze informacje kto z kim będzie walczył. Dodatkowo znamy cenę, za którą będzie można kupić PPV na KSW 61!

Typy KSW od Zagranie – sprawdź nasze analizy i proponowane zakłady!

Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 61?

Ostatnie gale KSW były organizowane w studiu telewizyjnym. Organizatorzy nie potrzebowali wielkich hal, ponieważ wydarzenie to odbywało się w kameralnym gronie na potrzebny transmisji live. W przypadku KSW 61 sytuacja wygląda nieco inaczej. Federacja ogłosiła, że kolejna gala, a więc KSW 61 odbędzie się w Gdańsku! Gdzie dokładnie? Chodzi o Teatr Szekspirowski. Czy to zwiastuje organizacje wydarzenia przy obecności publiczności? Tego jeszcze dokładnie nie wiemy.

ppv ksw 61

Fot. Rafal Oleksiewicz

Znane jest miejsce oraz termin KSW 61. To wydarzenie MMA zaplanowane jest na 5 czerwca 2021 roku. Oczywiście, jeśli chodzi o dzień tygodnia, to jest to sobota.

Interesujesz się KSW i chcesz obstawiać kolejne gale u bukmacherów? Sprawdź, gdzie najlepiej obstawiać KSW: https://zagranie.com/gdzie-obstawiac-ksw/.

Gdzie obejrzeć galę KSW 61?

Gala KSW 61, która odbędzie się w czerwcu będzie do obejrzenia za pośrednictwem transmisji online i tradycyjnej telewizji. W końcu z KSW współpracuje jednak z największych telewizji w Polsce, czyli Polsat. To sprawia, że walki KSW można komfortowo oglądać na ekranie telewizora pod warunkiem, że posiada się abonament Cyfrowego Polsatu i wykupi kod PPV.

KSW 61 oglądać “na żywo” możesz też poprzez siec telewizji kablowej – to kolejny sposób, dzięki któremu obejrzysz walki MMA w swoim TV. Transmisja live z KSW dostępna jest także za pośrednictwem aplikacji IPLA TV i serwisu kswtv.com – to metody online, które umożliwiają dostęp do KSW 61.

Korzystając z PPV na KSW 61 możesz obejrzeć m.in. walkę wieczoru tj. konfrontacje Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim. Obaj są żywymi legendami KSW i MMA w Polsce. Kto wyjdzie cały z tego boju: Pudzian czy Juras?

Stream i transmisja online na żywo

Stream online z KSW 61 znajdziesz na oficjalnych kanałach: serwisie kswtv.com lub aplikacji IPLA TV. To dwie możliwości obejrzenia czerwcowego wydarzenia “na żywo” poprzez internet. To legalne transmisje live, ale żeby z nich skorzystać wcześniej trzeba opłacić kod PPV. Oficjalny portal KSW oraz aplikacja IPLA dają dostęp do płatnej transmisji, więc koniecznością jest skorzystanie z Pay Per View.

Stream “na żywo” z KSW 61 uruchomisz na ekranie komputera, smartfona lub Smart TV.

Wszystkie typy bukmacherskie, w tym na KSW znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/typy-bukmacherskie/.

KSW 61 PPV

Pay Per View na KSW 61 to żadna nowość, bo od kilku lat walki te są sprzedawane za pośrednictwem tego systemu. Fani są przyzwyczajeni, że gale KSW są kodowane, a żeby je obejrzeć, należy zapłacić za PPV. Jeśli chodzi o PPV na KSW 61, to dostępność i cena nie będzie różnić się od tego, co było w przypadku poprzednich gali.

Gdzie można kupić PPV na KSW 61?

Zakup PPV na KSW 61 może dokonać się za pośrednictwem kilku platform. Ci, co mają Cyfrowy Polsat, mogą wysłać specjalny SMS, który aktywuje ich kod PPV, a rachunek zostanie obciążony stosowną opłatą. Podobnie mogą zrobić posiadacze telewizji kablowej, gdzie jest dostępny kanał PPV z KSW.

Inne metody zakupu PPV na KSW 61 dotyczą płatności online. Jeśli masz konto w serwisie kswtv.com, to właśnie tam możesz kupić PPV, opłacić elektronicznie i pozyskać dostęp do transmisji wydarzenia. Dodatkowy sposób zakupu Pay Per View to dokonania opłaty za KSW 61 w serwisie IPLA TV.

ppv ksw 61 juras pudzian

Jak oglądać KSW 61 w PPV?

Po zakupie PPV możesz aktywować swój kod na wybranym kanale i cieszyć się transmisją. W przypadku wyboru transmisji online m.in. za pośrednictwem strony kswtv.com to ważne będzie, żeby posiadać dostęp do stałego łącza internetowego. To zagwarantuje płynność transmisji live.

Relacja “na żywo” z KSW 61 w PPV rozpocznie się około godziny 20:00. Kiedy? Oczywiście w dniu gali tj. 5 czerwca 2021 roku.

KSW 61 cena PPV

Ile wynosi opłata za PPV w przypadku transmisji KSW 61? Cena jest taka sama, jak przy PPV na KSW 59 i KSW 60. Ile musisz zapłacić? Organizatorzy ustalili cenę na wartość 40 złotych. Właśnie tyle kosztuje dostęp do PPV na KSW 61. To stała kwota, która od jakiegoś czasu utrzymywana jest na tym samym poziomie. W ramach tej ceny użytkownik otrzymuje dostęp live do wszystkich walk, a także studia i wywiadów z uczestnikami.

KSW 61 kod promocyjny na PPV

Fortuna, czyli sponsor federacji KSW, ma dla nowych użytkowników prezent w postaci kodu promocyjnego. Każdy nowy gracz tego bukmachera może obstawić pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN na walki KSW 61. Fortuna kod promocyjny: 2230PLN przy rejestracji konta aktywuje bonusy dla nowych graczy. Jeśli chcesz obstawić KSW 61, a nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to moment ten jest idealny do tego, żeby to zrobić. Wpisz kod: 2230PLN w formularz rejestracji na stronie efortuna.pl a zyskasz na start specjalne bonusy powitalne.

PPV na KSW 61 to cena 40 PLN. W bonusach od Fortuny można otrzymać znacznie więcej, bo łącznie wychodzi 2230 złotych! Po użyciu kodu 2230PLN i zweryfikowaniu konta otrzymasz od bukmachera darmowy zakład 20 PLN. Idąc dalej, po pierwszej wpłacie możesz obstawić bez ryzyka do 210 PLN, a na koniec obracając depozyt x4 uwolnić bonus 100% do 2000 PLN.

FAQ

Kiedy KSW 61?

KSW 61 jest zaplanowane na 5 czerwca 2021 roku.

Kto zawalczy na KSW 61?

Walka wieczoru na KSW 61 to starcie Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim.

Ile kosztuje PPV na KSW 61?

Cena PPV na KSW 61 to 40 złotych.