Fot. Adam Starszynski

Nadchodząca gala KSW 60 będzie możliwa do obejrzenia w PPV. KSW udostępnia platformę do transmisji live, a także współpracuje z operatorami telewizyjnymi, co pozwala oglądać relacje na żywo w swoim telewizorze. Do transmisji potrzebny jest kod PPV, który zezwala na korzystanie z relacji. PPV na KSW 60 trzeba opłacić przed rozpoczęciem gali lub w jej trakcie. Tylko taka czynność pozwoli oglądać KSW 60. Jaka jest cena i kod promocyjny na PPV w KSW 60? Wszystko wyjaśniamy!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 60 PPV. Cena i kod promocyjny na PPV na KSW 60

Gale KSW od kilku lat są dystrybuowane w transmisjach Pay Per View. To model relacji z wydarzeń sportowych znany na całym świecie. KSW korzysta z PPV, ale też boks, UFC, a nawet takie federacje jak FAME MMA i GROMDA. PPV oznacza, że za transmisje trzeba dodatkowo zapłacić. W tym przypadku nie wystarcza standardowy pakiet kablówki lub telewizji cyfrowej. Specjalny kod PPV umożliwia uruchomienie transmisji – w tym przypadku z wydarzenia KSW 60.

Kogo obejrzysz na żywo po wykupieniu PPV na KSW 60? Organizatorzy gali już teraz potwierdzili udział w niej Tomasza Narkuna, Mariana Ziółkowskiego oraz Izu Ugonoha. Podczas KSW 60 nie zabraknie walk o mistrzowskie pasy, a także pretendentów do tytułów.

KSW 60 możliwe jest do obejrzenia w PPV 24 kwietnia 2021 roku. Właśnie wtedy odbędzie się jubileuszowa gala Konfrontacji Sztuk Walki. Wszystko wskazuje na to, że wydarzenie to obejrzysz tylko w PPV, ponieważ ze względu na obostrzenia pandemiczne nie jest możliwy udział publiczności w hali.

ksw 60 ppv

Fot. Adam Starszynski

Interesuje cię kod promocyjny na KSW 60? Sprawdź aktualne bonusy bukmacherskie, które możesz wykorzystać do typowania KSW!

KSW 60 PPV

Pay Par View, czyli PPV na KSW 60 to specjalny dostęp do kodowanej transmisji ze wszystkich walk KSW. Co więcej, posiadając możliwość oglądania kanału PPV KSW 60 otrzymujesz prawo do śledzenia studia, w którym galę analizują eksperci, a także wywiadów z zawodnikami itd. Jeśli kupowałeś PPV na poprzednie edycje KSW, to w przypadku KSW 60 cały proces pozyskiwania transmisji PPV jest podobny. Wystarczy wybrać odpowiedniego operatora, u którego zakupisz PPV, a następnie w dniu gali uruchomić specjalnie przygotowany kanał z transmisją live.

PPV na KSW 60 możesz kupić już dziś, czyli kilkanaście dni przed galą, a także w dniu samego wydarzenia. Za każdym razem cena za PPV będzie taka sama!

Gdzie można kupić PPV na KSW 60?

PPV na KSW kupisz w internecie oraz przez telefon. Nie ma znaczenia, z której metody skorzystasz, ponieważ koszty za PPV wszędzie będą takie same. Jeśli chodzi o zakup PPV online, to dokonasz tego na oficjalnym portalu kswtv.com. To serwis, który jest prowadzony przez federację KSW. Wcześniej należy zarejestrować konto, żeby uzyskać dostęp do opcji wykupienia kodu PPV na KSW 60. Po tym, jak już zalogujesz się do portalu, to kupujesz PPV dokonując płatności online kartą kredytową lub przelewem elektronicznym.

PPV na KSW 60 jest również sprzedawane w serwisie IPLA TV. To aplikacja, która należy do Cyfrowego Polsatu. Kupując PPV w Ipla TV również powinieneś posiadać konto w tym serwisie. Następnie wybierasz opcję wykupienia PPV na KSW 60 i przechodzi przez system płatności.

Oglądanie KSW 60 działa też w telewizji. W tym przypadku Cyfrowy Polsat udostępnia zakup PPV m.in. za pośrednictwem specjalnie wysłanego SMS-a. W ten sposób zostanie obciążony rachunek telefoniczny za dostęp do PPV z KSW.

Sprawdź aktualne typy na KSW: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Jak oglądać KSW 60 w PPV?

Najważniejsze co trzeba zrobić, to zakupić Pay Per View. W dalszym przypadku transmisja uruchamia się automatycznie, jeśli oglądasz ją w TV. W przypadku KSW 60 w Cyfrowym Polsacie należy po prostu wybrać odpowiedni kanał, na którym będzie relacja z KSW 60. Dla porównania podobnie działają filmy w modelu VOD.

Oglądając KSW 60 online w serwisie kswtv.com, to transmisja uruchomi się, jeśli będziesz zalogowany na koncie, które ma dostęp do ważnego PPV. W Ipla TV po kupieniu PPV – uruchamiasz odpowiedni kanał (z listy dostępnych programów) i cieszysz się transmisją. W przypadku transmisji z KSW 60 online, to można ją śledzić “na żywo” w komputerze, Smart TV oraz telefonie.

KSW 60 cena PPV

KSW to największa federacja MMA w Europie, więc dostęp do tego wydarzenia trochę kosztuje. Cena za PPV w KSW jest sztywna i regularnie wynosi 40 złotych. W przypadku KSW 60 abonament PPV będzie kosztował podobnie – cena za transmisje na żywo to 40 PLN. Jak już wiesz płatności za PPV na KSW 60 dokonasz w oficjalnym portalu federacji, IPLA TV i Cyfrowym Polsacie.

mma ksw 60 typy

W ubiegłym roku włodarze federacji dwukrotnie obniżyli cenę za KSW ze względu na pandemię. Od jakiegoś czasu jednak cena za PPV wynosi tyle samo i jest to 40 PLN. Operatorzy płatności oraz sama organizacja nie pobiera dodatkowych opłat, więc koszt za PPV zamyka się w 40 złotych.

Gdzie obstawiać KSW: https://zagranie.com/gdzie-obstawiac-ksw/.

KSW 60 kod promocyjny na PPV

Jaki kod promocyjny można wykorzystać w KSW 60? Ten najlepszy posiada legalny bukmacher Fortuna. Za bonusy od tego operatora można w pełni sfinansować PPV, a także zostawić sobie sporo gotówki na obstawianie.
Kod promocyjny Fortuna na KSW 60 to: 2230PLN. Co oznacza to hasło? Kod ten dedykowany jest dla nowych graczy, którzy będą rejestrować konto w Fortunie przed KSW 60. W formularzu rejestracyjnym wystarczy wpisać nasz kod: 2230PLN, a bukmacher przyzna ci bonusy na obstawianie walk MMA w KSW 60. Co otrzymasz?

W kodzie promocyjnym Fortuny umieszczone zostały trzy bonusy. Za konto stałe od razu otrzymasz darmowy zakład 20 złotych, a po dokonaniu wpłaty bukmacher da ci dodatkowo opcje zagrania zakładu bez ryzyka do 210 PLN oraz bonus 100% do 2000 PLN.

FAQ

Kiedy gala KSW 60?

Gala KSW 60 odbędzie się 24 kwietnia 2021.

Gdzie kupić PPV na KSW 60?

PPV kupisz w Cyfrowym Polsacie, Ipla TV oraz na stronie KSW.

Jaki jest kod promocyjny na KSW 60?

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna na KSW 60 to: 2230PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze