Sporty walki w ostatnim czasie zyskują znacznie na popularności. Tym razem organizowana jest kolejna gala KSW, w której powalczą m.in. Gamrot z Musaevem i Ugonoh z Domingosem. Z poniższego tekstu dowiecie się więcej o KSW 54, w tym typach i kursach, terminarzu walk i bonusach dostępnych do zgarnięcia u nas. Sprawdźcie sami. 

KSW 54 – krótka historia

Za nim przejdziemy do opisywania typów i kursów na KSW 54, to zacznijmy od krótkiej historii federacji. A jest o czym opowiadać. Konfrontacja Sztuk Walki to polska federacja, która została założona w 27 lutego 2004 roku. Pierwsze cztery gale zostały zorganizowane w hotelu Marriot. Później KSW gościło m.in. Torwar, czy Stadion Narodowy. W tym czasie federacja współpracowało z wieloma osobami, w tym legendarnym Mamedem Khalidovem. 

Khalidov związał się z federacją w 2007 roku i walczył w jej ramach aż do ubiegłego roku. Podobnie zresztą było z Mariuszem Pudzianowskim. Ten w 2009 roku zadebiutował podczas KSW 12, gdzie pokonał Najmana. Nadchodzące KSW zapowiada się również niezwykle emocjonująco. Gala została zaplanowana na 29 sierpnia. 

KSW 54 – typy i kursy

Przygotowując się do KSW 54 szukacie typów i kursów. Zacznijmy więc od pierwszej z tych rzeczy. Typy na sporty walki znajdziecie na naszej stronie Zagranie. Przy okazji każdej z ważniejszych gal przygotowujemy dla was analizy przed walkami i propozycje kuponów. Nasi specjaliści zawsze starają się wytypować najlepsze walki i odpowiednie zakłady do nich. Ostatnio mogliście skorzystać z propozycji na UFC i ACA, a teraz również na 54 galę Konfrontacji Sztuk Walki. 

Polecamy obserwować na bieżąco naszą stronę, żeby być na bieżąco z analizami i typami na KSW 54. Dzięki dowiecie się również o potencjalnych bonusach na walki, ale o nich więcej przeczytacie niżej. Możecie również dołączyć do Grupy Zagranie. Na niej codziennie znajdziecie analizy przedmeczowe, a w tym wypadku również na sporty walki. Aktywni uczestnicy na pewno nie przegapią nowych treści od nas. Użytkownicy mogą również włączyć powiadomienia, dzięki którym dostaną informacje za każdym razem, gdy coś opublikujemy. 

Więcej o grupie, a także o tym jak włączyć powiadomienia i jakie są pozostałe korzyści z dołączenia do niej, przeczytacie w naszym tekście o Grupie Zagranie. Znajdziecie również na nim również informacje o pozostałych naszych forach bukmacherskich. Na KSW 54 oprócz typów ważne są też kursy. Najlepiej szukać ich na Fortunie, która jest oficjalnym partnerem tej federacji. Bukmacher oprócz standardowych kursów na zwycięzców w poszczególnych walkach, przygotował również ofertę na inne aspekty rywalizacji. Na część starć jest aż 27 różnych opcji, co jest dość sporo. 

Warto jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do FAME MMA 7, w KSW można obstawiać walki u różnych bukmacherów. Fortuna nie dostała na wyłączność spotkań z tej federacji. Natomiast w przypadku KSW 54 same kursy w Fortunie są dość wysokie i warto się bliżej przyjrzeć temu bukmacherowi. Również dlatego, że posiada ciekawą ofertą na start, o której więcej przeczytacie niżej. W końcu bonusy bukmacherskie to ważna część obstawiania sportów. Wracając jednak do kursów, to dla przykładu na wygraną Gamrota, zdecydowanego faworyta, kurs wynosi aż 1.40. W przypadku Ugonoha jest to już 1.30, a np. kurs na wygraną Polityło to 1.45. Jak więc widzicie, opłaca się bliżej przyjrzeć tym propozycjom. 

oferta KSW na fortune

KSW 54: typy i kursy – gdzie jeszcze obstawię walki?

Oprócz typów i kursów na KSW 54 ważne jest też to, gdzie jeszcze możecie obstawić walki. Nie tylko Fortuna wystawiła ofertę na tę galę. Zrobili to również inni bukmacherzy, a poniżej przedstawię najciekawsze propozycje. Najpopularniejsza z firm bukmacherskich w naszym kraju również ma wszystkie walki w swojej ofercie, jednak samych propozycji na poszczególne zdarzenia jest o wiele mniej niż w Fortunie. Same kursy są dość zbliżone, ale trochę niższe. Dla przykładu na wygraną Gamrota jest to 1.35 w STS. 

A jak na tym tle wyglądają pozostali bukmacherzy? W ofercie BETFAN, które ostatnio wyrasta na bardzo dobrego bukmachera, nie znalazłem typów i kursów na KSW 54. Jednak być może firma kojarzona z zielonym wkrótce postara się o dodanie ich. Dobrą ofertę na nadchodzącą galę Konfrontacji Sztuk Walki ma również Betclic. Sama liczba zakładów jest trochę mniejsza niż w STS i nieporównywalna do Fortuny. Kursy również są zbliżone do pozostałych bukmacherów, ale w tym wypadku też warto bliżej przyjrzeć się Betclicowi ze względu na ofertę bonusową, o której zaraz wspomnę więcej. 

KSW 54: typy i kursy – jakie mogę zgarnąć bonusy bukmacherskie?

Zaraz obok typów i kursów na KSW 54 bonusy bukmacherskie są kolejną ważną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę. Naturalnie jedną z lepszych ofert ma Fortuna, a obok niej są STS i Betclic. Zapewne sponsor KSW przygotuje specjalne promocje przed samą galą, jednak już teraz możecie zapewnić sobie pozostałe bonusy. Te dostępne są z naszymi kodami promocyjnymi, a poniżej wyszczególnię każdą ciekawą ofertę, którą będziecie mogli wykorzystać właśnie podczas 54 gali Konfrontacji Sztuk Walki.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Fortunie jeżeli podczas rejestracji podczas kod promocyjny 2230PLN to otrzymasz:

 • 100 procent do 1200 złotych od depozytu
 • 210 złotych na zakład bez ryzyka
 • 20 złotych na darmowy zakład

Jedyne co musicie zrobić, to podczas zakładania konta w Fortunie podać nasz kod 2230PLN. Sama oferta startowa jest jedną z najlepszych na rynku, a w połączeniu z typami i kursami na KSW 54 będziecie mogli ją w pełni wykorzystać. 

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W przypadku STS konto należy założyć z kodem ZAGRANIE. Dzięki temu zgarniecie:

 • 100 procent do 1200 złotych od depozytu
 • 280 złotych na zakład bez ryzyka 
 • 29 złotych freebet

STS jako największy bukmacher w Polsce może pochwalić się też jedną z najlepszych ofert startowych w naszym kraju. Wspomniany zakład bez ryzyka możecie użyć np. na KSW 54, dzięki czemu nie ryzykujecie stratą. 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Natomiast w Betclic zarejestrować konto trzeba z kodem 550PLN. Ten da wam:

 • zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych
 • 50 procent więcej do wygranych

Zakład bez ryzyka u tego bukmachera jest jednym z największych w naszym kraju i warto się mu bliżej przyjrzeć podczas typowania KSW 54. Możecie wtedy zagrać za większą stawkę, bez obawy o wasze pieniądze, które zostaną zwrócone przez Betclic w przypadku porażki. 

Obserwujcie naszą stronę jeżeli chcecie być na bieżąco z pozostałymi promocjami, które pojawią się zapewne tuż przed galą KSW 54. Najbardziej prawdopodobne jest to, że doda je Fortuna, która jest sponsorem federacji sportów walki. 

KSW 54 typy i kursy – gdzie oglądać?

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie będziecie mogli obejrzeć KSW 54, to przychodzę wam z pomocą. Obejrzeć walki będzie można w:

 • Ipli
 • Cyfrowym Polsacie
 • aplikacji KSW
 • telewizji KSW (KSWTV live stream)

Na każdej z tych platform 54 gala KSW będzie dostępna jedynie w opcji PPV (pay per view), czyli będziecie musieli zapłacić, żeby móc ją obejrzeć. Nie jest to nowość i ten system jest stosowany w przypadku sportów walki już od wielu lat.

🤔 Jakie są typy na KSW 54?

Jeżeli jesteś ciekawy typów na KSW 54 to obserwuj naszą stronę Zagranie, gdyż przed galą przygotujemy dla was obszerną analizę.

👉 Gdzie mogę obstawiać KSW 54?

KSW 54 możesz obstawiać przede wszystkim w Fortunie, która jest sponsorem federacji. Jednak oprócz tego oferta na tę gale będzie dostępna też w STS i Betclicu, do których również warto zajrzeć.

🎁 Czy są jakieś bonusy na KSW 54?

O wszystkich bonusach dostępnych na KSW 54 będziemy informować naszych czytelników na bieżąco. Jednak już teraz możesz założyć konto z kodami promocyjnymi i zgarnąć ciekawe rzeczy u bukmacherów, u których obstawisz KSW 54.

Zaloguj się aby dodawać komentarze