W sobotę czeka nas KSW 50, a więc jak zawsze z mojej strony muszą być typy! Jubileuszowy numer gali i specjalna promocja tylko dla naszych użytkowników – pierwszy kupon w STS bez ryzyka do 150 PLN, czyli w przypadku przegranej dostajemy zwrot! Poniżej szczegóły akcji oraz analizy z propozycjami typów do najciekawszych walk sobotniego wieczoru.

Załóż konto w STS – zakład bez ryzyka na KSW 50 do 150 PLN + 29 PLN Freebet + 20 PLN Freebet za Typomanię (tu więcej szczegółów) + 1230 PLN od depozytu na start!

TYLKO Z KODEM PROMOCYJNYM: ZAGRANIE

KSW 50 typy – kto najlepszym ciężkim po weekendzie?

Nie można zacząć inaczej niż od walki wieczoru, w której swojego pasa w wadze ciężkiej będzie bronił Philip De Fries. Anglik w trzech starciach w polskiej organizacji pokonywał naszych rodaków, odpowiednio Michała Andryszaka, Karola Bedorfa oraz Tomasza Narkuna. Obecny czempion jest stawiany przez STS w roli faworyta. Uważam, że Brytyjczyk ma więcej szans niż Henrique, ale typy na KSW 50 nie będą z mojej strony szły w jego wygraną… bo po prostu mnożnik nie jest zadowalający.

KSW 50 typy na De Fries vs Henrique

Może najpierw kim jest pretendent, czyli Luis Henrique? Jeszcze nie tak dawno, bo rok temu walczył w UFC. Pożegnał się z najlepszą organizacją MMA na świecie z bilansem 2-4. Niech Was to nie zmyli, bo De Fries zakończył przygodę z amerykańską federacją z rekordem 2-3. Rezultaty w Konfrontacji Sztuk Walki widzimy. Od czasu zwolnienia z UFC, Brazylijczyk wygrał dwie walki przed czasem, w tym jedną w KSW z Andryszakiem. Jak będzie na gali numer 50? Jakie typy? Nie zgadzam się z dysproporcją kursową, ale jednocześnie nie mam przekonania, żeby stawiać tutaj na underdoga. Nie mniej nie zdziwi mnie tutaj zwycięstwo Henrique po wartości 2,68. Value? No to może ewentualnie za drobne.

Szukając tutaj pozycji, do której byłbym bardziej przekonany, to w mojej predykcji jestem skłonny napisać, że nie zobaczymy pełnego dystansu pięciu rund. Anglik 4 z 23 walk kończył decyzją, natomiast Brazylijczyk 5 z 17. Walka na pięć rund, więc statystyki wskazują mi, że warto tutaj typować wygranego przed czasem. Mimo że widzę szanse Henrique, to jednak zgadzam się z faworyzowaniem De Friesa, który będzie też walczył u siebie, co często jest dodatkowym atutem. Zatem jaki typ na KSW 50 w starciu wieczoru? Anglik przed czasem po kursie 1,85.

Bohaterowie KSW 50

Narkun wielkim faworytem przed typowaniem KSW 50!

Drugą walką od końca na rozpisce jest starcie o pas wagi półciężkiej, gdzie zobaczymy dwóch polskich zawodników. Patrząc na typy na KSW 50 widzimy, że Tomasz Narkun obok Damiana Janikowskiego jest największym faworytem tego wydarzenia. Kurs na obecnego mistrza kategorii półciężkiej wynosi zaledwie 1,12! Żyrafa jest promowany na kolejną, nową gwiazdę najlepszej krajowej organizacji. Mimo że umiejętności ma wysokie, to jego osobowość nie pozwoli mu się tak przebić jak miało to miejsce z Materlą czy Mańkowskim.

W ostatnim starciu Narkun poległ, ale walczył wtedy w dywizji ciężkiej z De Friesem, więc można mu wybaczyć. Prędzej dwie wygrane walki z Mamedem Khalidovem, gdzie pokazał swoje wysokie umiejętności, ale też mankamenty mając problemy z wybitnym zawodnikiem, lecz rywalem lżejszym i mniejszym. Analizując ostatnie walki Narkuna wychodzi na to, że to będzie jego pierwsza walka z prawdziwym półciężkim.. od dwóch lat. Czy to może mieć znaczenie?

Rywalem Narkuna będzie Przemysław Mysiala. Polak, który jest mało znany w kraju, bo wiele starć toczył za granicą i trenuje w londyńskim klubie. Chociaż nie przegrał w swoich ostatnich ośmiu pojedynkach, to poziom przeciwników pozostawia trochę do życzenia. Z całym szacunkiem do jego rywali, ale mówimy teraz o pretendencie do pasa KSW. Byli to rywale, z którymi Narkun nie miałby problemu w mojej opinii. Nie rokuję tu żadnej niespodzianki i zgadzam się z bukmacherami. Warto jeszcze zaznaczyć, że obrońca pasa ma przewagę warunków fizycznych będąc o 10 centymetrów wyższym od pretendenta.

Do sedna, jaki typ na KSW 50 na starcie o pas do 93 kilogramów? Tomasz Narkun powinien dać radę skończyć rywala przed czasem. Przed super walkami z Khalidovem i De Friesem miał pięć wygranych z rzędu w pierwszej rundzie. Mysiala też nie jest maratończykiem, więc sam swoich szans może szukać na początku. Narkun przed czasem to kurs na poziomie zaledwie… 1,37. Narkun pierwsza runda? 1,80 – spoko do AKO.

KSW 50 - typy na walkę Narkuna z Mysiałą

KSW 50 – jakie typy jeszcze warte rozważenia?

KSW 50 to osiem walk, więc jest z czego wybierać typy. Powyżej po krótce opisałem dwa starcia o pas podczas sobotniego wydarzenia. Z pewnością chcecie większych konkretów, co obstawiać. No to w tym miejscu zapraszam do wideo poniżej.

To jeszcze krótko – na jakie starcia warto zwrócić uwagę pod kątem typów na KSW 50? Niestety nie mam tutaj przekonania do żadnego underdoga. Z kolei bukmacherzy nie rozpieścili wysokimi kursami na faworytów. W związku z tym propozycje do stworzenia akumulacji.

Myślę, że ciekawą opcją jest postawienie na wygraną Du Plessisa w starciu z Lutterbachem, czy zawodnikiem bardziej znanym jako Joilton Santos. Polscy kibice mogą kojarzyć Brazylijczyka z FENu, gdzie stoczył bardzo dobrą, wygraną walkę z Romanem Szymańskim. Jednak była to kategoria lekka, a teraz czeka go starcie w średniej, czyli 14 kilogramów w górę. Rywalem Du Plessis… który ewidentnie był za duży jak na dywizję półśrednią. Afrykaner jest bardzo dobry zawodnikiem i niech Wam tego nie przesłoni porażka z Soldiciem, bo Robocop to po prostu kolejny poziom. Wysokie umiejętność i przewaga warunków fizycznych może pozwolić na wygraną Du Plessisa.

Dodatkowo na typy na KSW 50 rozważyłbym porażkę Antoniego Chmielewskiego po kursie 1,50. Dla Polaka to ma być ostatnia walka. To oznacza, że już mu się nie chce aż tak rywalizować. W MMA nie jest to najlepszy prognostyk i zazwyczaj nie kończy się happy endem. Dodatkowo ciekawą opcją jest wygrana Normana Parke’a z Marcinem Wrzoskiem… ale o tym więcej w analizie wideo z kuponem na KSW 50.

Typy na KSW 50 do akumulacji

Zasady promocji:

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 150 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.