KSW 50 zbliża się wielkimi krokami! Już dzisiaj zobaczymy kolejną Konfrontację Sztuk Walki. Tym razem będzie to jubileuszowa, już 50 gala tej organizacji. Gdzie warto obstawiać, a także jak oglądać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym tekście!

Gdzie obstawiać – najciekawsze kursy w STS

STS jest głównym sponsorem gali KSW 50, dlatego też nic dziwnego, że to właśnie ten bukmacher ma najciekawsze kursy, a także najlepszą ofertę na galę w Londynie. Na karcie walk znajduje się kilku ciekawych zawodników, którzy powinni zagwarantować wysoki poziom sportowy. W main eventach, przynajmniej na podstawie tego, co proponuje bukmacher STS, nie powinno być niespodzianek, jednak KSW w przeszłości nie raz i nie dwa zaskakiwało typerów na całym świecie.

Jak widać, w każdej z najlepszych walk w karcie – bukmacher STS – wskazuje na wyraźnego faworyta. A Wy, w jaki sposób zamierzacie wykorzystać bonus na start?

sts bonus

Gdzie oglądać KSW 50?

Pytanie, na które odpowiedzi poszukuje wielu Internautów. Wyłączność, przy transmisji  gal KSW 50 w naszym kraju posiada Telewizja Polsat. W związku z tym, właśnie tam trzeba szukać transmisji z tego wydarzenia, jednak po raz kolejny za obejrzenie sobotnich rywalizacji w Londynie trzeba będzie zapłacić Pay Per-View.

Galę KSW 50 obejrzycie również zgodnie z prawem na IPLA TV, oczywiście po wcześniejszym wykupieniu transmisji. Live stream będzie można śledzić na żywo. Początek gali o 19:00.

Kosz dostępu do gali to 40 PLN – zarówno przy transmisji w Internecie, jak i Telewizji.

Live stream: IPLA TV

TV: PPV

Specjalna promocja na KSW 50 w STS – bonus bez ryzyka do 150 PLN!

Największe wydarzenia w świecie sportu = najlepsze promocje dla czytelników Zagranie! Podobnie jest w tym przypadku, ponieważ razem z bukmacherem STS przygotowaliśmy dla Was zakład bez ryzyka do 150 PLN. Oznacza to, że wystarczy założyć konto z kodem: ZAGRANIE, a następnie pierwszy zakład będzie z gwarantowanym zwrotem w przypadku przegranej na kuponie. Uwaga, zwrot nastąpi na konto depozytowe, jedynie po odjęciu 12% podatku!

Zasady bonusu bez ryzyka w STS:

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 150 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

TYLKO Z KODEM PROMOCYJNYM: ZAGRANIE

Zagranie bez ryzyka na KSW 50 w STS