Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala FAME MMA. Podczas niej zobaczymy wiele walk, ale nawet te mniej znanych osób budzą sporo emocji. Krzysztof FERICZE Ferenc FAME MMA 11 – z kim się zmierzy? Kim jest FERICZE? Co wiemy o jego Instagramie? Na te i inne pytania odpowiedzi poznasz niżej!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Krzysztof FERICZE Ferenc FAME MMA – kim jest?

Krzysztof FERICZE Ferenc zawalczy podczas najbliższego FAME MMA 11. Wiele osób jednak się zastanawia, skąd się wziął FERICZE. Niżej więc odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące FERICZE. Sprawdź, co o nim wiemy, jaki ma wzrost, czy wagę. Krzysztof FERICZE Ferenc FAME MMA 11 – na najbliższej gali FERICZE czeka trudne wyzwanie, więc zobacz także, jakie ludzie dają mu szanse na dobry wynik. Sprawdź także proponowane przez nas typy dnia, z którymi możesz wygrać więcej kasy!

Krzysztof FERICZE Ferenc wzrost, waga, wiek

Co wiemy o warunkach fizycznych Krzysztofa FERICZE Ferenca? Dość sporo informacji, bowiem te nie są specjalnie ukrywane. Dzięki temu przed FAME MMA 11 i walką FERICZE można już wyciągnąć jakieś wnioski. Wiemy, że mierzy około 170 centymetrów wzrostu i waży około 85 kilogramów, chociaż to jeszcze zostanie potwierdzone. FERICZE jednak nie zdradza, ile ma lat, co jest dość dziwne.

Fame MMA Krzysztof FERICZE Ferenc

Krzysztof FERICZE Ferenc w FAME MMA 11 zmierzy się z Szeligą. Wiemy, że FERICZE nie ma dużego doświadczenia, chociaż ze sportami walki jest związany już bardzo długo. Dlatego też może nadrabiać po prostu świetną formą.

Krzysztof FERICZE Ferenc – rywal na FAME MMA

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, Krzysztof FERICZE Ferenc podczas FAME MMA 11 powalczy z Szeligą. Raczej dużych szans nie będzie miał, ale jednak na pewno może powalczyć o wygraną przez punkty. Zobacz, kiedy jest FAME MMA 11 i sprawdź, jak wygląda karta walk —> https://zagranie.com/kiedy-fame-mma-11-karta-walk-i-zapowiedz-gali/

Kariera poza MMA

Kariera Krzysztofa FERICZE Ferenca poza FAME MMA jest dość bujna. Wiemy, że to osoba, która jest trenerem personalnym bohaterów programu TTV Kanapowcy. W nim ludzie odchudzają się i korzystają właśnie z jego usług.

Krzysztof FERICZE Ferenc Instagram i YouTube

Krzysztof FERICZE Ferenc aktywnie uczestniczy w życiu YouTubowym, chociaż głównie w social mediach zna się go z Instagrama. To właśnie na nim zebrał zresztą ponad 78 tysięcy obserwatorów, czyli bardzo dużo.

Krzysztof FERICZE Ferenc Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Krzysztof FERICZE Ferenc na FAME MMA 11 będzie miał trudne wyzwanie. Wiemy, że powalczy z Szeligą, ale kto zdaniem bukmacherów jest faworytem? Trudno jednoznacznie wskazać, bowiem zdania są podzielone pół na pół, podobnie jak kursy. Te wynoszą tyle samo na obu kandydatów, o czym trzeba pamiętać. Czy jest w tym value? Zdecydowanie tak, bowiem dzięki przeczuciu, czy sugerując się doświadczeniem obu zawodników, można spróbować obstawić:

1/2

Kursy na wygraną w walce Fericze - Szeli

Betclic
1.82
Fericze
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.82
Szeli
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Kim jest Krzysztof FERICZE Ferenc?

Krzysztof FERICZE Ferenc to znany trener personalny, który teraz będzie walczył na FAME MMA 11.

Gdzie obejrzę FAME MMA?

FAME MMA obejrzysz w systemie PPV od właśnie tej federacji, który został specjalnie przygotowany.

Zaloguj się aby dodawać komentarze