Krystian Krycha Wilczak FAME MMA 11 – Krychę czeka wymagająca walka podczas zbliżającej się gali. Młody zawodnik nie jest może aż tak popularny, jak inni influencerzy występujący na FAME, ale jednak sporo osób chce się dowiedzieć kim jest Krycha, jakie ma warunki fizyczne, czy wreszcie, na czym opiera się jego kariera poza MMA.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Krystian Krycha Wilczak FAME MMA – kim jest?

Kim jest Krystian Krycha Wilczak? Jeżeli interesujesz się FAME MMA i chcesz poznać nowe informacje o Wilczku, to świetnie się składa. Niżej przedstawimy w końcu najciekawsze rzeczy o nim, a także jego rywalu, z którym przyjdzie się mu zmierzyć. Krystian Krycha Wilczak FAME MMA 11 – co jeszcze trzeba o nim wiedzieć? Właśnie teraz do tego przejdziemy, bo to ważne informacje przy typach bukmacherskich.

Krystian Krycha Wilczak wzrost, waga, wiek

Krystian Krycha Wilczak na FAME MMA 11 nie będzie wcale najstarszym zawodnikiem na FAME. To młoda osoba, bowiem ma zaledwie 28 lat. Do tego mierzy 183 centymetry wzrostu, więc ma dość dobre warunki fizyczne. Jeżeli chodzi o wagę, to musimy jeszcze poczekać na tę informację.

Fame MMA Krystian Krycha Wilczak

Krystian Krycha Wilczak podczas FAME MMA 11 wystąpi w oktagonie już piąty raz. To jeden z zawodników, którzy najczęściej walczą podczas FAME MMA. Dotychczas na koncie ma trzy wygrane i jedną porażkę. Jego ostatni występ był dwie edycje temu, kiedy to Krycha pokonał Mortalcio. Skoro już wiesz kim jest Krystian Krycha Wilczak, to przejdźmy teraz do jego rywala na FAME MMA 11.

Krystian Krycha Wilczak – rywal na FAME MMA

Rywalem Krystiana Krychy Wilczka na FAME MMA 11 będzie Aleksandr SASHA Muzheiko. To debiutant w FAME MMA i nic dziwnego, że jest uznawany za underdoga. Na papierze wygląda na o wiele słabszego niż Krycha, co tłumaczą właśnie kursy. Zobacz zapowiedź gali i sprawdź kartę walk na FAME MMA 11 –> https://zagranie.com/kiedy-fame-mma-11-karta-walk-i-zapowiedz-gali/

Kariera poza MMA

Kto to jest Krystian Krycha Wilczak i dlaczego będzie walczył podczas MMA? Krycha zasłynął podczas wystąpienia w serialu Ex na plaży, gdzie poznał także Wojtka Golę, włodarza FAME MMA. Później przekuł występ w działanie na social mediach.

Krystian Krycha Wilczak Instagram

Krystian Krycha Wilczak prężnie prowadzi swoje social media, w tym Instagrama. Zebrał na nim już ponad 74 tysiące obserwujących, do czego przyczyniło się także FAME MMA, gdyż z federacją współpracuje niemalże od samego początku jej istnienia.

Krystian Krycha Wilczak FAME MMA 11 – jakie są kursy bukmachera

Krystian Krycha Wilczak na FAME MMA 11 wystąpi jako faworyt. Jego rywalowi nie daje się większych szans, co też pokazują kursy u bukmacherów, które mocno faworyzują Krychę. Nic w tym dziwnego, w końcu ten na papierze ma większe szanse. Warto sprawdzić najciekawsze zakłady na rynek 1/2:

1/2

Kursy na wygraną w walce Sasha - Krycha

Betclic
3.00
Sasha
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.30
Krycha
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze