Krycha Sasha typy/kursy – zapewne po to trafiłeś tutaj i szukasz informacji na temat najciekawszych zdarzeń związanych z tą walką. Dlatego też warto, żeby zapoznać się z tym, co proponują bukmacherzy. Sprawdź też, jakie są najważniejsze informacje o obu zawodnikach. Niżej znajdziesz wszystko, co potrzeba do typowania!

krycha

Krystian Krycha Wilczak – Aleksandr Sasha Muzheiko: kursy, TYPY i zakłady

Krystian Krycha Wilczak – Aleksandr Sasha Muzheiko to walka, która dla wielu osób może wydawać się obojętna, ale na pewno warto ją obejrzeć. W końcu na Krycha Sasha typy/kursy, jakie znajdziesz, są dość interesujące. Bukmacherzy proponują wysokie kursy, więc warto się z nimi zapoznać. Pamiętaj też, że jak nie masz konta w Betclic, to zakładając je z kodem VIPFAME dostaniesz m.in. zakład bez ryzyka do 550 PLN. Idealną opcję właśnie na taką galę.

Krystian Krycha Wilczak – Aleksandr Sasha Muzheiko: zapowiedź walki FAME MMA 11

Walka pomiędzy Krystian Krychą Wilczakiem, a Aleksandrem Sashą Muzheiko to na pewno wydarzenie, które warto obejrzeć. Obaj zawodnicy nie są może aż tak rozpoznawalni, jak inne gwiazdy federacji, ale na pewno to osoby, które zapewnią kibicom dobre show. Na FAME MMA 11 nie będzie więc na pewno nudnych walk, a na starcie Krycha Sasha typy/kursy przygotowane przez nas są niżej, do czego przejdziemy za moment.

Krystian Krycha Wilczak

Krycha jest mocnym faworytem w walce z Sashą. Niespecjalnie to dziwi, bowiem posiada lepsze warunki i wygląda na silniejszego. Aż 76 procent osób na niego stawia, sporo uważa też, że zakończy walkę przed czasem, do czego na pewno ma predyspozycje.

grupa zagranie

Aleksandr Sasha Muzheiko

Aleksandr Sasha Muzheiko to underdog. Zaledwie 24 procent osób uważa, że Sasha może tutaj wygrać. Stawiając na jego zwycięstwo można otrzymać prawie potrojenie stawki, czyli bardzo dużo patrząc na to, jakie ma warunki.

Krystian Krycha Wilczak – Aleksandr Sasha Muzheiko: typy na walkę

Krycha Sasha typy/kursy – zapewne trafiłeś tutaj, żeby sprawdzić, jakie są proponowane typy na walkę. Dlatego też przygotowaliśmy konkretną propozycję, a mianowicie zwycięstwo Krystiana Krychy WIlczaka przez KO, TKO, DQ lub poddanie po kursie 1.50!

Betclic
1.50
Krycha KO, TKO, DG, Poddanie

Krystian Krycha Wilczak – Aleksandr Sasha Muzheiko: kursy

W Betclic dostępne są kursy na Krycha – Sasha. Jeżeli nie masz konta, to przypominamy, że możesz je założyć z kodem VIPFAME i wtedy np. obstawisz bez ryzyka. To na pewno opcja, którą warto sprawdzić. Same kursy z kolei przedstawiamy niżej.

Kursy na zwycięzcę walki

Zdaniem bukmacherów Krycha jest mocnym faworytem w walce z Sashą. Niespecjalnie to nas dziwi, bowiem wiele rzeczy za nim przemawia. Kursy na wygraną Krycha/Sasha proponowane przez Betclic są takie:

1/2

Kursy na wygraną walki Krycha - Sasha

Betclic
1.28
Krycha
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.15
Sasha
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Proponowany typ na Krycha/Sasha przez KO, TKO, DQ lub poddanie podaliśmy wyżej. Uważamy zresztą, że to najlepsza propozycja właśnie na te spotkanie, więc dobrze jest się z nią zapoznać.

Kursy na wygraną na punkty

Wiele osób twierdzi, że ta walka właśnie nie zakończy się wygraną na punkty. Tutaj zdecydowanie większe szanse ma Krycha, a to też powinno się przełożyć na zakończenie przed czasem.

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Krycha - Sasha

Betclic
2.75
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.35
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Krystian Krycha Wilczak – Aleksandr Sasha Muzheiko: kto wygra walkę?

Jak już dobrze wiesz, typy na wygraną Krycha – Sasha proponowane przez nas skupiają się głównie na tym pierwszym. Zakłady na walkę Krycha Sasha proponowane m.in. przez Betclic dość jasno pokazują, że to właśnie pierwszy z nich ma większe szanse.

Zakłady na walkę Krystian Krycha Wilczak – Aleksandr Sasha Muzheiko

W Betclic znajdziesz ciekawe zakłady na walkę tych zawodników. Zapowiedź Krycha Sasha jest również dostępna w powyższym tekście. Pamiętaj, że jak nie masz konta, to możesz je założyć z kodem VIPFAME, do czego właśnie zachęcamy.

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Gdzie znajdę zakłady na Krycha - Sasha?

Zakłady na walkę Krycha Sasha znajdziesz w Betclic, to legalny partner FAME MMA.

Co warto obstawić na walkę Krycha - Sasha?

Naszym zdaniem Krycha ma większe szanse i powinien to wygrać, ale najciekawsze typy proponujemy w tekście!

Zaloguj się aby dodawać komentarze