Kotwica Kołobrzeg – Motor Lublin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.06.2023

Piłkarz Kotwicy walczący z zawodnikiem Motoru

Gdzie oglądać Kotwica Kołobrzeg – Motor Lublin? Po zakończeniu zmagań w eWinner 2. Lidze znamy już ekipy, które awansowały do wyższej dywizji, jak i te, które o promocje powalczą w barażach. Drugim meczem półfinałowym w play-offach będzie rywalizacja Kotwicy Kołobrzeg z Motorem Lublin. Jeżeli zastanawiacie się, co wiadomo o transmisji i streamach online w przypadku tego starcia, to poniżej dowiecie się, czy i gdzie można obejrzeć rywalizację Kotwicy z Motorem. Zapraszam do lektury.

Kotwica – Motor Lublin, transmisja na żywo w TV

Przez długi czas wydawało się, że Kotwica obok Polonii pewnie wywalczy bezpośredni awans do Fortuna 1. Ligi. Tragiczna końcówka sezonu sprawiła jednak, że ekipa z Kołobrzegu spadła na 3. miejsce i o promocję będzie musiała powalczyć w barażach. Motor w ostatnich tygodniach imponował formą i awansował do play-offów z 6. miejsca, a co za tym idzie, trudno wskazać faworyta tej rywalizacji, która to powinna być bardzo zacięta i ciekawa! Rozpocznie się ona w środę, 7. czerwca o godzinie 20:30, a transmisję w TV znajdziemy na kanale TVP Sport!

Kotwica – Motor Lublin, transmisja i stream online na żywo

Innym, zyskującym coraz większą popularność sposobem na oglądanie meczów piłkarskich jest opcja dotycząca streamów online. Transmisje internetowe przyciągają przed ekrany coraz to większą liczbę odbiorców, a w przypadku tego spotkania, taki rodzaj relacji będzie dostępny na internetowej stronie TVP Sport. Jest to druga, warta uwagi możliwość dotycząca oglądania meczu Kotwica – Motor. Jeżeli macie natomiast ochotę obstawić to spotkanie, to wykorzystać możecie przy tej okazji aplikację mobilną Superbet! Same kursy na omawiane starcie prezentują się zaś w następujący sposób:

Gdzie oglądać Kotwica – Motor Lublin?

Oferta spotkań piłkarskich jest coraz mniejsza w związku z rychłym zakończeniem sezonu 2022/23. Spotkanie Kotwicy z Motorem powinno być jednak bardzo ciekawe i wzbudzić zainteresowanie kibiców piłkarskich w Polsce. Powyżej powiedziałem o dwóch sposobach na znalezienie transmisji z omawianego starcia barażowego. Na koniec zaproszę jeszcze do zerknięcia na pozostałe transmisje u polskich bukmacherów. Wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze