Kostaryka – Niemcy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.12.2022

Keylor Navas

Gdzie oglądać mecz Kostaryka – Niemcy? Dowiesz się tego w niniejszym artykule! W czwartek o godzinie 20:00 odbędzie się starcie Kostaryki z Niemcami na Mundialu w Katarze. Zapowiada się ono niezwykle emocjonująco, więc jeśli chcesz je obejrzeć, to w tym tekście dowiesz się, gdzie dostępna jest transmisja TV oraz stream na żywo w internecie.

Chcesz obejrzeć starcie Kostaryka – Niemcy i przy okazji spróbować swoich sił w wytypowaniu wyniku? Dzięki TOTALbet możesz zagrać aż o 100 PLN, obstawiając typ na wygraną Niemców i skorzystać z kursu 100,00! Jak to możliwe?

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z kodem ZAGRANIE
  2. Skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 200 PLN (warunek konieczny)
  3. Jako drugi kupon obstaw typ na wygraną Niemców z Kostaryką
  4. Stawka kuponu = 1 PLN
  5. Niemcy wygrali? 100 PLN trafi na Twoje saldo główne!
totalbet boost kostaryka - niemcy

Kostaryka – Niemcy, transmisja na żywo w TV

Potyczka Kostaryki z Niemcami zostanie rozegrana 1 grudnia o godzinie 20:00 na Al Bayt Stadium w mieście Al Khor. Drużyna Hansa Flicka jak na razie jest ostatnia w tabeli grupowej, lecz jeżeli osiągnie w tym meczu wysokie zwycięstwo, będzie mogła liczyć na awans bez konieczności oglądania się na rezultat starcia dwóch pozostałych ekip. W przeciwnym wypadku muszą oni wygrać i liczyć na to, że Japonia nie zapunktuje z Hiszpanią. Kostarykanie również mają szanse na awans, a jedyną drogą dla nich jest wygrana z Niemcami. Jakim wynikiem zakończy się ten pojedynek? Poznaj typy na ten mecz. Jeśli chciałbyś natomiast obejrzeć ten pojedynek, to jego transmisję znajdziesz w TVP 1 oraz TVP Sport.

Kostaryka – Niemcy: transmisja i stream online za darmo

Mecz Kostaryka – Niemcy można oglądać również przez internet w formie streamu online, ponieważ taką możliwość oferuje strona internetowa TVP Sport. Jeżeli masz urządzenie mobilne z dostępem do sieci, możesz cieszyć się z możliwości śledzenia Mundialu, gdzie tylko chcesz! Jeśli natomiast szukasz typów na Mundial, to ich codzienną dawkę otrzymasz na portalu Zagranie!

Gdzie oglądać Kostaryka – Niemcy?

Transmisja meczu Kostaryka – Niemcy dostępna jest w TVP. Sprawdź też gdzie oglądać Mundial w Katarze, by być na bieżąco z innymi meczami. Omawiane w niniejszym tekście starcie zapowiada się bardzo emocjonująco i obejrzenie go wydaje się dobrym pomysłem. Przypomnę jeszcze, że jeśli nie masz konta w TOTALbet, możesz obstawić typ na zwycięstwo Niemców po kursie, który wynosi aż 100,00! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Bagu blanco / PRESSINPHOTO/SIPA USA/PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Kostaryka - Niemcy?

Starcie to obejrzysz na żywo w TVP!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Kostaryka - Niemcy?

Mecz Kostaryka – Niemcy zostanie rozegrany 1 grudnia o 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze