Korona Kielce – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (01.08.2022)

zawodnicy korony kielce w meczu Ekstraklasy

Gdzie oglądać mecz Korona Kielce – Śląsk Wrocław? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Starcie Korony ze Śląskiem zapowiada się na bardzo emocjonujące i warto je będzie obejrzeć. Obie drużyny mają wahania formy, więc ich starcie zapowiada się ciekawie.

Korona Kielce – Śląsk Wrocław, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Korona Kielce – Śląsk Wrocław za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Korona Kielce – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Korona Kielce – Śląsk Wrocław będzie jedynym spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, bo zapowiada się ono dość interesująco. Przy okazji możesz sprawdzić też, jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie i korzystaj z nich przy obstawianiu meczów – w ten sposób możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania.

Korona Kielce – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Korona – Śląsk?

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport

Korona Kielce – Śląsk Wrocław, transmisja online

Transmisja online z meczu Korona Kielce- Śląsk Wrocław będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać! Cały proces jest bardzo prosty i warto się tym zainteresować, bo dzięki temu nie musisz płacić za abonament!

Korona Kielce – Śląsk Wrocław, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Śląsk Wrocław, ale różnica w kursach nie jest duża. Korona chciałaby się wreszcie przełamać, ale to wcale nie będzie takie proste.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Korony Kielce ze Śląskiem Wrocław?

Spotkanie Korony ze Śląskiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Korona zagra ze Śląskiem?

Korona zmierzy się ze Śląskiem już o godzinie 19:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze