Korona Kielce – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.03.2024

Korona Kielce - Pogoń Szczecin gdzie oglądać

Korona Kielce – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W pierwszym niedzielnym spotkaniu Ekstraklasy na placu boju zobaczymy drużyny znajdujące się po dwóch biegunach tabeli. Gospodarze znajdują się bowiem w strefie spadkowej, a goście – walczą o ścisłą czołówkę i podium. A jeżeli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Korona – Pogoń, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Korona Kielce – Pogoń Szczecin na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Korona Kielce – Pogoń Szczecin? Prawa do pokazywania polskiej ligi posiada w naszym kraju Canal+ i to właśnie tam należy szukać spotkań polskiej Ekstraklasy. Jeżeli więc jesteś fanem tychże rozgrywek, to warto rozważyć opcję wykupienia pakietu oferowanego od Canal+. A samo spotkanie odbędzie się w niedzielę, 17. marca o 12:40.

Korona Kielce – Pogoń Szczecin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Korona Kielce – Pogoń Szczecin będzie dostępny również w internecie. Mianowicie poza dostępem w telewizji, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie także możesz oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć o specjalnej promocji dla nowych użytkowników. Poniżej znajdziesz potrzebne informacje. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Korona Kielce – Pogoń Szczecin
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Korona Kielce – Pogoń Szczecin?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Korona Kielce – Pogoń Szczecin, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów na polskim rynku. Mianowicie niemal każdy z podmiotów w naszym kraju oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A po więcej informacji na temat tego gdzie oglądać Ekstraklasę, zapraszam na naszą witrynę!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze