Czy będzie transmisja w TV i stream online z meczu Korona Kielce – Legia Warszawa? Jeżeli szukasz informacji na temat tego, gdzie oglądać spotkanie tych ekip, to trafiłeś w dobre miejsce, bo właśnie o tym piszemy niżej. W sobotę czekają nas trzy spotkania w ESA, a ostatni z nich będzie z udziałem Legii. Która z drużyn tutaj wygra? O tym przekonamy się późnym wieczorem!

baner od ewinner na canal+ online

Korona Kielce – Legia Warszawa, gdzie oglądać

W sobotę czekają nas aż trzy mecze w Ekstraklasie, a ostatnim z nich będzie starcie Korony z Legią. Na papierze goście to mocni faworyci, ale czy będzie miało to swoje przełożenie na boisko? Trudno stwierdzić, w którą stronę może pójść ta rywalizacja, bo nie wiemy czego można się spodziewać po Legionistach. Na pewno jednak nie będzie nudno, więc sprawdź, gdzie oglądać mecz Korona Kielce – Legia Warszawa!

Korona Kielce – Legia Warszawa, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć transmisję w TV z meczu Korona Kielce – Legia Warszawa? Będzie to możliwe w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz w Canal+ Online. Jeżeli nie masz telewizji, to dzięki naszej współpracy z eWinnerem otrzymasz możliwość odpalenia transmisji z tego starcia. Live stream online będzie pokazany w Canal+ Online, do którego dostaniesz voucher! W takich warunkach dobrze będzie Ci się oglądało spotkanie Korona Kielce – Legia Warszawa.

Korona Kielce – Legia Warszawa, transmisja na żywo za darmo

Mecz Korona Kielce – Legia Warszawa będzie do obejrzenia na internetowej platformie Canal+ Online. Jak chcesz oglądać w akcji Legionistów lub Koronę, to wystarczy, że będziesz krok po kroku postępował według poniższej instrukcji. Dzięki temu odbierzesz voucher na tę platformę i będziesz mógł przez 30 dni oglądać angielską ligę!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się po voucher na czat gracza

Przy okazji zobacz, gdzie oglądać mecze Ekstraklasy, ponieważ inne spotkania także są do obejrzenia za darmo!

Korona Kielce – Legia Warszawa, transmisja online

Początek transmisji online przewidziano na godzinę 20:00, a dostępna ona będzie nie tylko w wersji przeglądarkowej Canal+ Online, ale także w aplikacji na telefony. Ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pamiętaj, żeby zadbać o stabilny internet, który nie będzie Ci przerywał obrazu!

Korona Kielce – Legia Warszawa, szanse na zwycięstwo

Piłka nożna w naszym kraju jest bardzo popularna, więc nic dziwnego, że zakłady bukmacherskie często przygotowują ciekawą ofertę. Tak samo jest w przypadku meczu Korona Kielce – Legia Warszawa, który będziesz mógł obstawić u operatorów.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 12:11.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Korona - Legia?

Spotkanie Korony z Legią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Korona zagra z Legią?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze