Gdzie oglądać mecz Korona Kielce – GKS Katowice? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć na platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Co wtedy możesz zrobić? Najlepiej będzie skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Szczegóły znajdziesz niżej!

fuksiarz, polsatbox

Korona Kielce – GKS Katowice, gdzie oglądać

W 28 kolejce pierwszej ligi dojdzie do spotkania Korona Kielce – GKS Katowice. Goście naturalnie są tutaj faworytami, ale gospodarze także na pewno mają szanse na dobry wynik. Korona walczy o utrzymanie miejsca w TOP 6 i awans do baraży o Ekstraklasę, co na pewno byłoby sporym sukcesem dla tej drużyny, po tym, jak ostatnio spadła z najwyższego szczebla rozgrywkowego w naszym kraju. Która z nich finalnie zgarnie tutaj komplet punktów i umocni swoją pozycję w tabeli? Odpowiedź na to pytanie poznamy wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Korona Kielce – GKS Katowice!

Korona Kielce – GKS Katowice, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Korona Kielce – GKS Katowice w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w kolejnym akapicie, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak możesz odebrać taki voucher.

Korona Kielce – GKS Katowice, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Korona Kielce – GKS Katowice, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, bo dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Dzięki najlepszym aplikacjom bukmacherskim możemy obstawiać zakłady niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Z całą pewnością warto będzie obejrzeć starcie pomiędzy tymi zespołami, a jak chcesz mieć większe emocje, to skorzystaj z aplikacji od bukmacherów i obstaw jakiś zakład!

Korona Kielce – GKS Katowice, transmisja online

Transmisja online z meczu Korony z GKS Katowice będzie dostępna w aplikacji mobilnej od Polsat Box Go. To świetne rozwiązanie dla osób, które np. są w podróży, a chcą obejrzeć to starcie. Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Korona Kielce – GKS Katowice, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia polscy operatorzy zakładów bukmacherskich.

Korona Kielce – GKS Katowice, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów faworytem tutaj jest Korona, ale różnica w kursach nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów i zapewni sobie lepszą pozycję w tabeli?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19 maja 2022 22:03.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Korona - GKS Katowice?

Starcie Korony z GKS Katowice będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Korona zagra z GKS Katowice?

Korona zmierzy się z GKS Katowice już o godzinie 12:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze