Koro – Ferrari: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Koro - Ferrari gdzie oglądać

Koro – Ferrari: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Podczas sobotniej gali Fame MMA REBORN emocji z pewnością nie zabraknie. Zadba o to między innymi duet Kornel Regel i Amadeusz Roślik, którzy pokazali już na konferencji, jak bardzo między nimi iskrzy. Kursy bukmacherskie natomiast są dość wyrównane, jednak ze wskazaniem na Roślika. A jeśli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Koro – Ferrari, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Koro – Ferrari, gdzie oglądać?

Zanim przejdę do teogo, gdzie oglądać Koro – Ferrari, to warto zwrócić uwagę na ich możliwości i ewentualny przebieg walki. Bez wątpienia Roślik mocno ruszy na rywala od samego początku walki – do tego w końcu przyzwyczaił nas ten zawodnik. Z pewnością zobaczymy dużo chybionych ciosów “w powietrze”, jednak kiedy trafi rywala, to z pewnością będzie to cios kończący. Koro natomiast jest dużo mniej doświadczonym zawodnikiem – ma na koncie tylko 2 walki, jednak ani razu jeszcze nie przegrał. Zapowiada się więc elektryzujący pojedynek. A jeśli chciałbyś poznać typy na Fame MMA REBORN, to znajdziesz je na naszej stronie!

Koro – Ferrari, transmisja w TV

Czy nadchodząca walka Koro – Ferrari będzie dostępna w TV? Niestety takiej transmisji nikt nie przewiduje, bowiem od wielu już lat gale MMA czy freakfightów znajdują się jedynie w PPV. Oznacza to, że dopiero po zakupie jednego z dwóch pakietów będziesz mógł śledzić całą imprezę, a żadna z telewizji nie posiada praw do pokazywania tego wydarzenia. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić kupon na Fame MMA REBORN, a nie posiadasz jeszcze konta u oferującego zakłady bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic. Odblokuje on ofertę powitalną, w skład której wchodzi cashback o wartości nawet 200 PLN!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Koro – Ferrari, transmisja za darmo

Nie powinno więc dziwić, że pojedynek Koro – Ferrari nie będzie dostępny za darmo, a jedynie po opłaceniu na stronie federacji pakietu dostępu. Poza PPV nie masz żadnych możliwości, aby obejrzeć opisywane starcie czy całą galę. Jeśli więc jesteś fanem freakfightów, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez włodarzy. W zamian otrzymasz natomiast dostęp do całej gali, a więc aż 12 pojedynków sobotniego wydarzenia!

Koro – Ferrari, stream online

A gdzie wykupić stream online Koro – Ferrari? Zakup jednego z dwóch pakietów możliwy jest jedynie na stronie federacji – famemma.tv. Proces zakupu jest bardzo prosty, więc nie powinien sprawić żadnych kłopotów nikomu, a po chwili będziesz mógł cieszyć się z pełnego dostępu do gali. Po wejściu na stronę federacji, wystarczy zalogować się na konto, wybrać jeden z dwóch pakietów (za 34.99 lub 39.99) i po opłaceniu oraz otrzymaniu potwierdzenia po prostu czekać na rozpoczęcie gali. Start imprezy o 19:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze