Wczoraj niestety Mad Lions poległo w starciu z Team Liquid i nasza passa została przerwana, jednak dziś ze zniecierpliwieniem wypatrujemy okazji do rozpoczęcia nowej serii zielonych kuponów! We wczorajszych spotkaniach mieliśmy trochę niespodzianek, jednak w większości przypadków faworyci stanęli na wysokości zadania i w pewny sposób zdominowali swoich rywali. Ze szczególnie dobrej strony pokazały się drużyny z LCK, czyli regionu Koreańskiego, bo każda z czterech ekip występujących na Mistrzostwach wygrała swoje spotkanie! Damwon w perfekcyjnym stylu zmiażdżyło FPX i to oni są głównymi faworytami do wygrania swojej grupy. Czy drugi dzień przyniesie kolejne niespodzianki?

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

T1 – Edward Gaming
12.10.2021 r. Godz. 13:00

Zaczynamy od starcia na szczycie grupy A, czyli od pojedynku pomiędzy T1 a EDG! Obydwie drużyny wczoraj w pięknym stylu wygrały swoje spotkania i razem zajmują pierwsze miejsce w tabeli, więc to spotkanie niewątpliwie będzie miało wyłonić kto jest prawdziwym liderem i dominatorem grupy B. 100 Thieves oraz Detonation FocusMe wyraźnie odstają poziomem zarówno od jednej, jak i drugiej drużyny, ale to chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Również nie będzie dla was zaskoczeniem, jak przypomnę tutaj o kodzie promocyjnym PZBUK, z którym możecie otrzymać fajne gratisy!

Zarówno według mnie, jak i bukmacherów, faworytem w tym zestawieniu jest drużyna z Chin, Edward Gaming. W bardzo pewnym stylu wygrali oni wczoraj z 100 Thieves, ale analizując ich grę, największą uwagę należy skupić na graczach na dolnej alei, czyli na Viperze oraz Meiko. Są oni obecnie chyba najlepszym duo na świecie, zarówno pod kątem mechanicznym, jak i również znajomości i przystosowania do mety, chociaż ta ich nie ogranicza, co widzieliśmy we wczorajszym wyborze Kaisy, która nie jest już topową postacią na bocie. Ci dwaj zawodnicy według mnie znacząco przewyższają ich rywali z T1, ale również każdy inny zestaw botlanerów na świecie. Być może we wczorajszym meczu nie mieli okazji się wykazać, jednak każdy, kto oglądał sezon LPL wie, że Viper mechanicznie jest obecnie na najwyższym poziomie, a to właśnie takie szczegóły decydują o wygranej w takich spotkaniach na szczycie jak dzisiaj.

T1 powróciło na Worldsy, razem z Królem, czyli oczywiście Fakerem, jednak ich forma w trakcie trwania sezonu nie była wybitnie wysoka. Oczywiście wystarczyło to na awans na Mistrzostwa, jednak wiele osób zastanawiało się na jakim etapie pożegnają się oni z rozgrywkami i zakładali dosyć czarne scenariusze. Raczej nie powinniśmy się spodziewać zupełnej niespodzianki i braku wyjścia Fakera z grupy, jednak według mnie EDG jest obecnie w o wiele lepszej formie i sam ich botlane będzie w stanie poprowadzić ich do zwycięstwa. Wczorajsze mecze raczej nie mają tutaj wiele do powiedzenia, bo obydwie drużyny powinny gładko rozprawić się z dwoma pozostałymi rywalami i nie są oni wyznacznikami formy czy też stylu drużyny. To dziś będzie najważniejszy test i według mnie EDG ma lepsze szanse na zaliczenie ich. Kurs na ich zwycięstwo jest dosyć wysoki, bo jednak jest to hit kolejki, jednak według mnie różnica między tymi drużynami jest wyraźna i to EDG ma więcej argumentów, zarówno w formie indywidualnej swoich zawodników jak również w pomyśle na draft i grę w wykonaniu całej drużyny.

Bonus PZBUK– tutaj również dowiecie się więcej o korzyściach płynących z rejestracji!

PZBuk
1.71
Edward Gaming wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook

PSG Talon – Hanwha Life Esports
12.10.2021 r. Godz. 15:00 (może ulec zmianie)

Przechodzimy do drugiego spotkania, które pomimo tego, że nie jest tak ekscytujące i emocjonujące, to również występuje w nim koreańska ekipa, bo drużyna Hanwha Life Esports zakwalifikowała się na Mistrzostwa jako czwarty wysłannik ligi LCK i musiała przedrzeć się przez fazę play-in, aby dołączyć do pozostałej trójki swoich krajowych teamów. PSG Talon natomiast to wielka siła regionu PCS i jako mistrzowie tej ligi automatycznie zakwalifikowali się do fazy grupowej. Czy jednak na podstawie seeda powinniśmy oceniać drużyny i typować ich szanse na zwycięstwo? Jeszcze kilka dni temu DFM dobitnie pokazało, że startowanie z niższego punktu, czy też pochodzenie z teoretycznie gorszej ligi czasami nic nie zmienia. Jak jednak będzie w tym przypadku?

Hanwha Life Esports wczoraj zgodnie z przewidywaniami poradzili sobie świetnie przeciwko Fnatic, chociaż oczywiście musimy brać pod uwagę nagłe osłabienie europejskiej formacji, które zresztą było bardzo widoczne, Vista i Deft zupełnie zestompowali linie i nie pozwolili Beanowi nawet na gromadzenie złota na minionach. Pomimo tego, że było to jedynie osłabione Fnatic, to gra HLE bardzo mi się podobała, zwłaszcza to jak Willer potrafił odbić się po słabym początku wynikającym z agresywnej taktyki Bwipo. Zagrali oni świetnie pod kątem rotacji i przerzucania sił na różne strony mapy i to “koreańskie macro” naprawdę było widoczne na przestrzeni całego spotkania.

Początkowo dwiema drużynami typowanymi do wyjścia z grupy C były Fnatic oraz RNG, jednak w zwiazku z wycofaniem się Upseta szanse europejskiej formacji znacząco spadłu, natomiast otworzyła się pewna furtka dla koreańskiej drużyny. Według mnie HLE zasługuje na awans, chociaż chyba bardziej sprawiedliwe byłoby powiedzenie, że to Chovy na to zasługuje. Midlaner ciągnie swoją drużynę na plecach i za każdym razem gdy wydaje się, że presja tworzona przez niego na całej mapie nie wystarczy, to on prezentuje się z jeszcze lepszej strony i gra kolejny fenomenalny mecz. Również Deft i Vista dostali dziś zastrzyk pewności siebie, który po prostu może przełożyć się na ich dobrą grę. HLE ma w głowie, że przed nimi jeszcze starcia z RNG i że zapewnienie sobie punktów w starciu z PSG jest po prostu obowiązkiem.

Podsumowując, PSG wczoraj strasznie mnie zawiodło, nie stawiając praktycznie żadnego oporu RNG. Oczywiście mogli mieć po prostu słabszy dzień, jednak nie widziałem w ich grze nic, co mogłoby mnie przekonać do tego, że mogą oni dziś pokonać HLE. Zespół z Korei natomiast również nie grał perfekcyjnie, potrafił jednak w bardzo mądry sposób wykorzystać swoje atuty i rozgromić Fnatic, nawet pomimo początkowej stracie w złocie. Dla mnie kurs na zwycięstwo HLE jest bardzo atrakcyjny, a w połączeniu z pierwszą propozycją dostaniemy więcej niż podwojenie naszej stawki. Jeśli nie gracie często w PZBUK, to sprawdźcie recenzje i opinie na temat tego buka! Według mnie to idealny kupon na dzisiaj, ale oczywiście dajcie znać w komentarzach co wy dzisiaj gracie! Na sam koniec, tak jak zwykle zapraszam was do częstego odwiedzania naszej strony i grupy, gdzie praktycznie codziennie znajdziecie świeże typy na League of Legends!

PZBuk
1.57
HLE wygra spotkanie

pZ BUK 12.10.2021 R.

fot.Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze