Brzmi znajomo, czy dziwnie? Konto bukmacherskie na kogoś innego? To nie nasz wymysł, a pomysłowość graczy, którzy w ten sposób chcą odbierać więcej niż jeden bonus powitalny u tego samego bukmachera. Konto na drugą osobę zakłada się też w celu ominięcia limitów nałożonych przez bukmachera. Czy to legalne? Od razu odpowiadamy, że nie, a bukmacherzy walczą z tego typu nieuczciwymi praktykami. Zakładanie konta na żonę, dziewczynę czy kolegę to podejście nie fair, które może skutkować utratą środków finansowych zgromadzonych na takim saldzie.

Konto bukmacherskie na kogoś

Mówi się, że Polak potrafi i w odniesieniu do zakładów bukmacherskich ma to sens. Rejestrowanie konta na drugą osobę, to praktyka stosowana przez użytkowników, którzy w ten sposób chcą oszukać bukmachera. Kiedy to się robi? Wtedy kiedy chce się otrzymać dodatkowy bonus na start lub postawić kupon bez limitu stawek. Wówczas klienci stosują patent na dziewczynę, który polega na utworzenie konta na dane osoby drugiej, która faktycznie nie będzie korzystała z profilu bukmacherskiego. Osoba, która udostępnia w ten sposób dane i dokument tożsamości figuruje u bukmachera, ale realnie nie wykonuje żadnych czynności. Wszystko robi typer, który takowe konto utworzył.

Konto bukmacherskie na kogoś to stąpanie po kruchym lodzie, bo jeśli tylko bukmacher zorientuje się o takim procederze, to z miejsca zablokuje saldo główne i bonusowe. W takiej sytuacji najpewniej środki zgromadzone na tym koncie przepadną…czy gra jest warta świeczki?

Czy można założyć konto bukmacherskie na kogoś innego?

Wielu graczy odpowie, że tak! W teorii i w praktyce to jest możliwe, ponieważ wystarczy posiadać dokument tożsamości żony lub kolegi, żeby utworzyć konto bukmacherskie. Ale czy można tak postępować? Odpowiadamy, że nie! Przede wszystkim nie można używać danych osobowych, które nie należą do ciebie. Po drugie – bukmacherzy w regulaminach zabraniają praktykę stosowania multikont, która polega na tym, że jeden użytkownik zarządza kilkoma profilami zarejestrowanymi na osoby z rodziny lub przyjaciół.

Rejestracja u bukmachera online (https://zagranie.com/rejestracja-u-bukmachera-konieczna-bezpieczna/) zawsze powinna dotyczyć osoby, która ją wykonuje, ponieważ to w pewnym sensie zawarcie umowy pomiędzy klientem a bukmacherem. Żaden z graczy nie jest uprawniony, by wykonywać to w imieniu drugiej osoby. Nawet jeśli jest ona świadoma takiego stanu rzeczy. Bukmacherzy uznają to za nielegalne działanie i stosują zdecydowane środki zapobiegawcze. Kiedy tylko zajdzie takie podejrzenie firmy decydują się na blokadę konta i wszystkich pieniędzy na nim zgromadzonych.

Konto bukmacherskie na żonę

Od strony formalnej małżeństwo daje wiele przywilejów, ale nie znamy takiego w ramach którego można obstawiać zakłady sportowe na koncie przypisanym do imienia i nazwiska żony. Jasne, że to spotykana praktyka, ale nawet jeśli dotyczy to żony, czyli najbliższej osoby, to również jest nielegalna. Faktycznie żona może zarejestrować konto u bukmachera i korzystać z pełnej oferty, ale tylko wtedy jeśli sama wykona rejestrację.

Tak naprawdę w tworzeniu profilu na żonę tylko po to, żeby uzyskać bonusy bukmacherskie – szybko można przekonać się, że to nieopłacalne. Dlaczego? Bukmacherzy mają swoje mechanizmy, które sprawiają, że bonus powitalny może być przyznany na jeden adres domowy lub numer IP. To powoduje, że jeśli dane zamieszkania żony lub adres IP będzie się pokrywał z pozostałym kontem, to bonus zostanie wycofany z oferty.

Konto bukmacherskie na dziewczynę

Kwestia spokrewnienia nie ma w tym przypadku znaczenia, bo tak jak nie można rejestrować konta na żonę, tak i zabronione jest tworzenie profilu na dziewczynę. Nawet jeśli twoja partnerka udostępni ci dane oraz adres e-mail, to wciąż bukmacherzy nie akceptują takiej formuły obstawiania zakładów. W tym przypadku również istnieje ryzyko blokady konta, jeśli klient z tego samego komputera lub telefonu będzie logował się na swoje konto, jak i dziewczyny. Firma online może wyłapać tego rodzaju działanie i stanowczo zareagować.

Czy legalne jest założenie konta u bukmachera na kogoś?

W ten sposób dochodzimy do meritum sprawy: czy rejestracja konta bukmacherskiego na kogoś jest legalna? Za każdym razem odpowiedź będzie brzmiała: nie! To trochę tak, jakbyś zaciągał pożyczkę lub kredyt na dane osobowe drugiej osoby. Jak doskonale wiesz takie praktyki są zabronione, bo obciążają rachunek tej drugiej osoby. Dla obu stron może się to skończyć negatywnymi skutkami prawnymi.

rejestracja na kogoś

U ilu bukmacherów można mieć konta?

Tak naprawdę możemy zdradzić patent na stworzenie wielu kont, który będzie w pełni legalny i akceptowalny przez bukmacherów. Po co rejestrować profile na żonę lub dziewczynę, jak można korzystać ze swoich danych osobowych? Jeśli masz ukończone 18 lat, to każdy legalny bukmacher przyjmie od ciebie rejestrację. Nie jest tak, że możesz wybrać tylko jedną firmę. Konto zarejestrujesz u każdego operatora w naszym kraju. A to, że jest ich kilkunastu sprawia, że możesz posiadać kilkanaście kont bukmacherskich jednocześnie! To sporo, prawda? A więc po co korzystać z nielegalnych praktyk?

Dzięki rejestracji konta u więcej niż jednego buka możesz wszędzie uzyskać bonusy na start. To też okazja na szukanie najlepszych kursów i obstawianie u tego bukmachera, który właśnie pozwala osiągnąć najlepsze współczynniki na mecz. U wielu z tych bukmacherów do rejestracji nie potrzebujesz nawet dowodu osobistego: https://zagranie.com/bukmacherzy-bez-dowodu-czyli-wchodzisz-i-grasz-sprawdz-jak/.

Konta u bukmacherów – rejestracja na kogoś czy na siebie?

Tworzenie profilu bukmacherskiego na własne dane osobowe jest legalne, a jeśli szukasz szansy na kolejny bonus powitalny, to po prostu zarejestruj się u nowego operatora. W naszym kraju wciąż przybywa legalnych bukmacherów, więc na bieżąco można zmienić oferty, żeby odebrać darmowy bonus lub zakład bez ryzyka. Rejestracja na kogoś to zły pomysł, który może prowadzić raz – do konsekwencji prawnych, dwa – do utraty środków finansowych.

Konto bukmacherskie na kogoś – podsumowanie

Na Zagranie promujemy legalne praktyki obstawiania, dlatego nie popieramy procedury tworzenia konta bukmacherskiego na kogoś, a więc żonę, dziewczynę lub kumpla. Zdecydowanie bardziej polecamy stworzenie kilku lub kilkunastu kont – każdego u innego bukmachera. To działanie, które pozwoli zoptymalizować twoją grę, a przy tym jest całkowicie legalne. Posiadając konto w STS nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zarejestrował się Superbet, Fortunie, Betfan lub LVBET.

FAQ

Czy legalne jest tworzenie konta bukmacherskiego na kogoś innego?

Nie, to zakazane działanie przez bukmacherów, które może skutkować zamknięciem wszystkich powiązanych kont z jednym graczem.

Czy mogę zarejestrować więcej niż jedno konto u bukmacherów?

Polskie prawo pozwala na to, żeby użytkownik mógł zarejestrować konto u każdego legalnego bukmachera. To oznacza, że może mieć dowolną liczbę takich kont - pod warunkiem, że każde jest związane z inną firmą.

Zaloguj się aby dodawać komentarze