Kończymy rozgrywki w fazie grupowej w Wolverhampton! Grand Slam of Darts z kursem 2,86!

Tablica dart 14.11.2022

Przed nami ostatnie pojedynki w fazach grupowych podczas turnieju Grand Slam of Darts, po których poznamy połowę zawodników, którzy znajdą się w fazie play-off. Kilku zawodników ma już pewność udziału w tej części turnieju, jednak mamy dalej wiele niewiadomych, które rozwiążą się właśnie w dzisiejszej sesji wieczornej. W Wolverhampton zobaczymy rywalizację w grupach od A do D, a pozostałe grupy zagrają jutro. Kilka zaskakujących wyników we wczorajszych sesjach spowodowało, że wielu graczy będzie pod presją. Jak sobie z nią poradzą? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na kupon z darta! 

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty

Danny Noppert vs Mensur Suljovic: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2022 r. – 21:30)

Drugi mecz grupy B, w którym zmierzą się Danny Noppert, a więc zawodnik obecnie plasujący się na pierwszym miejscu tej grupy oraz Mensur Suljovic, który ma jeszcze szanse awansować, ale potrzebuje do tego wygranej w dzisiejszym spotkaniu. Nie jest on faworytem do wygranej i niestety, ale nie uważam, aby mógł sprawić tutaj niespodziankę, gdyż jego dotychczasowe dwa spotkania nie pokazały nic specjalnego w jego wydaniu. Miał on możliwość mierzenia się z Simonem Withlockiem oraz Christianem Perezem, po czym zebrał dwa punkty do tabeli, wygrywają z Filipińczykiem. Przegrał w pierwszym starciu ze stratą trzech legów, co mocno osłabia go w małej punktacji. Odbił to sobie w drugim wyjściu na scenę w Wolverhampton, ale jego średnia na trzy lotki nie przekroczyła średniej powyżej 90. punktów. Do tego ani razu nie widzieliśmy po jego stronie maksa, a skuteczność na wykończeniach stoi na poziomie 50%, co jest jedynym pozytywem w jego grze. To przedstawia także fakt, że jego gra na tarczy jest po prostu fatalna. Danny położył nasz pierwszy kupon na ten turniej, gdzie oddał wygrany dużą przewagą legową mecz, gdyż poczuł się zbyt pewnie. Wtedy zaskoczył go Filipińczyk, który poczuł krew przy tarczy. Danny wygrał 5:4 i w drugim meczu nie popełnił już tego błędu. Zdecydowanie okazał się lepszy od “Czarodzieja” z Australii i pokonał go w 7. legach. Czy dzisiaj także poradzi sobie z Mensurem i wychodząc z pierwszego miejsca ustrzegnie się gry z Michaelem Smithem?

Statystyki:

Telewizyjne mecze bezpośrednie od 2020: 

PC 12 2022 – 6:1 Mensur Suljovic

Turnieje od września 2022: 

Danny Noppert:

European Tour 10 – 1/16 finału i porażka z Rusty Jake Rodriguez

European Tour 11 – 1/16 finału i porażka z Ross Smith

World Series Finals – 1/8 finału i porażka z Jonny Clayton

European Tour 12 – 1/2 finału i porażka z Dave Chisnall

World Grand Prix – 1/8 finału i porażka z Nathan Aspinall

European Tour 13 – 1/16 finału i porażka z Ryan Joyce

Players Championship 25 – 1/16 finału i porażka z Kim Huybrechts

Players Championship 26 – 1/8 finału i porażka z Dirk van Duijvenbode

Players Championship 27 – 1/32 finału i porażka z Jeffrey de Zwaan

Players Championship 28 – 1/64 finału i porażka z Alan Soutar

Mistrzostwa Europy – 1/4 finału i porażka z Dirk van Duijvenbode

Grand Slam of Darts (obecny turniej): wygrana z: Christian Perez – 5:4; Simon Withlock – 5:2

Mensur Suljovic:

European Tour 13 – 1/8 finału i porażka z Gabriel Clemens

Players Championship 25 – 1/64 finału i porażka ze Scott Williams

Players Championship 26 – 1/32 finału i porażka z John Michael

Players Championship 27 – 1/32 finału i porażka z Dirk van Duijvenbode

Players Championship 28 – 1/8 finału i porażka z Berry van Peer

Players Championship 29 – 1/64 finału i porażka z Josh Rock

Players Championship 30 – 1/64 finału i porażka z Mario Vandenbogaerde

Grand Slam of Darts (obecny turniej): przegrana z: Simon Withlock – 2:5; wygrana z: Christian Perez – 5:2

Co obstawiać?

Patrząc na grę obu panów na tym turnieju, bardzo ciężko widzieć w tym pojedynku faworyta w osobie Austriaka. Mensur gra od dłuższego czasu bardzo słaby dart i tylko z przebłyskami na podłogowych turniejach, czy też w kwalifikacjach do tego turnieju. Nie sądzę, aby po teoretycznym zwycięstwie Simona Withlocka Holender miałby odpuszczać, stąd też uważam, że będzie grał po prostu swoje nie patrząc na małe punkty, którymi pewnie przegra z Australijczykiem, który może nadrobić legów w starciu z Filipińczykiem. Patrząc na to, że z tej grupy wyjść mogą jeszcze cała trójka zawodników z kartą PDC, to nie powinniśmy zobaczyć tutaj żadnych kalkulacji. Na ten mecz proponuję zagranie na wygraną Holendra z handicapem legów, gdyż jego gra jest o poziom wyżej od tego, co prezentuje Mensur! Taki handicap możesz zagrać u naszego dzisiejszego bukmachera, gdzie przy rejestracji od Zagranie warto skorzystać z bonusów w BETFAN!

Danny Noppert -1,5 legów handicap
Kurs: 1,69
Zagraj!

Grupa Zagranie

Simon Withlock vs Christian Perez: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2022 r. – 21:00)

Kolejny mecz w grupie B, który może zadecydować o tym, z jakim nastawieniem na kolejny pojedynek wyjdą zawodnicy Noppert oraz Suljovic. Jeżeli wygra Australijczyk, a wszystko na to wskazuje, to bardzo możliwe, że Mensur będzie miał ogromną presję gry z Holendrem. Wszystko przez to, że przegrał z Simonem w meczu bezpośrednim i to w bardzo solidnym dystansie legowym. Suljovic wygrał wczoraj z Perezem, reperując sobie statystyki małych punktów. Stąd też dzisiaj uważam, że bardzo ważne dla Australijczyka będzie zwycięstwo z możliwie jak największą ilością przewagi legów, które podbije mu dodatnią statystykę tych wartości, która została zniszczona przez wczorajszy mecz z Nopperem. Nie mogę powiedzieć, że grał on źle, ale zdecydowanie lepiej T20 funksjonowało w meczu z Mensurem. Simon jest w stanie grać na wysoich wartościach oraz wysoko kończyć legi, czego raczej nie przypisuje jego rywalowi z Filipin, który ma małe doświadczenie w dużych turniejach i nie jest ograny w rywalizacji dzień po dniu. Zaskoczył w meczu z Holendrem, ale raczej nie będzie utrzymywał takiej formy, a jej spadek zobaczyliśmy już wczoraj w meczu z Austriakiem. Czy dzisiaj będziemy świadkami dominacji “Czarodzieja”?

Zagraj z nami ostatnie mecze fazy grupowej w BETFAN! Skorzystaj z bonusu 200% od 1. depozytu z kodem: ZAGRANIE

Statystyki:

Telewizyjne mecze bezpośrednie od 2020: 

brak meczów bezpośrednich

Turnieje od września 2022: 

Simon Withlock:

European Tour 10 – 1/8 finału i porażka z Ryan Meikle

World Series Finals – 1/8 finału i porażka z Danny Noppert

European Tour 12 – 1/16 finału i porażka z Andrew Gilding

Players Championship 25 – 1/64 finału i porażka z Dave Chisnall

Players Championship 26 – 1/32 finału i porażka z Kevin Doets

Players Championship 27 – 1/32 finału i porażka z Madars Razma

Players Championship 28 – 1/16 finału i porażka z Chris Dobey

Players Championship 29 – 1/64 finału i porażka z Ritchie Burnett

Players Championship 30 – 1/16 finału i porażka z Connor Scutt

Grand Slam of Darts (obecny turniej): wygrana z: Mensur Suljovic – 5:2; przegrana z: Danny Noppert – 2:5

Christian Perez:

Grand Slam of Darts (obecny turniej): przegrana z: Danny Noppert – 4:5; Mensur Suljovic – 2:5

Co obstawiać?

Jest to pierwszy mecz tej grupy i po chwili namysły stwierdziłem, że trzeba go dorzucić do kuponu, ze względu na konieczność wygranej Czarodzieja, aby przeszedł do kolejnej rundy. Sądzę, że bez gry pod presją będzie znacznie bardziej skuteczny niż miało to miejsce we wczorajszym pojedynku z Noppertem, dlatego moim zdaniem to on awansuje dalej. Jeżeli wygra, ma to zagwarantowane. Dodatkowo do jego awansu dodaje handicap legów, bo nie uważam, a żeby miał on zebrać taką pewność na tarczy i odpuścić najważniejsze momenty spotkania, jak przykładowo Noppert, który za szybko poczuł wygraną. Stawiam, że Australijczyk wygra mecz gwarantując sobie awans do kolejnej rundy, ale dodatkowo, że w meczu rzuci więcej 180-tek! 

Simon Withlock wygra i więcej 180-tek
Kurs: 1,40
Zagraj!

Michael Smith vs Ritchie Edhouse: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2022 r. – 23:00)

Ostatni mecz na naszym kuponie i starcie dwóch Anglików, przy czym obaj mają jeszcze szanse awansować do kolejnej rundy. Zdecydowanie na najbardziej uprzywilejowanej pozycji jest Michael Smith, który ma już na swoim koncie dwa wygrane pojedynki, ale nie znaczy to, że może cieszyć się już z awansu. Ritchie ma szansę go wygryźć, ale z taką skutecznością na tarczy będzie o to bardzo ciężko. Edhouse mocno wypadł z rytmu gry, jaką prezentował jeszcze kilka miesięcy temu, która potrafił zaskoczyć nie jednego zawodnika. Niska skuteczność na triple 20 oraz bardzo niskie wykończenia w jego wykonaniu. Miał nawet chwilowy problem w starciu z Lisą Ashton i dzięki jej złemu liczeniu może mówić o szczęściu i szansach, jakie dostawał. Takich błędów nie powinien popełniać Smith, które pewnie pe wygranym starciu Cullena z Ashton będzie chciał zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie. Sądzę, że to spotkanie w końcu będzie odblokowaniem się “The Bully Boy”, który widać, że na krótkich dystansach potrzebuje sporej ilości czasu, aby zaprzyjaźnić się z tarczą. Sądzę, że na lepsze występy z jego strony musimy poczekać do fazy play-off, ale dzisiaj także powinien pokazać się z lepszej strony, gdyż jest już w trzecim dniu rywalizacji, czyli jak to ma w zwyczaju, powinien już wchodzić na swój optymalny poziom gry, po rozgrzaniu się w kilku meczach. Dużo większa presja będzie ciążyła na Ritchiem, który moim zdaniem jej nie wytrzyma, jak i tak słabo sobie z nią radził w dotychczasowych spotkaniach.

Zagraj z nami ostatnie mecze fazy grupowej w BETFAN! Skorzystaj z pierwszego zakładu u tego bukmachera do 600 PLN z kodem: ZAGRANIE

Statystyki:

Telewizyjne mecze bezpośrednie od 2020: 

PC 7 2021 – 6:1 Michael Smith

PC 1 2022 – 6:5 Ritchie Edhouse

PC 12 2022 – 6:3 Michael Smith

PC 15 2022 – 6:5 Michael Smith

Turnieje od września 2022: 

Michael Smith:

European Tour 10 – 1/8 finału i porażka z William O’Connor

World Series Finals – 1/4 finału i porażka z James Wade

World Grand Prix – 1/16 finału i porażka z Nathan Aspinall

European Tour 13 – 1/16 finału i porażka z Josh Rock

Players Championship 25 – 1/8 finału i porażka z Gerwyn Price

Players Championship 26 – 1/8 finału i porażka z Gerwyn Price

Players Championship 27 – 1/64 finału i porażka z Joe Murnan

Players Championship 28 – 1/16 finału i porażka z Ross Smith

Mistrzostwa Europy – finał i porażka z Ross Smith

Players Championship 29 – 1/64 finału i porażka z David Evans

Grand Slam of Darts (obecny turniej): wygrana z: Lisa Ashton – 5:3; Joe Cullen – 5:1

Ritchie Edhouse:

European Tour 13 – 1/16 finału i porażka z Joe Cullen

Players Championship 25 – 1/64 finału i porażka z Josh Rock

Players Championship 26 – 1/64 finału i porażka z Jimmy Hendriks

Players Championship 27 – 1/64 finału i porażka z Jermaine Wattimena

Players Championship 28 – 1/64 finału i porażka z Radek Szagański

Players Championship 29 – 1/16 finału i porażka z Joe Cullen

Players Championship 30 – 1/32 finału i porażka z Josh Rock

Grand Slam of Darts (obecny turniej): przegrana z: Joe Cullen – 1:5; wygrana z: Lisa Ashton – 5:2

Co obstawiać?

W tym pojedynku nie będę kombinował z handicapami ani innymi aspektami w grze, ze względu na bardzo nierówną grę obu panów. Jednak ja widzę dzisiaj zdecydowanego faworyta w osobie Michaela Smitha, który co prawda powinien otworzyć skrzydła dopiero w fazie play-off i tam zasypywać nas maksami i wysokimi checkoutami, ale ten mecz powinien dodać mu pewności siebie, aby wyszedł z grupy z kompletem zwycięstw. Do tego wartość meczu, aby nie musieć kalkulować dodatkowo powinna go zmotywować, dlatego moim ostatnim typem na to spotkanie jest gra na wygraną “The Bully Boy”! Przypominam o bonusach w Betfan, które czekają na nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z kodu promocyjnego od Zagranie

Michael Smith wygra
Kurs: 1,21
Zagraj!

Kupon dart Betfan 14.11.2022

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze