Marzec okazał się dobrym miesiącem w moim wykonaniu, choć mogło być zdecydowanie lepiej. Zdarzały się serię porażek, które i tak nie zabrałaby nam zysku w poprzednim miesiącu. Cel na ten miesiąc, to wyeliminowanie tego typu “czerwonych” serii i jeszcze większy zysk. Zabawę w kwietniu zaczynamy od zmagań w Nikaragui, a więc można śmiało powiedzieć, że tradycyjnie już odwiedzamy tamte boiska. Na dziś przygotowałem tripel, na którym zobaczymy spotkania FC Managui z Realem Esteli i Diriangen z Walter Ferretti. W pierwszym przypadku będziemy analizować spotkanie młodzieżowych ekip i dorosłych. Kwiecień zaczynamy dość odważnie i wybieram na ten kupon maksymalną stawkę, która dobrze pozwoli wejść w ten miesiąc.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

FC Managua u20 – Real Esteli u20

02.04.2020r. godz. 00:30

Zaczynamy od rywalizacji młodzieżowej pomiędzy ekipami FC Managua i Realem Esteli. Faworytem tego spotkania są gospodarze, jak w większości meczów w tym kraju. Nie mniej jednak, jest to mecz na szczycie i na pewno nie będzie to żadne, pewne zwycięstwo którejś z ekip. Przynajmniej tak mi się zdaję. Gospodarze to obecnie lider tabeli, który po 12 kolejkach zgromadził 30 punktów. Wygrali aż 10 spotkań i zaledwie 2 przegrali, co pokazuje ich dominację w lidze. Z drugiej strony przyjeżdża drużyna, która znajduje się za ich plecami. Mają co prawda stratę 8 punktów i nie osiągają imponujących rezultatów, ale z pewnością będą chcieć odrobić część strat. Przede wszystkim jednak, będą chcieli zdobyć punkty, by nie stracić drugiej pozycji w tabeli, która gwarantuje automatyczny awans do półfinałów play-off.

Przechodząc już do samego spotkania, to warto zwrócić uwagę, że są to drużyny, które chętnie grają do przodu i przede wszystkim umieją to robić. Managua nie tylko jest liderem, ale prowadzi także w klasyfikacji strzelonych bramek. Na koncie mają już 33 bramki, co daje średnią 2,75 bramek na mecz. Trzeba powiedzieć wprost, że jest to imponujący bilans, ale przyjezdni z 25 strzelonymi bramkami mocno nie odstają i ponad 2 gole na mecz zdobywają. To, że obie drużyny grają otwarty futbol, pokazują średnie bramek w ich meczach, gospodarze 3,8, natomiast goście 3,1 bramki na spotkanie. Poza statystykami, za typem przemawiają także ostatnie spotkania ligowe. FC Managua na 5 ostatnich spotkań, aż czterokrotnie zanotowała over 2,5. Trzy ostatnie spotkania wygrali, gdzie zdobywali najpierw 4, a potem dwa razy po 3 bramki. Piłkarze Realu Esteli również w czterech spotkań odnotowali over 2,5, jednak 4 ostatnie zdołali zwyciężyć. Najpierw 4:2, następnie dwukrotnie po 3:0 i w ostatniej kolejce aż 7:1. Forma obu drużyn imponująca, zdobywają wiele bramek, dlatego moim zdaniem, można spodziewać się ich także dzisiaj. W pierwszym meczu między tymi ekipami padły tylko dwie bramki, wtedy Managua w roli gości wygrała 2:0, ale tym razem liczę, że skuteczność będzie lepsza. Piłka młodzieżowa w Nikaragui ma to do siebie, że okazji jest sporo i bardzo często decyduje dyspozycja dnia i skuteczność. Mam nadzieję, że będzie ona dziś na dobrym poziomie i te 3 bramki zobaczymy.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,51

Diriangen – Walter Ferretti

02.04.2020r. godz. 02:00

Przechodzimy już do dorosłych rozgrywek i tutaj możemy spodziewać się zupełnie innej gry, a zwłaszcza w tym spotkaniu. Dlaczego? A no dlatego, że Diriangen to najbardziej defensywna ekipa ligi i grająca najbardziej wyrachowany futbol. Nie grają ładnie dla oka, po prostu wygrywają i są skuteczni w swoich działań. Na 12 spotkań strzelili zaledwie 14 spotkań, co w porównaniu do innych drużyn z czołówki jest bardzo słabym wynikiem. Z drugiej strony mają też żelazną defensywą z 6 bramkami straconymi. Nie mniej jednak, nie są drużyną, której nie da się pokonać i nie da się im strzelić bramki. W ostatnim czasie też forma nie do końca dobra. Najpierw remis 1:1 z czerwoną latarnią ligi Sabanas, a w ostatnie kolejce porażka w meczu na szczycie. Musieli uznać wyższość FC Managui przegrywając 1:2, przez co wylądowali na trzecim miejscu w tabeli.

Dzisiejszym rywalem Diriangen będzie Walter Ferretti, które w ostatnim czasie nie prezentowało się z najlepszej strony. Stracili przez to kontakt z czołówką i do Diriangen tracą już 6 punktów. Będzie to więc dla nich bardzo ważne spotkanie w kontekście sytuacji w tabeli, ale też dla samych siebie, by sprawdzić swoją dyspozycję. Napisałem, że w ostatnim czasie nie prezentują się najlepiej i pokazuje to fakt, że na 5 spotkań wygrali zaledwie dwa. Najpierw zwycięstwo nad Sabanas 2:0, a potem seria trzech porażek z rzędu. Najpierw 0:1 z Managuą, 0:2 z Jalapą i na koniec 1:4 z Juventusem. Mocno cierpiała wtedy ofensywa, która tworzyła okazji wiele, ale po prostu byli nieskuteczni. Przynajmniej tak mówiły statystyki w ich spotkaniach. Ostatnie spotkanie może napawać jednak optymizmem. Nie mówię tu o tej porażce 1:4, ale o zwycięstwie 7:0 nad Chinandegą. Była to prawdziwy pogrom i wierząc statystykom, to mogło wpaść nawet 10 bramek. Pofolgowali sobie mocno ostatnie niepowodzenia i myślę, że na tej fali będą tutaj naprawdę groźni. Wspomniałem na początku, że Diriangen to najbardziej underowa ekipa ligi, lecz Ferretti to z kolei najbardziej overowa drużyna ze średnią 3,1 bramki na mecz. Przechodząc już do sedna, to nie spodziewam się otwartego futbolu z wieloma bramkami, ale obie ekipy mają na tyle możliwości, by po bramce zdobyć. Nie decyduje się na BTS, wybieram zdecydowanie bezpieczniejszą opcję, a więc mój ulubiony over 1,5. Patrząc też na bezpośrednie spotkania między tymi ekipami, to na 5 ostatnich aż czterokrotnie padł ten over. Moim zdaniem, Diriangen będzie miało spore trudności, by wygrać to spotkanie. Kiedy zacząłem analizować tę ligę na początku, to trafiłem kiedyś na artykuł, który mówił o dużej mocy dzisiejszych gości. Miejmy zatem nadzieję, że ostatnie spotkanie nieco ich odblokuje i będą w stanie nawiązać walkę, a nawet wygrać. Sądzę, że dwie bramki w tym meczu to absolutne minimum i zupełnie nie odstrasza mnie charakterystyka gry gospodarzy.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,34

FC Managua – Real Esteli

02.04.2020r. godz. 03:00

Ostatnie spotkanie na kuponie to po raz kolejny rywalizacja FC Managui i Realu Esteli. Ponownie będzie to też mecz na szczycie, gdyż podobnie jak młodzieżowe ekipy, gospodarze zajmują pierwsze, natomiast goście drugie miejsce w tabeli. Można spodziewać się zatem wyrównanego i bardzo ciekawego meczu, a typ na to spotkanie tylko doda temu wszystkiemu smaczku. Jeśli chodzi o zmagania młodzieżowe, to tam faworyt był dość wyraźny, tak w tym meczu nie ma takiego i nie podejmuj się typowania 1X2. Może stać się wszystko, a najbardziej prawdopodobny jest dla mnie remis. Ja jednak skupiam się oczywiście na bramkach, bo to jest moje granie i na ten moment nie ma potrzeby zmiany taktyki. FC Managua z 28 punktami na koncie po 12. kolejkach, Real Esteli zgromadził 26 “oczek”, a więc walka o fotel lidera z jednoczesnymi myślami o tym, co zrobi Diriangen. Skupiając się jednak na tym meczu, to spotykają się dwie najbardziej skuteczne ekipy w lidze. W tej klasyfikacji prowadzą goście, którzy zdobyli 23 bramkami, ale gospodarze zaledwie jedną mniej. Biorąc pod uwagę możliwości w grze do przodu, jaki można wybrać bet? Jak dla mnie to bardzo proste, niski over powinien tu być świetnym rozwiązaniem.

Mała przeszkodą w moim typie może być fakt, że obie drużyny nie tracą zbyt wiele goli. Managua straciła 12 bramek, natomiast przyjezdni zaledwie 7. Niby nie są to wielkie liczby, ale podchodząc do tego inaczej, można wywnioskować, że defensywy żelazne nie są, zwłaszcza u gospodarzy. Tracą oni średnio gola na mecz, ale weźmy fakt, że jest kilka drużyn słabych, z którymi z reguły się nie traci lub sporadycznie. Ilość spotkań zatem się zmniejsza, co pokazuję, że w rywalizacji z lepszymi ekipami te bramki padają na ich nie korzyść. Podobnie jest w przypadku gości, którzy mają tylko 7 bramek w plecy, ale na przykład z Diriangen czy właśnie Managuą tracili po dwie. Dobrze zorganizowany “difens” nie zawsze działa w tych ważnych, ciężkich meczach, gdy ofensywa rywala jest naprawdę mocna, a przypomnę, że spotykają się ze sobie dwie najlepsze ekipy w tym elemencie. Walka o punkty będzie do samego końca, zatem tak naprawdę potrzeba jednej bramki do 70. minuty, by mecz się otworzył. Obejrzałem już kilka spotkań tej ligi i muszę powiedzieć, że drużyny wiele ryzykują w przypadku, gdy przegrywają. Podchodzą bardzo wysoko, grają długą piłkę i często narażeni są na kontrę. Ja mam jednak nadzieję, że nie będzie to horror i na ostatnią bramkę nie trzeba będzie czekać do ostatnich minut. Kurs na over 1,5 może nie rozpieszcza, ale wydaje mi się, że jest to bardzo solidna opcja do tripla.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,30

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Nikarague triple