Hmm, w sumie takie kombinowanie na pierwszy mecz finałowy nie było takim złym pomysłem. Na 4 propozycje 3 udane i tylko zawiódł gigant z Indii. Słabsza postawa niż w ostatnich meczach, ale widocznie miał inne zadania niż aktywność pod koszem rywala. Po udanej obronie niekoniecznie nadążał za akcją swojej ekipy. Teraz znów idziemy w graczy, ale już nieco inaczej. Przydały się statystyki z pierwszego meczu. Tym razem zrobimy sobie 2 oddzielne zakłady, w sumie dalej 4 propozycje i znów zakład bez ryzyka od Ewinner. Zapraszam serdecznie.

Załóż konto z kodem promocyjnym 1225PLN, aby otrzymać:

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start + 25 PLN freebet!

Kod promocyjny: 1225 PLN

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Na temat Marcusa Keene’a było już sporo przy okazji pierwszej analizy, aczkolwiek są jeszcze pewne ciekawostki, których nie uwzględniłem. Ten dzięki wystrzałowi formy jest w tym momencie najlepszy w lidze pod względem punktów. Był nim po sezonie zasadniczym, a na początku analizowania tej ligi wspominałem, że był nim Franklin Session z Jeoutai Technology Basketball. W Tajwanie jak w wielu innych ligach istnieje nagroda dla gracza kolejki. Keene był nim 5 razy. Kolejno w 5, 8, 9, 11 i 12.
Pierwsza połowa ostatniego meczu fatalna w jego wykonaniu. Co prawda asysty łatwo pokryte, ale po 20 minutach jedna udana akcja, po kontrze, ale zaczęło wpadać po przerwie i skończyło się na 25 oczkach. Yulon prowadzi po pierwszym meczu w dużej mierze dzięki jego postawie, chociaż Cheng Ju Lu (numer 13, czarna opaska na głowie) rzucił 32 i 8 trójek i dalej musi to kontynuować, by wynik zmienił się jeszcze bardziej na ich korzyść.

No w tej analizie pojawia się też nowa postać. Jest nim gracz rywali, lider Taiwan Beer, a więc Kentrell Barkley. Wspominałem o Ivanie Zaytsevie, ten miał 19 punktów, ale to Amerykanin jest tu w zasadzie najważniejszy. W meczu 18 punktów i 4 na 9 za trzy. W sezonie w okolicach 19 punktów na mecz. Tylko 2 razy wybrany graczem kolejki, były to 1 i 2. Nie jest tak efektowny jak Keene, notuje słabsze liczby, ale Taiwan Beer chcąc wracać do domu z wynikiem 1-1 musi liczyć na lepszą grę tego Pana.

No i jest jeszcze jeden gracz, o którym bym chciał wspomnieć. Sim Bhullar nie wywiązał się z liczb, zdobył ich 8 punktów i 13 zbiórek, więc w sumie sporo brakło,ale zwróciłem uwagę na ciekawą statystykę, bo w niej jest dosyć regularny i to naprawdę budzi podziw. Nie zawiódł w niej także w ostatnim meczu. Chodzi o bloki. No nikt nie ma takiego zasięgu jak on. Ponad 2,2 m, więc to w sumie nic nadzwyczajnego, że tak czapuje rywali. 3 bloki ostatnio, w serii półfinałowej spora regularność, bo w 3 meczach zawsze po 3 bloki. Dodam jeszcze, że Bhullar podobnie jak Keene w tym sezonie 5 razy wybierany był graczem kolejki. Były to kolejki 10, 13, 14, 15 oraz 16.
Spróbujemy sobie tych panów złączyć w jedno. Ostatecznie to wygląda tak, że strzelcy grają razem i muszą osiągnąć minimum 40 punktów, a Bhullar 3 bloki. Zakłady te dostępne są łącznie, jak widać na kuponie, ale i oddzielnie. Warto zajrzeć, pomyśleć, pokombinować. Przypominam, że takie zakłady mieszczą się w przedziale 40 minut regulaminowych, nie obejmują dogrywki.

Moja propozycja: Marcus Keene i Kentrell Barkley powyżej 39.5 punktów + Sim Bhullar powyżej 2.5 bloków

Kurs: 2.75

Teraz druga propozycja, druga część analizy, zajmiemy się teraz samym meczem, tym co za nami i tym, co może dziać się w godzinach około południowych. Warto więc zacząć od pierwszego meczu. Jak widać, kursy wskazywały i dalej wskazują Taiwan Beer jako faworyta. Jest jednak inaczej. Yulon grało świetnie, gdzieś poza okresem może 5-6 minut kontrolowało spotkanie, grało na wysokiej skuteczności. 88 punktów zdobyte na terenie rywala tak dobrze broniącego to naprawdę solidny wynik. Można było też przypuszczać, że finałowe mecze będą różnić się od tych z sezonu zasadniczego. Ostatni bardzo słaby pod względem skuteczności, ale bez gwiazd, wcześniejsze z gwiazdami już bardzo ofensywne, teraz jest naprawdę sporo trójek przede wszystkim (15 – 7 dla Yulon w tej statystyce).

No i drugi mecz, gdzie po pierwsze jedni mogą, drudzy muszą. Albo będzie 2-0 i Yulon się rozpędzi albo Taiwan Beer wygra, doprowadzi do remisu, nieco ostudzi emocje i wszystko zacznie się od nowa. Szczerze mówiąc, to zwycięzca sezonu zasadniczego niczym szczególnym nie przekonał. Przekładając to na pojedynki indywidualne, to może tylko Zaytsev był lepszy w ataku od Bhullara, był aktywniejszy, nawet trafił trójkę, ale to na tym koniec,  Yulon wygrał zasłużenie, ich forma mocno rośnie, więc nie zdziwię się, jeśli scenariusz meczu będzie podobny do tego sprzed 2 dni.

No i oczywiście podobnie jak ostatnio punkty. We wtorek były to punkty w meczu no i tam dosyć łatwo weszło, teraz wszystko wygląda dosyć podobnie, aktualnie linia 80.5 punktów na Yulon po kursie 1.61. Jednak tym razem pójdę w punkty w meczu. No cóż, z jednej strony Dinozaury kontynuują tę serię jaką rozpoczęli z Pauian, czyli mocna ofensywa. Tym razem nie udało się przekroczyć granicy 90 punktów, ale jak już wspomniałem to solidny rezultat. Ostatnio lepiej w tej parze wyglądają goście, ogólnie kto by z nich nim nie był. 4 wygrane pod rząd takich ekip, ale i niezłe liczby punktowe. Ja liczę tutaj na lepszy w wykonaniu mistrza sezonu zasadniczego. O gospodarzy nie martwię się, bo są w wysokiej formie i znów będą walczyć o wygraną. Niedźwiedzie muszą udowodnić, dlaczego byli najlepsi przed play off. Zobaczymy czy im się to uda.

Moja propozycja: Yulon Luxgen +8.5 i powyżej 163.5 punktów

Kurs: 2.2

Warunki zakładu bez ryzyka w Ewinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!