fot. Norbert Barczyk

ESL Pro League Season 13 ruszył pełną parą! Co za tym idzie, dziś zobaczymy kolejne spotkania, które prawdopodobnie będą na bardzo wysokim poziomie. Jak poradzi sobie C0mplexity, które rozgrywa fantastyczny turniej? Kto będzie im w stanie zagrozić? Do momentu rozpoczęcia spotkania, mamy wiele pytań, na które nie znamy odpowiedzi. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie kolorowy nie tylko za oknem, lecz na naszych kuponach, które powinny zaświecić  na zielono. Czy tak się właśnie stanie? Przekonamy się już o godzinie 21, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak rozsiąść się wygodnie w fotelu i kibicować naszym zespołom.

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Heroic – FunPlus Phoenix

Środa, 10.03.21 – 15:30

30 minut po 15, będziemy świadkami starcia pomiędzy Heroic a FunPlus Phoenix w ramach turnieju ESL Pro League Season 13. Moim typem na to spotkanie jest czyste zwycięstwo zawodników z Danii. Nie będę tutaj kombinował z ilością fragów czy map, ponieważ uważam, że na ten moment Heroic prezentuje się lepiej od swoich przeciwników. Jak dotąd oba zespoły zagrały już dwa spotkania. Zespół z Danii wygrał oba starcia a mierzył się z Renegades oraz BIG, co dla niektórych mogło być lekkim zaskoczeniem, ponieważ niemiecka formacja była raczej lekkim faworytem. Jeśli chodzi o dzisiejszych przeciwników to wygrali również ze słabo prezentującym się Renegades 2-0 oraz przegrali na mocarne Complexity. Oglądając mecze jednych jak i drugich, szczerze mówiąc nie widziałem nic ciekawego ze strony europejskiego teamu. Faktem jest, że wygrali z zespołem australijskim, tak jak wspominałem wyżej, lecz tutaj doświadczenie oraz zgranie było po prostu na korzyść ex-GODSENT. Mimo wszystko, widać, że prawie miesięczna przerwa od spotkań nie była dla nich najlepsza. Przed miesiącem, poszedłbym w underdoga tego spotkania, lecz w tym momencie jestem pewny, że Heroic gra lepiej i wykorzysta szansę i zdobędzie kolejne punkty w tabeli.

Duńska formacja po zmianach gra naprawdę solidnie i trzeba przyznać, że potrzebna była nowa krew w zespole, ponieważ od jakiegoś pół roku ich gra nie układała się tak dobrze jak na początku 2020 roku. Jeśli spojrzymy na dzisiejsze mapy to raczej nie powinno być tu żadnych niespodzianek. Heroic banuje de_dust 2, natomiast FunPlus Phoenix de_vertigo czyli raczej najmocniejszą mapę przeciwników. Zawodników powinniśmy zobaczyć na de_nuke oraz de_train. Uważam, że duńska formacja powinna poradzić sobie na tym mappoolu i spokojnie pokonać ich 2-0. Nawet jeżeli przegraliby jedną mapę to na trzeciej odsłonie powinni zwyciężyć.

forBet
1.50
Heroic wygra

Baner grupy fb

C0mplexity – BIG

Środa, 10.03.21 – 19:00

O godzinie 19 będziemy świadkami hitu dzisiejszego dnia w ESl Pro League. C0mplexity zmierzy się z BIG. Obie drużyny zajmują bardzo wysokie miejsca w rankingu HLTV, dlatego mecz zapowiada się bardzo emocjonująco. Patrząc na kursy jestem trochę zdziwiony, że dla bukmacherów jest to mecz 50:50. Oglądając mecze jednych jak i drugich można było zauważyć ogromną przepaść w przygotowaniu indywidualnym oraz zespołowym. Mowa tutaj o C0mplexity, które po kilku nienajlepszych turniejach wróciło z dalekiej podróży i kosi wszystko co stanie na ich drodze. Grają bardzo dobrego Counter Strike’a na co wskazują również ich wyniki. Jak dotąd pokonali dwukrotnie 2-0 zespół OG oraz Renegades. Jedyne schody, które były na ich drodze to mapa de_inferno z OG, gdzie przegrywali już 11:15, aby doprowadzić do dogrywki i ostatecznie wygrać spotkanie 19:16, co wskazuje również na to, że są mocni psychicznie i nie odpuszczają do samego końca. Jeśli chodzi o zespół BIG to widać, że są w fatalnej dyspozycji i są w głębokim dołku. Tak naprawdę przerwa od oficjalnych spotkań, która trwała 3 tygodnie niczym nie poskutkowała a nawet pogorszyła jeszcze bardziej ich grę. Jak dotąd w sezonie 13 Esl Pro League, nie wygrali żadnego spotkania (przegrana 1-2 z OG oraz Heroic). Tak naprawdę dzisiaj mają nóż na gardle i muszą wygrać. Nie jest to jednak nic dobrego, ponieważ świadomość tego, iż muszą a mimo to wszystko przegrywają nie będzie dla nich korzyścią.

Jeśli spojrzymy na mapy, które dzisiaj powinny być grane to raczej nie będzie większego zaskoczenia. C0mplexity banuje de_vertigo, automatycznie zabierając najlepszą mapę niemieckiej formacji, gdzie wygrała tutaj 7/8 spotkań, natomiast BIG zsanuje de_train, na którym C0mp raczej również niechętnie gra. Podstawowym wyborem europejskiego zespołu będzie pewnie de_mirage natomiast BIG wybierze de_inferno. Nie będzie to dla mnie żadne zaskoczenie jeżeli spotkanie skończy się wynikiem 2-0. Tak jak wspominałem na początku, kurs na wygraną C0mlexity to prezent. Trzeba jednak uważać, ponieważ powoli zaczyna spadać, dlatego przed meczem może już wynosić 1.60.Reasumując, uważam, że BIG przegra kolejne spotkanie, nie pokazując nic szczególnego.

forBet
1.72
C0mplexity wygra

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet

Zaloguj się aby dodawać komentarze