Wczoraj, choć nie bez problemów, udało nam się po raz kolejny zanotować solidny profit na darcie. Kupon triple wszedł jak w kolokwialne “masło”. Pierwszy dzień World Series za nami i choć w planie na dzisiejszy wieczór miałem pojedynki tenisowe, postanowiłem skorzystać z prawa serii i po raz kolejny wybiorę trzy spotkania ze swojego ukochanego darta.

Skorzystaj z oferty powitalnej Fortuny!

1000 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1140PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Skuteczność darta 8/10 wytypowanych spotkań.

Łączny profit z zagranych kuponów 765 PLN.

W pierwszym dniu turnieju obyło się raczej bez niespodzianek. Zwycięstwa Claytona, White, czy Wattimeny świadczą o tym, aż nadto. Jak będzie dzisiaj? Gdy do kolejnej rundy rywalizacji dołączy ścisła czołówka? Na te pytania odpowiedź dostaniemy już od godziny 20, kiedy to rozpocznie się pierwsze spotkanie z poniżej wymienionych. Jak zwykle na temat darta krótko, zwięźle i na temat. Analizę czas rozpocząć.

James Wade- Jonny Clayton

Jonnego typowałem już wczoraj i mimo początkowych problemów w spotkaniu z Jonesem wyszedł z opresji i poprowadził mecz do korzystnego dla siebie 6-4. Jednak nie jest to tylko jego zasługa, gdyby Jones nie zmarnował seriami swoich rzutów kończących, nasz kupon wrzuciłbym do kosza, a Clayton byłby już w samolocie. Z samych statystyk Clayton zaliczył wczoraj marną średnią trzech lotek, zaledwie 87 punktów to na tym poziomie raczej rzadkość, do tego 50% skuteczności ostatniego rzutu, wystarczyły na Jonesa, ale czy w tej dyspozycji ma jakiekolwiek szanse z Wadem? Moim zdaniem marne, co prawda na Mistrzostwach Europy odniósł nad nim efektowne zwycięstwo 6-0, ale to było prawdopodobnie jedno z najlepszych spotkań Jonnego w życiu o kosmicznej średniej. James to zawsze klasa zawodnika, od którego wiele się wymaga i nic w tym dziwnego, przecież ma na swoim koncie znakomite wyniki, wiele zwycięstw pojedynczych , jak i turniejowych. Przechodząc do meritum, jeśli Clayton nie wskoczy na wyższy poziom niż we wczorajszym spotkaniu, to Wadę musi odnieść zwycięstwo, tym bardziej biorąc pod uwagę urażoną ostatnią porażką dumę Anglika.

TYP: J. Wade

Kurs: 1,58  (Fortuna)

Damon Heta- Mensur Suljovic

Spotkanie Australijczyka z Austriakiem, co o nich możemy powiedzieć?
Heta ostatnie ważne spotkanie rozegrał z Peterem Wrightem, w sierpniu bieżącego roku przegrywając 1-6, notując średnią 82.17 i zaledwie 12.5% wyzerowań. Czy jest on w stanie zagrozić Mensurowi? Szczerze wątpię. Oczywiście Australijczyk w karierze odnosił zwycięstwa ze znanymi, bo w innym wypadku nie znalazłby się w World Series, jednak było to kilka miesięcy temu, zagadką jest jego teraźniejsza forma, ale jak dla mnie Suljovic musi to spotkanie rozwiązać na swoją korzyść. Miał okazję już wczoraj wystąpić na scenie i odniósł przekonujące zwycięstwo 6-1 z innym zawodnikiem z “Kangurzego” kontynentu Andersonem. Średnia nie powaliła, blisko 87 punktów, 30% wyzerowań. Na zawodników z czołówki to za mało, ale czy Heta do nich należy?

TYP:M.Suljovic

Kurs: 1,3 (Fortuna)

Gary Anderson- Danny Noppert

Na wstępie warto zaznaczyć, że Gary to już nie ten sam zawodnik co kilka lat temu, świadczą o tym zresztą ostatnie wyniki 4 porażki z rzędu. Zupełnie nieudane Grand Prix, Mistrzostwa Europy i Liga Mistrzów
Jednak czy można uznawać za totalne porażki spotkania, w których osiąga się średnie na poziomie 99/97 punktów? No właśnie i dlatego w tym meczu stawiam jednak na doświadczenie Garego, no i przecież musi się w końcu Szkot przełamać. Danny ostatnio głównie w Player Championhip, wczoraj zmierzył się z De Zwannem, osiągnął fajny wynik 6-3, przy 94 punktach średniej. Jednak kluczowe są tutaj wyzerowania, a 20% na Andersona nie wystarczy.

TYP:G. Anderson

Kurs: 1,33  (Fortuna)

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1140PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 120 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.dart