Kolejny bonus od Betclic! Sprawdź super BOOST na zwycięstwo Bayernu!

betclic bonus

Czas na prawdziwy hit Bundesligi, w którym Borussia Moenchengladbach zmierzy się z Bayernem Monachium! Z tej okazji Betclic przygotował bonus, który znacząco podnosi kurs na zwycięstwo ekipy Roberta Lewandowskiego. Z 1,56 na 2,10 – to trzeba wykorzystać! Sprawdź szczegóły promocji i poznaj bonusy od Betclic, którego jak widzisz potrafią być świetną opcją na wyższe wygrane!

betclic bonus boost na bayern

Bayern pewniakiem do zwycięstwa?

Tabela Bundesligi wskazuje na to, że faworytem meczu powinien być gospodarz tego meczu. Jednak wszyscy zdajemy sobie sprawę z siły jaką dysponuje Bayern oraz z tego jak ważny jest to mecz dla tej drużyny. W tym momencie zespół z Bawarii traci do Borussii 4 punkty. Z tego powodu Bayern nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów.

Ten mecz, który śmiało można nazwać hitem Bundesligi wykorzystał Betclic, który przygotował specjalny bonus. Zwycięstwo Bayernu określane jest kursem 1,56. Jednak jeśli skorzystasz z opcji BOOST kurs na to zdarzenie wzrośnie do 2,10!!! Jeśli wierzysz w Lewego i spółkę to musisz z tego skorzystać.

Szczegóły bonusu od Betclic:

Omawiane zdarzenie możesz zagrać za maksymalną stawkę 25 zł. Możesz je połączyć z innymi wydarzeniami, które znajdą się na Twoim kuponie. BOOST znajdziesz na stronie bukmachera w zakładce „Super kursy”. ŚPIESZ SIĘ – kurs wróci do swojej pierwotnej postaci po przyjęciu pierwszych 1000 zakładów. Jak widzisz warto być na bieżąco z bonusami od Betlic!

betclic bonus boost