Kolejna, 52 już gala KSW odbędzie się dzisiaj w Gliwicach. Z tej okazji STS przygotował promocję bukmacherską, dzięki której nawet w przypadku ewentualnego niepowodzenia możesz liczyć na zwrot połowy włożonej sumy! Zapraszam do artykułu, a poznasz szczegóły bonusu od bukmachera i dowiesz się co zrobić, żeby cieszyć się z ewentualnej wygranej lub bonusu w przypadku niepowodzenia.

KSW 52 – mocno ale bezpiecznie

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy analizę pod kątem typy na KSW 52. Znajdziecie w niej zapowiedź najciekawszych pojedynków oraz to jak je typować. Odsyłam Was tutaj, ponieważ z okazji tej gali bukmacher STS przygotował kolejny bonus. Promocja polega na tym, że jeśli zagrasz kupon na galę KSW dokładnie za 44 PLN możesz liczyć na bonus w wysokości 22 PLN, który pojawi się na Twoim koncie bonusowym.

bonusy bukmacherskie sts bonus na kswa

Ostatnia w tym roku gala zapowiada się bardzo interesująco. Zobaczymy w niej takie pojedynki jak Mamed vs Askham, Parnase vs Buchinger czy Rola vs Owczarz. Jak widać dzisiejsze wydarzenie zapowiada się bardzo interesująco, a dzięki bonusowi bukmacherskiemu od STS możemy zagrać dużo bezpieczniej

Szczegóły bonusu od bukmachera:

  • Kliknij – promocje bukmacherskie – a dowiesz się na czym polegają, jakie są rodzaje, jak wykorzystać oraz gdzie są najlepsze bonusy od bukmachera.
  • Wracając do promocji od STS: na Twoim kuponie AKO muszą znajdować się 3 zdarzenia z ofert na KSW 52.
  • Minimalny kurs zdarzenia wynosi 1,50.
  • Zagraj za dokładnie 44 PLN – jeśli wygrasz, ciesz się z wygranej. Ale jeśli przegrasz otrzymasz 22 PLN w formie bonusu od bukmachera.
  • Bonus wymaga 3-krotnego obrotu przy całkowitym kursie kuponu nie mniejszym niż 1,91.
  • Akcja kończy się dzisiaj o godz. 17:00.
  • Więcej informacji znajdziesz na stronie bukmachera STS.