Jakiś czas temu poinformowaliśmy Was o zmianach, jakie planuje firma Totolotek. Na pierwszy ogień poszło logo, które spotkało się z podzielonymi opiniami. Teraz firma zabrała się za odświeżenie strony internetowej i trzeba przyznać, że w końcu gracze mogą korzystać z nowego interfejsu, który po tylu latach stagnacji, robi wrażenie!

Nowa strona internetowa Totolotka

Totolotek to najdłużej działający bukmacher na polskim rynku, ale w ostatnim czasie pojawiało się sporo zarzutów, że nie idzie za znakiem czasów. Rebranding ma zmienić takie postrzeganie klientów. Najpierw nowy logotyp, który wywołał kontrowersje, ale jednak sporo się o nim mówiło. Teraz przyszedł czas na stronę internetową, czyli punkt główny w opiniach klientów. To właśnie na ten aspekt najwięcej graczy zwracało negatywną uwagę.

Odświeżony interfejs prezentuje się następująco:

totolotek

Oprócz tego, jak widać na powyższej grafice firma ulepszyła zakłady live. Obecnie gracze, którzy lubią obstawiać na żywo mogą skorzystać z 40 000 zdarzeń, co jest najlepszym wynikiem na rynku.

Poprawione zakłady live, zwiększone kursy, poszerzona oferta, nowy interfejs – trzeba przyznać, że obserwujemy zmiany w Totolotku ze sporymi nadziejami. Wygląda to bardzo dobrze.

Nowa stronę internetową bukmachera sprawdzicie klikając w poniższy baner, jednak możemy Was zapewnić, że jest jedna kwestia, która się nie zmieniła. Ciągle czytelnicy Zagranie mogą skorzystać z najwyższej oferty powitalnej, jaka jest na polskim rynku! Zainteresowani? No to na co czekacie? 😊

Odbieram bonus w Totolotku!

Jak Wam się podobają zmiany w Totolotku? Czekamy na opinie!