Dzień dzisiejszy został już zainaugurowany, dlatego przedstawiam Wam kolejne propozycje. Tym razem przenosimy się do odległej Nikaragui. Kierunek nam dobrze znany, a zbliżają się tam decydujące spotkania, co sprawi, że będzie coraz ciekawiej. Do analizy wybrałem 3 spotkania, które wydają się optymalnym wyborem na dzisiejszą noc. Pierwszym meczem będzie rywalizacja Juventusu Managui z Ocotal. Następnie pod lupę weźmiemy spotkania Managui z Jalapą oraz prawdziwe „El Clasico”, a więc starcie Realu Esteli z Diriangen. Stawka zostaje maksymalna, muszę korzystać na dobrej dyspozycji i regularnie powiększać zysk.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN promocja dla aktualnych graczy

Regulamin promocji 200% normy dla aktualnych graczy w BETFAN:

-akcja obowiązuje do 15.04. do godziny 23:59 -należy dokonać depozytu (min. 10 zł), aby otrzymać 20% bonusu od pierwszej wpłaty dokonanej w okresie trwania promocji (można otrzymać max. 100 zł bonusu) -aby odblokować bonus, należy jednokrotnie obrócić wpłaconym depozytem jednym lub kilkoma kuponami o łącznym kursie min. 2.0 -aby przenieść środki bonusowe na saldo główne, trzeba 5-krotnie nim obrócić (min. 2 zdarzenia każdy z kursem min. 1.45) -BETFAN przy przenoszeniu środków z salda bonusowego na saldo główne mnoży wygraną x10!

Juventus Managua – Ocotal

16.04.2020r. godz. 01:00

Zaczynamy analizę od spotkania Juventusu Managui i Ocotal, które z pewnością nie będzie najwyższy lotów. Gospodarze obecnie na 6. miejscu w tabeli, natomiast goście zamykają tabelę i są ewidentnie najsłabszą ekipą tej ligi. Zdecydowanym faworytem powinien być Juventus, który stoi przed dużą szansą, żeby zapewnić sobie już dziś awans do play-off. Nie zależy to tylko od nich, muszą patrzeć na Chinandegę, ale tutaj są zobligowani do zdobycia trzech punktów, co powinno być dość prostym zagraniem. Gospodarze u siebie są piekielnie mocni, w klasyfikacji meczów domowych zdobyli 17 punktów na 8 spotkań, co stawia ich na 3. miejscu. Bilans bramkowy też mają bardzo dobry, bo aż 20 bramek strzelonych i 6 straconych. Wszystko za sprawą sztucznej trawy, do której są przyzwyczajeni i inne kluby mają tu duże utrudnienie. Patrzę na ostatnie 5 spotkań domowym i widzę naprawdę świetną formę. 5:0 z Sabanas, 4:1 z Ferretti, 3:0 z Diriangen i w ostatnim meczu 3:0 z Realem Madriz. Bardzo pewne zwycięstwa i moim zdaniem czas na kolejne. Ocotal to ostatni zespół ligi, który w 16. kolejkach zdobył zaledwie 10 punktów. Pamiętajmy, że grają na wyjeździe, więc po prostu trzeba spojrzeć w tę klasyfikację. Na 7 takich spotkań zdobyli zaledwie jeden punkt z bilansem bramkowym 3:15. Naprawdę tragiczna gra w meczach wyjazdowych, a to nie ich jedyne problemy. Zespół ma spore problemy finansowe i na razie nie mają pieniędzy, żeby zgłosić się do kolejnego sezonu. Wewnątrz zespołu nieciekawa sytuacja, która na boisku na pewno nie pomoże. W bezpośrednich rywalizacjach, Juventus na swoim stadionie, świetnie sobie radzi z Ocotal. Na 7 takich spotkań wygrał wszystkie i większość bardzo pewnie. Wydaje mi się, że seria ta nie zostanie przerwana i zobaczymy kolejne przekonujące zwycięstwo Juventusu.

Moja propozycja: Juventus

Kurs: 1,55

FC Managua – Jalapa

13.04.2020r. godz. 03:00

Drugie nasze spotkanie to już rywalizacja FC Managui z Jalapą, w której także mamy wyraźnego faworyta. Jest nim oczywiście drużyna gospodarzy, którzy mają już zapewniony awans do półfinałów play-off. Liga w Nikaragui jest jednak zbudowana w inny sposób, liczą się inne czynniki jeszcze i na ten moment nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Jalapa z kolei na 5. miejscu, które gwarantuje udział w play-off. Mają dość spokojną sytuację, gdyż Chinandega traci do nich 5 punktów i porażka tutaj w sumie niewiele będzie znaczyć. Nie spodziewam się walki na całego z ich strony i jeśli się gra nie będzie się układać, to nie będą mocno ryzykować. FC Managua to lider tabeli, ale też prowadzą w klasyfikacji meczów domowych. Na 8 meczów zremisowali tylko jeden, reszta to wygrane. Zgromadzili 19 punktów mając bilans 17:7. Jeśli Jalapa grała by u siebie to także byłby to niezły bilans, ale ich mecze wyjazdowe nie są już tak dobre. Na 8 meczów tylko 6 punktów i bilans bramkowy 6:10. Nie jest to na pewno zły wynik, ale dziś zagrają na sztucznej murawie, co znacznie utrudni im grę. Poza tym, są przyzwyczajeni do swojego boiska, które wygląda bardziej jak pole, niż murawa. Tam mają duży handicap, ale jeśli przychodzi grać na dobrej jakości murawie, to mają już niewiele do powiedzenia. Nie potrafią grać piłką, koncentrują się bardziej na walce i będą bardzo odstawać w elementach piłkarskiego rzemiosła. Warto też zwrócić uwagę, że u siebie grają na zdecydowanie większej wysokości n.p.m. Managua to bardzo solidna drużyna, a u siebie są niepokonani. Zanotowali tylko jeden remis z Realem Esteli, a więc najgroźniejszym rywalem. Z drużynami pokroju Jalapy wygrywali pewnie i spodziewam się kolejnej takiej wygranej. Na tym boisku grali ze sobą już pięciokrotnie i 4 mecze zostały przez nich wygrane. W poprzednim roku wygrali 3:0 i 4:1. Nie zdziwię się, jeśli wynik będzie podobny, dlatego idę pewnie w kierunku ich zwycięstwa.

Moja propozycja: FC Managua

Kurs: 1,50

Real Esteli – Diriangen

16.04.2020r. godz. 03:00

Ostatni mecz na kuponie to już nikaraguańskie „El Clasico”, a przynajmniej tak o tym meczu tam się mówi. Obie drużyny zajmują czołowe lokaty, a smaku dodaje fakt, że będzie to bezpośrednia rywalizacja o awans do półfinału play-off. Obecnie drużyny mają po tyle samo punktów, ale system tych rozgrywek w kontekście ligi mistrzów jest dość dziwny i to Diriangen powinno bardziej zależeć. Ciężko znaleźć w tym spotkaniu faworyta, moim zdaniem, obstawianie 1×2 jest tutaj zbyt ryzykowne, dlatego warto skupić się na innych rynkach. Bez większych zmian skupiam się na bramkach, gdyż wydaje mi się, że trochę ich tu zobaczymy. Obie drużyny nie są overowe, ale w bezpośrednim starciu powinno być naprawdę ciekawie. Gospodarze do tej pory ze średnią 2,3 bramek na mecz, natomiast goście zaledwie 1,8. Średnie zaniżone są przez dobrą defensywę obu zespołów. Tracą naprawdę niewiele bramek, ale całkiem sporo strzelają i tutaj trzeba upatrywać swoich okazji. Zagrożenie powinno płynąć głównie ze strony Realu, który gra u siebie i mają drugą najlepszą ofensywę w lidze. Wiadome jest to, że mecz będzie dość ostrożny, ale tak naprawdę będą musieli się w końcu otworzyć. Mowa tu przede wszystkim o gościach, którzy są w ciut gorszej sytuacji. Po pierwszej bramce mecz na pewno się otworzy i jeśli skuteczność będzie na poziomie, to over może zostać „zabity” w jednej z połów. Mam dziwne wrażenie, że będzie to pierwsza. W takich spotkaniach trzeba też spojrzeć na mecze bezpośrednie, a trochę ich jest. Ja biorę pod uwagę 5 ostatnich meczów, w których minimum 2 bramki zobaczyliśmy aż w 4 spotkaniach. Jestem przekonany, że okazji nie zabraknie, gdyż obie ekipy tworzą wiele dogodnych sytuacji. Liczę, że Taufic Guarch i Danilo Zuniga poprawią swoje indywidualne notowania i trafią do siatki rywala. Stawka wysoka i chyba nie usze mówić dlaczego. Mam nadzieję, że użyłem skutecznych argumentów, by przekonać Was do swoich pomysłów. Powodzenia!

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,35

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł. Max 100 PLN.
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
Typy nocne na Nikaraguę