Kolejna dawka emocji w ESL Pro League i gra o 219PLN!

fot. Norbert Barczyk

Przed nami kolejne emocje w ESL Pro League Season 13! Tym razem do gry wkroczą nowe zespoły, takie jak mousesports, Vitality, FaZe czy G2 Esports. Kto będzie najlepszy? Czy będzie jakiś czarny koń? Mam nadzieję, że mecze będą na wysokim poziomie a przy tym zaliczymy spory profit na dzisiejszym kuponie!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

betclic-bez-ryzyka

G2 Esports – NIP

Sobota, 13.03.21 – 15:30

Rozgrywki ESL Pro League Season 13 trwają w najlepsze. Od dziś swoją walkę zaczynają kolejne zespoły. Pierwszym starciem, które bierzemy pod lupę będzie G2 przeciwko NIP. Moim typem na to spotkanie jest czyste zwycięstwo francuskiej formacji. Oprócz showmatchu, który odbył się w zeszłą sobotę z Sinners, gdzie wygrali 16:13 na mapie de_inferno, G2 miało sporo czasu na przygotowanie do turnieju. Praktycznie poświęcili 3 tygodnie na treningi. Dla wielu fanów francuskiego teamu, sporym zaskoczeniem może być fakt, że kennyS został skierowany na ławkę rezerwowych. W jego miejsce na ten moment wskakuje AmaNEk. Czy będzie to przynosić owocne rezultaty czy będzie to strzał w kolano? Szczerze mówiąc, nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, lecz uważam, że cały sztab szkoleniowy dobrze wie co robi i jest to zaplanowane tak jak powinno być. Patrząc na ostatnie wyniki Kennego, nie jestem w szoku, ponieważ przydałoby mu się troszkę odpoczynku a zespołowi świeżej krwi. Myślę, że dla NIP-u jak i dla innych ekip, ciężko będzie rozszyfrować grę G2, ponieważ coś czuję, że Francuzi bez Kennego będą grać innego Csa. Mam tutaj na myśli to, iż nie będą polegać typowo na Schrubie i stworzą nowe taktyki, które przyniosą dużo korzyści.

Jeśli chodzi o Ninjas In Pyjamas to tutaj trzeba zauważyć, że w ostatnich spotkaniach nie grali najlepiej. Można to wywnioskować po ostatniej porażce w turnieju Snow Sweet Snow z polskim AG), gdzie przegrali 1-2. Oprócz tego przegrywali dwa kolejne spotkanie tj. mecz z Virtus.pro oraz FURIA. Patrząc na mapy, które mogą być grane, uważam, że G2 ma lepszy mappool i tak jak wspomniałem, mogą czymś zaskoczyć. Prawdopodobnie nie zobaczymy de_overpass, dlatego, że jest to mapa, której Francuzi nie grają i nie sądzę, aby miałoby się to zmienić. Szwedzi zbanują de_vertigo co również nie powinno być zaskoczeniem. Zostało 5 map i naprawdę trudno cokolwiek stwierdzić, jaką mapę będą chcieli zagrać przeciwko NIP. Patrząc na wcześniejsze picki był to zazwyczaj de_dust 2 lub de_mirage. Mimo wszystko, G2 powinno poradzić sobie z zespołem ze Szwecji. Kursy oscylują w granicach 1.75 – 1.8, także myślę, że jest to naprawdę przyjemny mnożnik. Jako ciekawostkę mogę również dodać, że na głównej stronie HLTV, aż 80% głosujących, uważa, że to właśnie zespół na czele z NiKo zwycięży.

G2 Esports wygra
Kurs: 1.78
Zagraj!

 

 

Vitality – FaZe

Sobota, 13.03.21 – 19:00

Ostatnim meczem sobotniego wieczoru będzie starcie pomiędzy Vitality a FaZe. Z pewnością jest to najlepiej zapowiadający się mecz dzisiejszego dnia. Oba zespoły po trzech tygodniach przerwy, wracają do oficjalnych meczów. W ESL Pro League Season 13 będzie to ich pierwsze spotkanie. Bardzo wiele pytań nasuwa się na język. Jest dużo niewiadomych, ponieważ nie mamy za wiele informacji. Nie mniej jednak, moim typem na to spotkanie będzie minimum jedna wygrana mapa przez graczy FaZe. Uważam, że ich dobra dyspozycja, którą pokazywali przed przerwą, poprowadzi ich nawet do zwycięstwa. Nie wiadomo jak Vitality będzie przygotowane, lecz nie liczę w cuda, iż będą grać jak najlepsza drużyna na świecie. Ostatnie czasy dla francuskiej ekipy nie były zbyt dobre, dlatego uważam, że przegrają minimum raz. Na 7 ostatnich spotkań, wygrali tylko jeden mecz, także to pokazuje jak nie najlepiej radziła sobie formacja na czele z Zywoo. Na pewno dużo będzie tutaj zależeć od map, które będą bardzo istotne w przebiegu spotkania. Co do banów to tutaj raczej nie powinniśmy się spodziewać nic innego jak de_vertigo (przez FaZe) oraz de_train (przez Vitality). Ciężko jednak przewidzieć, które mapy będą pickowane, ponieważ jeśli spojrzymy na wcześniejsze spotkania to w każdym meczu mieliśmy inne picki. Mimo wszystko, uważam, że FaZe są jak najbardziej w stanie wygrać jedną mapę. Nawet jeśli zobaczymy na wcześniejsze mecze h2h to zobaczymy, że Vitality przegrało dwukrotnie do zera. Było to w październiku na turnieju IEM New York 2020 Europe oraz w listopadzie w ramach IEM Beijing-Haidian 2020 Europe. Uważam, że zlepek gwiazd z wyśmienitym prowadzącym karrigenem, może narobić problemów nie tylko ekipie Vitality ale w dalszej fazie turnieju. Liczę na dobre spotkanie i wygraną raina i spółki.

FaZe +1,5 handicap
Kurs: 1.40
Zagraj!

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
Kod promocyjny: ZAGRANIE50

typy csgo

Zaloguj się aby dodawać komentarze