Kody promocyjne na mundial 2022 – specjalne oferty bukmacherskie

kody na mundial

Jakie są najlepsze kody promocyjne na Mistrzostwa Świata 2022? Przed Mundialem każdy liczy na specjalną ofertę, a dzięki kodom na start możesz odebrać powiększony bonus. Mecze MŚ 2022 obstawisz za zakład bez ryzyka, freebet, a także bonus od wpłaty. Sprawdź, który kod wybrać, żeby uzyskać najlepszą gratyfikacje na Mundial w Katarze!

🎁 Kody promocyjne na Mistrzostwa Świata – najciekawsze oferty

Typy na Mistrzostwa Świata interesują wszystkich – tych bardziej zorientowanych w zakładach, jak i mniej. Nowi gracze mają ten przywilej, że dodatkowo zakładając konto u bukmachera mogą odebrać bonus na start. To prezent za wybór danej firmy bukmacherskiej. Kod promocyjny wpisany przy rejestracji pozwoli ci cieszyć się z wyższego niż w standardzie bonusu powitalnego. Co możesz zyskać? Zobacz poniższą tabelę:

Bukmacher Bonusy KOD LINK
STS Zakład bez ryzyka 125 zł
Bonusy od wpłaty 1500 zł
ZAGRANIE Odbierz »
BETFAN Bonus 200% do 450 zł
= potrojenie depozytu!
ZAGRANIE Odbierz »
Fortuna Zakład bez ryzyka 600 zł
Darmowy zakład 20 zł + 10 zł
Bonus 50% do 200 zł
ZAGRANIE Odbierz »
Superbet Freebet 34 zł
Zakład bez ryzyka 3500 zł
Bonus 100% do 200 zł
ZAGRANIE Odbierz »
TOTALbet Freebet 35 zł
Zakład bez ryzyka 200 zł
Bonus 100% do 5000 zł
ZAGRANIE Odbierz »
ETOTO Freebet 50 zł
Bonus 200% do 300 zł
= potrojenie depozytu!
Bonus 50% do 1000 zł
ZAGRANIE Odbierz »
forBET Zakład bez ryzyka 1200 zł
Bonus 100% do 2080 zł
ZAGRANIE Odbierz »
Noblebet Freebet 34 zł
Bonusy od wpłaty do 1500 zł
ZAGRANIE Odbierz »

Jak wynika z tabeli kody promocyjne na Mundial pozwalają odebrać trzy rodzaje bonusów: freebet, cashback i od wpłaty. O gustach się nie dysktuje, dlatego jedni typerzy zwracają uwagę na wysokość bonusu, a drudzy na jego sposób wykorzystania. Oba te elementy są istotne, bo nie tylko na kwotę gratyfikacji trzeba patrzeć, ale również na to, jak łatwo można użyć bonusowe pieniądze. To, jak wpisać kod, a także co zrobić, żeby uzyskać bonusy – wyjaśniamy w dalszej części artykułu.

Mundial 2022 kod promocyjny od STS

STS to jeden z polecanych bukmacherów na Mistrzostwa Świata 2022. Nie powinno to nikogo dziwić, bo to firma, która ma najwyższe oceny w Polsce. Jaki kod możesz użyć u tego bukmachera? To kod, który brzmi: ZAGRANIE. Wystarczy, że wpiszesz go na początku rejestracji, a tym samym zapewnisz sobie u tego bukmachera kilka bonusów powitalnych.

Rejestracja z kodem przebiega klasycznie, co oznacza, że należy uzupełnić dane osobowe, a także informacje związane z logowaniem. Co dalej? Po ukończeniu rejestracji możesz wykonać pierwszy depozyt, za który otrzymasz dwa bonusy:

  • zakład bez ryzyka do 125 zł,
  • bonus od wpłaty 100% do 300 zł.

Po wykorzystaniu obu tych gratyfikacji dodatkowo odbierzesz kolejne bonusy:

  • od dugiego depozytu 50% do 500 zł,
  • od trzeciego depozytu 50% do 700 zł.

125 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1685 zł - TYLKO U NAS!

MŚ 2022 kod promocyjny od BETFAN

Kod promocyjny BETFAN na Mundial również brzmi ZAGRANIE. Co ciekawe, tak jak w STS, tak i u tego bukmachera możesz go wpisać na pierwszej stronie formularza. Następnie, żeby założyć konto w BETFAN wystarczy wprowadzić imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu. To wystarczy, żeby zostać klientem tego operatora.

Co otrzymasz kod BETFAN na Mundial? Specjalnie na turniej w Katarze bukmacher ten otworzył promocję, dzięki której możesz odebrać potrojenie depozytu. Jak to działa? Wpłacając 150 zł będziesz mógł łącznie grać za 450 zł.

Mundial 2022 kod promocyjny od Fortuny

Fortuna za kod promocyjny na Mistrzostwa Świata przyznaje zakład bez ryzyka, freebet, a także bonus od wpłaty. Jednak po kolei – co zrobić, żeby uzyskać te bonusy? Na początek musisz wpisać kod podczas rejestracji – wystarczy, że w oznaczone pole wprowadzisz hasło: ZAGRANIE. Poza tym uzupełnij wszystkie pozostałe dane np. imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu.

W Fortunie otrzymasz freebet 20 zł bez depozytu, jeśli od razu zweryfikujesz dane osobowe. Poza tym bonusem na koncie tymczasowym czekają pozostałe gratyfikacje:

  • zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto główne,
  • freebet w wysokości 30 zł.

 

Odbierz freebet od Fortuny »

 

MŚ 2022 kod promocyjny od Superbet

Do obstawiania MŚ 2022 jeden z polecanych bukmacherów to też Superbet. Kod promocyjny, jaki możesz u niego aktywować to ZAGRANIE. Jak przebiega rejestracja na superbet.pl? Możesz jej dokonać bez dowodu osobistego – wszystko przypomina standardowe zakładanie konta u bukmachera online. O czym trzeba pamiętać, to żeby wpisać kod ZAGRANIE do formularza. Co dalej?

Po rejestracji możesz uzyskać szereg bonusów. Aby tak się stało powinieneś dokonać pierwszej wpłaty. To pozwoli ci aktywować aż trzy bonusy:

  • 100% do 200 zł
  • Freebet 34 zł
  • Tydzień bez ryzyka: cashback do 3500 zł

Dodatkowo w aplikacji mobilnej otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 zł, który również może być wykorzystany na MŚ 2022.

Mundial 2022 kod promocyjny od TOTALbet

W TOTALbet na Mistrzostwa Świata kod promocyjny pozwala aktywować zakład bez ryzyka, freebety, a także wysoki bonus od wpłaty. Aby tak się stało pierwsze co musisz zrobić, to wpisać do formularza hasło ZAGRANIE. Już na samym początku zakładając konto na totalbet.pl znajdziesz pole, gdzie będziesz mógł wprowadzić kod promocyjny. To właśnie tam wpisz ZAGRANIE, a następnie dokończ rejestrację wprowadzając pozostałe informacje. Po weryfikacji danych osobowych otrzymasz m.in. freebety o łącznej wartości 35 zł. Co jeszcze?

Bardzo atrakcyjnie u tego bukmachera wygląda zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 200 zł. Kod promocyjny pozwala na skorzystanie z tego bonusu, który nie wymaga spełniania warunków obrotu. Poza tym możesz odebrać również 100% do 5000 złotych.

Zakład bez ryzyka od TOTALbet »

MŚ 2022 kod promocyjny od ETOTO

W ETOTO kod bonusowy na Mundial pełni ważną rolę, bo jeśli zapomnisz go wpisać, to ominie cię jeden z bonusów u tego bukmachera. Specjalnie za rejestracje z kodem ZAGRANIE po pierwszej wpłacie otrzymasz freebet o wartości 50 zł. Aby tak się stało – wystarczy, że użyjesz nasz kod, a później zrobisz depozyt na minimalną kwotę 50 zł.

Darmowy zakład to jednak tylko część z promocji na start w ETOTO. Poza tym odbierzesz bonus 200% do 200 zł, co da łącznie 300 zł budżetu na grę. Podobnie jak w BETFAN, dzięki tej gratyfikacji możesz potroić saldo po wykonaniu wpłaty. Wisienką na torcie jest nowy bonus, stworzony specjalnie na MŚ 2022. To dodatek przyznawany od 2. depozytu, równy 50% przelewu do maksymalnej kwoty 1000 zł.

Mundial 2022 kod promocyjny od forBET

Kod promocyjny od forBET na MŚ 2022 pozwala odebrać jeden z najwyższych cashbacków na rynku. Po rejestracji konta będziesz mógł zagrać bez ryzyka do 1200 zł. Najpierw jednak musisz dokonać pełnej rejestracji tj. od razu zweryfikować dane osobowe. Tak wygląda proces tworzenia konta w forBET, że w tym samym momencie odbywa się też weryfikacja dokumentu tożsamości. Gdzie wpisać kod promocyjny? W trzecim oknie rejestracji forBET.

Po uzupełnieniu formularza i dołączeniu dokumentu tożsamości po krótkim czasie powinieneś zostać poinformowany o pozytywnej weryfikacji. To pozwoli ci postawić kupon bez ryzyka, a także uzyskać pozostały bonus od drugiej wpłaty 100% do 2080 zł.

1200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 100% do 2080 zł od 2. depozytu + 30 dni bez podatku!

MŚ 2022 kod promocyjny od Noblebet

W Noblebet przed Mundialem, jak i w trakcie rozgrywek możesz dokonać szybkiej rejestracji bez dowodu. W jednym oknie w formularzu należy wprowadzić kod promocyjny ZAGRANIE, za który otrzymasz całą serię bonusów. Co najlepsze? Freebet 34 zł, a także bonus w aplikacji o wartości 20 zł. Poza tym od trzech depozytów odbierzesz łącznie 1500 zł.

Jakie oferty przygotowali bukmacherzy na Mistrzostwa Świata?

Na Mistrzostwa Świata poza bonusami na start bukmacherzy oferują również konkursy dla stałych użytkowników. Dla ciebie to też okazja, ponieważ turniej jest długi, a kiedy już wykorzystasz kod promocyjny, to możesz też przejść do pozostałych gratyfikacji bukmachera. W stałych promocjach oferowane są powiększone kursy lub konkursy typerskie, gdzie najlepsi użytkownicy otrzymają dodatkowe nagrody.

FAQ

Jaki kod promocyjny wpisać do bukmacherów na MŚ 2022?

Przy rejestracji warto wprowadzić kod ZAGRANIE, który zapewnia udział w najwyższych bonusach powitalnych.

Co otrzymasz za kod ZAGRANIE u bukmachera?

To zależy od konkretnej firmy - w wielu miejscach voucher ten pozwala odebrać freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze