Najlepsi bukmacherzy na Mistrzostwa Świata 2022 | Zakłady na Mundial 2022

bukmacher mistrzostwa świata

Którego bukmachera wybrać do Mistrzostw Świata 2022? Mundial da firm bukmacherskich to intensywny czas, bo w krótkim czasie odbędzie się 64 mecze, a zainteresowanie tymi spotkaniami będzie ogromne. Wówczas oferty bukmacherów przeglądane są nie tylko przez graczy, ale też kibiców sportowych. Nie jest tajemnicą, że to wtedy bukmacherzy obsługują najwięcej klientów. Która firma jest najlepsza?

Bukmacher na MŚ 2022

Na Mistrzostwa Świata 2022 bukmacher powinien charakteryzować się przede wszystkim licencją na działalność w Polsce. To pierwsze kryterium, które powinieneś wziąć pod uwagę sprawdzając oferty zakładów. Wejście do gry u nielegalnego operatora może skutkować konsekwencjami prawnymi. Dlatego, jeśli przeglądać internet w poszukiwaniu bukmacherów, to pamiętaj, by upewnić się, że firma posiada licencję.

Na Zagranie.com znajdziesz recenzje bukmacherów, którzy działają na podstawie zgody Ministerstwa Finansów. Co to oznacza? To że firma jest w pełni legalna i w trakcie Mistrzostw Świata 2022 możesz korzystać z jej usług. Taki bukmacher ma zarejestrowaną siedzibę w Polsce, a także stosuje się do naszego systemu prawnego. Daje to ci pewien komfort obstawiania, co oznacza, że będziesz mógł się skupić na typowaniu Mundialu.

👉 Najlepszy bukmacher na MŚ 2022 powinien legitymować się licencją, a kolejne jego atuty, na które powinieneś zwrócić uwagę to:

Mistrzostwa Świata zakłady bukmacherskie

Na turniej Mistrzostw Świata 2022 zakłady bukmacherskie oferują więcej niż to bywa w trakcie standardowego sezonu. Mundial działa na wyobraźnię, a typerzy szukają dodatkowych opcji obstawiania. Chodzi o konkursy typerskie, ale też możliwości związane z przewidywaniem turnieju. W tym przypadku mamy na myśli specjalne zakłady, czy długoterminowe opcje związane z drabinką Mistrzostw Świata.

Jeśli chodzi o oferty online, to te są zdecydowanie lepsze niż propozycje bukmacherów naziemnych. W internecie bukmacherzy dysponują znacznie szerszym spektrum zakładów. Oczywiście nie mamy na myśli samych spotkań, ale też zdarzeń terminowych takich jak:

 • kto wyjdzie z grupy,
 • na jakim etapie zakończy turniej,
 • kto strzeli najwięcej goli,
 • awansuje do finału,
 • wygra turniej.

Typerzy, którzy analizują turniej pod kątem układu grup, a także drabinki fazy pucharowej mogą pokusić się o wybór zakładów długoterminowych. Takie opcje możliwe są do gry chociażby w STS. To bukmacher, u którego możesz wskazać ekipę, która wygra rywalizacje w grupie, a także zawodnika, który zdobędzie najwięcej bramek na turnieju.
Co więcej, zakłady na Mistrzostwa Świata to opcje typowania poszczególnych meczów w trybie pre-match i live.

Oferta na Mundial 2022

Nad tego rodzaju ofertami bukmacherzy myśleli dłuższy czas. Mistrzostwa Świata to intensywny miesiąc, dlatego w zakładach online wszystko wtedy jest dopięte na ostatni guzik. Oferty składają się z zakładów, ale też bonusów powitalnych i promocji dla stałych użytkowników. W tym czasie nowy, jak i doświadczony gracz może odebrać określoną gratyfikacje. W ten sposób bukmacherzy chcą zachęcić kibiców do aktywnego obstawiania.

Zakłady na poszczególne rozstrzygnięcia, a także mecze można robić przed turniejem, a także w trakcie Mistrzostw Świata. Przypomnijmy, że rywalizacja rusza 20 listopada, a wszystko zakończy się 18 grudnia 2022 roku. W ofertach bukmacherów znajdziesz na pewno sporo nowych bonusów na start. Z czym się to wiąże? Z dodatkowymi bonifikatami za rejestrację, jeśli u danego operatora nie posiadasz konta.

Sprawdziliśmy i wiemy, że na Mundial 2022 bukmacherzy przygotowali:

 • darmowe zakłady,
 • zakłady bez ryzyka,
 • bonusy od wpłaty.

Ten pierwszy rodzaj promocji otrzymasz chociażby w Fortunie i Superbet. Na cashback, czyli zwrot stawki, możesz liczyć w STS, TOTALbet i Betclic, a bonus od wpłaty otrzymasz w ETOTO.

Najlepsi bukmacherzy na Mistrzostwa Świata

Kogo klasyfikujemy wśród najlepszych bukmacherów na Mistrzostwa Świata 2022? Pod uwagę wzięliśmy oferty zakładów, bonusy, a także poziom kursów. Co więcej, kierowaliśmy się też takimi funkcjami jak płatności i aplikacja mobile. To wszystko, według nas, ma istotny wpływ na ocenę bukmachera również w trakcie Mundialu.

Jeśli chodzi o najlepszych bukmacherów, to w dużej mierze potwierdził się nasz ranking firm, który widnieje w serwisie Zagranie.com. To profesjonalna klasyfikacja, która została stworzona na podstawie naszych recenzji, jak i opinii użytkowników. Zwykle jest tak, że wysoko oceniani bukmacherzy stają na wysokości zadania również w kontekście wielkich turniejów takich jak Mistrzostwa Świata.

Jakiego bukmachera wybrać na MŚ?

Jak wspominaliśmy na początku: przede wszystkim możesz wybrać legalnego bukmachera. Na szczęście nie musisz szukać w internecie takiej listy, ponieważ w tym artykule prezentujemy bukmacherów z licencją. To firmy działające zgodnie z polskim prawem, więc możesz bez przeszkód z nich korzystać.

Lista zdarzeń piłkarskich możliwych do obstawienia w STS.

Który bukmacher na MŚ 2022 zrobił na nas największe wrażenie? W tej klasyfikacji zwyciężył STS, który w końcu jest sponsorem piłkarskie reprezentacji Polski. STS otrzymał najwięcej głosów poparcia w szeregach naszej redakcji. Oferta kursowa tego bukmachera robi wrażenie, a zwłaszcza zakłady długoterminowe. To bukmacher, który pozwala na przewidywanie wielu rozstrzygnięć. Jeśli liczysz na zakłady odnoszące się do całego turnieju, to STS będzie idealnym wyborem.

STS

Aby skorzystać z STS w trakcie Mundialu, to pierwsze co musisz zrobić to zarejestrować konto z kodem promocyjnym. W STS specjalne hasło to: ZAGRANIE. Dzięki niemu poza standardowym bonusem na start otrzymasz też zakład bez ryzyka do 125 zł. W ten sposób uzyskasz możliwość wytypowania pierwszego kuponu z ubezpieczeniem. Jeśli twój nos cię zawiedzie, to STS w trakcie MŚ zwróci stawkę.

Mistrzostwa Świata u tego bukmachera obstawisz na stronie sts.pl, a także aplikacji mobilnej. STS oferuje typy na wszystkie mecze turnieju, a także rozstrzygnięcia terminowe:

 • końcowy triumfator,
 • zdobywca złotego buta,
 • MVP turnieju.

BETFAN

W BETFAN możesz liczyć na sporo promocji w trakcie Mistrzostw Świata. I nie chodzi tu tylko o bonus powitalny z kodem BETFAN. Mamy na myśli również konkursy dla stałych użytkowników. To bukmacher, który kojarzony jest z licznymi ofertami specjalnymi i w trakcie Mundialu również powinien stanąć na wysokości zadania.

Co ciekawe, jeśli oferta BETFAN cię nie zadowoli, to będziesz mógł zgłosić propozycje własnego zakładu u tego bukmachera. My Bet to narzędzie dostępne również w trakcie Mistrzostw Świata. Jak ono działa? Dzięki niemu możesz napisać do bukmachera i przedstawić zakład, który chciałbyś postawić. Jeśli firma go zaakceptuje, to twój typ pojawi się w ogólnej ofercie BETFAN.

W trakcie Mundialu 2022 warto zwrócić też uwagę na zakładkę Matchday BOOST. Tam z kolei będziesz mógł postawić zakłady na zdarzenia o podwyższonych kursach. Nie mamy wątpliwości, że spora większość z nich będzie dotyczyć Mistrzostw Świata w Katarze.

Fortuna

W Fortunie Mundial 2022 obstawisz po atrakcyjnych kursach. To bukmacher, który w wielu naszych rankingach pojawia się w czołówce, jeśli chodzi o kursy na piłkę nożną. Tak jest też tym razem, a więc jeśli chcesz optymalizować zyski, to typowanie zakładów w Fortunie będzie dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej, że po użyciu naszego kodu rejestracyjnego Fortuny otrzymasz dwa rodzaje bonusów:

 • freebet,
 • zakład bez ryzyka (zwrot na konto główne).

Na poziom oferty Fortuny również nie można narzekać. W pojedynczych meczach znajdziesz wszystkie istotne rynki dotyczące wyniku, bramek, handicapów, strzelców i dodatkowych zdarzeń: kartki, rzuty rożne itd. Przed Mistrzostwami Świata, a także w trakcie ich rozgrywania możesz skorzystać również z zakładów terminowych na rozstrzygnięcia turnieju w Katarze.

Superbet

W Superbet rejestracja konta będzie o tyle ciekawa, że bukmacher ten pozwoli ci przez pierwszy tydzień obstawiać Mistrzostwa Świata bez ryzyka. W ten sposób możesz uzyskać nawet 3500 złotych bonusu. To promocja powitalna, która polega na tym, że po rejestracji w Superbet otrzymujesz voucher na tydzień bez ryzyka. Dzięki temu możesz obstawiać przez siedem dni, a Superbet przyzna ci zwrot stawki, jeśli wyjdziesz na minusie.

Poza zakładem bez ryzyka w Superbet otrzymasz też freebet za nasz kod promocyjny, a także darmowy zakład w aplikacji mobilnej. To bukmacher, który z czasem doszedł do czołówki polskich operatorów. W Superbet możesz liczyć właśnie na liczne promocje i rozbudowane zakłady. Co więcej, dysponuje on licznymi systemami wpłaty. Konto doładujesz m.in. przelewem online, a także kartą VISA/Mastercard i portfelem Skrill/Neteller.

ForBET

W forBET obstawianie Mistrzostw Świata możesz zacząć z zakładem bez ryzyka do 1200 zł. To specjalny bonus, który obowiązuje z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. To jednak nie jest jedyna oferta specjalna u tego bukmachera. Jeśli nie lubisz podatku w zakładach, to przez 14 dni będziesz mógł robić kupony bez pobierania 12% stawki. To gratyfikacje, które obowiązują w zakładach na Mistrzostwa Świata 2022.

U bukmachera forBET również można wyróżnić kursy w meczach piłki nożnej. Zakłady forBET są uznawane przez nas za profesjonalne, bo u tego operatora znajdziesz rynki pre-match i live. Co warto podkreślić w kontekście forBET to wysoko ocenianą aplikację mobilną. Dla graczy korzystających z bukmachera przede wszystkim w telefonie – forBET może okazać się świetnym wyborem w trakcie Mundialu.

Pozostali bukmacherzy na MŚ 2022

Bukmacherzy na Mistrzostwa Świata w Polsce nie są trudni do znalezienia. Naszy rynek rozrósł się o kolejnych operatorów. Względem poprzedniego Mundialu aktualnie jest znacznie więcej bukmacherów, u których możesz typować mecze. To w pewnym sensie opłacalne z punktu widzenia typera, ponieważ u każdego z nich możesz odebrać bonus na start. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jednocześnie otworzyć konto również w PZBuk, eWinner, Fuksiarzu czy TOTALbet.

Każdy z wyżej wymienionych ma swoje atuty w kontekście Mistrzostw Świata. Przede wszystkim firmy te oferują zakłady bez ryzyka. Po rejestracji będziesz mógł postawić ubezpieczone kupony, a w razie porażki otrzymasz zwroty stawek. Ba, w eWinner, Fuksiarzu i TOTALbet bonusy te będziesz mógł od razu wypłacić bez warunków obrotu.

Co dostrzegliśmy, analizując bukmacherów na Mundial? To że każda firma dysponuje zakładami odnoszącymi się do meczów, ale też zdarzeń długoterminowych. Wszędzie obstawisz końcowego triumfatora lub gracza, który twoim zdaniem zdobędzie najwięcej goli. To pokazuje, że poziom oferty polskich bukmacherów jest naprawdę wysoki.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze