Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totalbet rejestracja

Rejestracja w Totalbet to konieczna procedura, która umożliwia obstawianie zakładów u tego bukmachera. Założenie konta na totalbet.pl lub w aplikacji mobile jest tym samym równoznaczne z prawe do odebrania bonusów powitalnych Totalbet. Zakłady bukmacherskie tego operatora nie stawiają dużych wymagań względem nowych graczy. Wystarczy wypełnić dwa krótkie formularze rejestracyjne, a już po chwili będziesz mógł zalogować się do Totalbet. Jak bezpiecznie i poprawnie wykonać rejestrację Totalbet? Wszystko wyjaśniamy w tym artykule.

Totalbet rejestracja 2022 Pakiet 5240 złotych✔️
Kod promocyjny TOTALbet ZAGRANIE
Bonus bez depozytu 5000 złotych
Freebety na start 20 + 20 PLN
Zakład bez ryzyka 200 złotych
Gra bez podatku 24/7
Ostatnia aktualizacja 01.01.2022

Rejestracja konta u bukmacherów online to konieczna sprawa i nie można się od niej migać, jeśli chce się na pieniądze obstawiać zakłady. W lokalach naziemnych nie musisz posiadać konta gracza, ale online już tak. Taki jest wymóg nie tylko w Totalbet, ale też STS, Fortunie, Betfan, Superbet itd.

Od dłuższego czasu Totalbet poszedł w ślady pozostałych topowych bukmacherów i wprowadził szybką rejestrację. To proces, który ogranicza ruchy użytkownika do minimum. Konto bukmacherskie można założyć nawet poniżej minuty, a za jego pośrednictwem ma się prawo do skorzystania z bonusów na start. Co prawda, czasami część bonusów jest zamrożona do momentu rejestracji pełnego konta. Tak jest w przypadku darmowych zakładów Totalbet, o czym wspomnimy w dalszej części artykułu.

Totalbet rejestracja krok po kroku

Podczas rejestracji na totalbet.pl w celu uzyskania lepszych bonusów warto podać Totalbet kod promocyjny. Dlaczego wspominamy o tym już na początku? Ponieważ z kodem Totalbet jest tak, że już w pierwszym kroku musisz go wprowadzić podczas rejestracji. Nie musisz się obawiać, gdzie go znajdziesz, bo zdradzimy ci, że jeśli klikniesz nasz link rejestracyjny, to zostanie on uzupełniony automatycznie. Jaki jest najlepszy kod rejestracyjny do Totalbet? Odpowiadamy: ZAGRANIE.

Rejestrację krok po kroku wykonasz z naszego linku do Totalbet – klikając w odnośnik na Zagranie.com bezpośrednio zostaniesz przekierowany do formularza rejestracji. Tam trzeba wpisać odpowiednie dane i przejść do kolejnej strony. Oto krótka ściągawka, jak to zrobić:

 1. Wejdź w nasz link promocyjny do Totalbet,
 2. Znajdując się na portalu totalbet.pl przystąp do wypełniania formularza,
 3. Wpisz startowe informacje, jakie są wymagane przy rejestracji, czyli: adres e-mail, hasło, numer telefonu, kod promocyjny,
 4. Zaznacz oświadczenie o pełnoletności, a także zgodę na otrzymywanie materiałów promocyjnych – to jeden z warunków uzyskania darmowego zakładu na dalszym etapie gry,
 5. Naciśnij “dalej”,
 6. Kontynuuj uzupełnianie formularza i wprowadź dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL, datę urodzenia oraz kraj pochodzenia,
 7. Z automatu będzie zaznaczony komunikat, że chcesz otrzymać bonus 100%,
 8. Zakończ rejestrację i przystąp do logowania po zweryfikowaniu adresu e-mail

Konto Totalbet założone, a żeby nam się to udało potrzebowaliśmy tylko 1-2 minuty. Szybka rejestracja sprawiła, że bukmacher nie wymagał od nas dowodu osobistego lub paszportu. Kroki, które wykonaliśmy powyżej pozwoliły nam założyć konto tymczasowe, które ma cechuje się kilkoma ograniczeniami. Najważniejsze jest jednak to, że możemy odebrać Totalbet bonus od wpłaty i mamy do dyspozycji pełną ofertę zakładów.

Rejestracja w Totalbet – weryfikacja konta

Zarejestrowane konto w Totalbet szybką metodą jest ważne przez 90 dni. Ma ono też nałożone kilka blokad. Nie niezweryfikowanym koncie tymczasowym nie można wykonywać wypłat na rachunek bankowy. Co dalej? Łączny limit stawek, za jaki można zagrać zakłady wynosi 5000 PLN. Co istotne z punktu widzenia typera na koncie tymczasowym nie są przyznawane słynne bonusy Totalbet 20+20 złotych.

Chcesz cieszyć się pełnią zakładów bukmacherskich Totalbet? W takim razie zdradzimy ci sposób, jak zweryfikować konto. To wyjątkowo proste! Po zalogowaniu wejdź w zakładkę “moje konto”, a następnie przejdź do pola “dokument tożsamości”. Tam spotkasz aplikację, za pośrednictwem które możesz załadować zdjęcia/skany dokumentu, który pozwoli zweryfikować cię jako gracza. O jaki dokument chodzi? Aktualny dowód osobisty lub paszport. Ważne, żebyś pamiętał wykonać obustronne zdjęcia lub skany tegoż dokumentu. Po jakimś czasie, jeśli weryfikacja przebiegnie poprawnie, status twojego konta zamieni się na “status konta zweryfikowany”. To oznacza, że jesteś już posiadaczem stałego konta Totalbet.

Logowanie w Totalbet

Jak wykonuje się logowanie do Totalbet? Proces ten wykonasz na stronie totalbet.pl i aplikacji mobile od tego bukmachera. W serwisie bukmachera wystarczy nacisnąć w prawym górnym rogu przycisk zaloguj, a otworzy się mechanizm do logowania. Wystarczy uzupełnić dwa pola, a więc:

 • nazwa użytkownika lub adres e-mail (do wyboru),
 • hasło.

Obie te informacje zawarłeś przy rejestracji w Totalbet. Jeśli wpiszesz poprawnie, to zostaniesz przekierowany na swoje konto gracza. W aplikacji Totalbet do logowania możesz użyć np. kciuka palca.

TOTALbet rejestracja – co dostanę za kod promocyjny

Zastanawiasz się co dostaniesz za rejestrację w Totalbet z kodem promocyjnym? Raczej nie będziesz zawiedziony, bo to trzy bonusy na start:

 • Darmowy zakład bez depozytu 20 PLN,
 • Bonusy freebet 20 PLN,
 • Bonus 100% do 5000 PLN.

Totalbet zakłady wymagają na dwa z tych trzech bonusów zweryfikowanego statusu konta gracza. A więc po szybkiej rejestracji możesz skorzystać z bonusu 100%. Kolejne bonusy freebet zostaną odblokowane, kiedy pozytywnie zweryfikujesz swój status gracza.

Rejestracja w Totalbet – opinie

Trudno jest na coś narzekać podczas rejestracji w Totalbet. Bukmacher oferuje szybki proces, bez większych utrudnień. Dlatego Totalbet opinie o bukmacherze są coraz lepsze, co widać w naszym rankingu firm online. Jeśli można mieć jakieś zastrzeżenie, to tylko do tego, że po szybkiej rejestracji nie jest przyznawany bonus bez depozytu. W tym przypadku Totalbet wymaga weryfikację, tak jak jest w Fortunie. Można jednak to zrobić bez weryfikacji, bo w STS freebet 30 PLN jest przyznawany na tymczasowym koncie. Z weryfikacją w Totalbet nie ma jednak kłopotów, więc koniec końców z tego bonusu również można skorzystać.

Jakie jeszcze korzyści zyskam, rejestrując się w TOTALbet?

Założenie konta w Totalbet to nie tylko typowanie zakładów i odbiór bonusów. Oczywiście to ważne elementy, ale oferta tego bukmachera jest znacznie bogatsza. Jedną z funkcjonalności jest darmowa aplikacja, którą możesz pobrać na iOS lub Android. Dzięki niej w telefonie możesz korzystać z usług tego bukmachera. Co jeszcze? Totalbet w serwisie online, ale też apce prowadzi transmisje live z wydarzeń sportowych. U tego bukmachera działa też cash out i podwyższone kursy Total boost.

Z dodatkowych funkcji Totalbet po rejestracji można wspomnieć o sportach wirtualnych i grach karcianych.

FAQ

Co otrzymam za rejestrację u tego bukmachera?

Za wykonanie pełnej rejestracji w Totalbet uzyskasz bonusy freebet 20+20 PLN i bonus 100% do 5000 PLN.

Czy zarejestruję się w Totalbet bez dowodu?

Tak, konto tymczasowe można założyć w Totalbet bez dokumentu tożsamości.

Zaloguj się aby dodawać komentarze