Chyba mało kto się spodziewał, że zdecydowanie najważniejszym sportowym wydarzeniem weekendu, a możliwe, że całego miesiąca, będzie FAME MMA 6. Obecna sytuacja spowodowała niestety, że większość rozgrywek została zawieszona. Włodarze gali oraz zawodnicy, jednak się nie poddali i już w tę sobotę, 28 marca o godz. 20:00, odbędzie się szósta tego typu gala. Z okazji FAME MMA 6 przygotowaliśmy specjalny kod promocyjny do LV BET: 1500PLN, który oznacza liczne bonusy dla Ciebie i możliwość obstawiania walk! Szczegóły w artykule – zapraszamy!

LV BET kod promocyjny FAME MMA 6 – odbierz!

Jednym z głównych sponsorów gali są zakłady bukmacherskie LV BET. Oznacza to, że bukmacher ten jest jedynym, który w swojej ofercie posiada zdarzenia na FAME MMA 6. Dlatego jeśli chcesz obstawić walki, które odbędą się w tę sobotę, to najlepiej już teraz założyć konto.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy LV BET kod promocyjny FAME MMA 6: 1500PLN, który upoważnia do odbioru atrakcyjnych bonusów i pozwoli Ci się włączyć do walki o 1500 PLN! Kliknij w poniższy przycisk, który od razu przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego:

Przycisk z rejestracją do LVBET na użycie kodu promocyjnego

Dzięki kliknięciu w powyższy przycisk znajdziesz się na stronie bukmachera, a kod zostanie wpisany automatycznie, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o ręczne wpisywanie. Użycie przycisku przeniesie Cię prosto do formularza rejestracyjnego, który jest bardzo prosty i intuicyjny. Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż klika minut. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w link aktywacyjny, który znajdował się będzie na Twoim mailu. Zrobione? To już teraz możesz cieszyć się z gry i obstawiać swoich faworytów.

Tak jak wspomniałem, użycie naszego kodu promocyjnego na FAME MMA 6 do LV BET oznacza również szanse na liczne bonusy. Sprawdźmy co możesz zgarnąć.

Co wchodzi w skład promocji?

Jeśli założyłeś już konto i chcesz przejść do typowania FAME MMA 6, to wcześniej zachęcam Cię do zapoznania się bonusami, z których możesz skorzystać:

  • Bonus od pierwszego depozytu w wysokości do 1000 PLN.
  • Bonus od drugiego depozytu w wysokości do 500 PLN.
  • Bonus dla posiadaczy karnetów wybranych klubów oznacza dodatkowe 50 złotych.
  • Regularne obstawianie sportów wirtualnych to kolejne 20 złotych.
  • Trafienie najwyższego kursu na FAME MMA 6 to wygrana rzędu 1500 PLN!

Łącznie masz zatem do zgarnięcia aż 3070 PLN!!! Naprawdę niewielu bukmacherów daje szansę na zgarnięcie aż tylu dodatkowych środków na grę na start, a przed zbliżającym się FAME MMA 6 możliwość zagrania każdego dodatkowego kuponu może być na wagę złota.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy również przegląd typów oraz kursów na sobotnią galę. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz tutaj –> LV BET FAME MMA 6 typy i kursy <– serdecznie zapraszamy!

FAME MMA 6 kod promocyjny LV BET

Bonus od depozytu z kodem promocyjnym LV BET

Nie dla wszystkich zwrot ‘bonus od depozytu’ może być oczywistym sformułowaniem, dlatego już śpieszę z wytłumaczeniem o co chodzi.

Bonus od depozytu to najczęściej stosowana promocja przez bukmacherów, mająca na celu wzbudzić zainteresowanie gracza. W przypadku zakładów bukmacherskich LV BET mówimy o dwóch takich bonusach, które z kodem promocyjnym: 1500PLN mogą przynieść 1500 złotych dodatkowych środków na dalszą grę.

Minimalny depozyt w przypadku obu tych bonusów wynosi 50 PLN. Pierwsza wpłata oznacza 100% dodatkowych środków na grę. Sytuacja jest bardzo prosta – wpłacasz 1000 PLN i otrzymujesz 1000 PLN bonusu, wpłacasz 100 PLN i otrzymujesz 100 PLN w bonusie. Kupon zagrany ze środków bonusowych musi składać się z minimum 3 zdarzeń, posiadać kurs 2.50 i mnożnik 1.25 na każde zdarzenie. Bonus można użyć jednorazowo – za całą kwotę. Po wpłacie np. 200 złotych, na Twoim koncie bonusowym pojawi się 2 zł. Ale spokojnie – będziesz miał możliwość użycia mnożnika x100, który zwiększa bonus do 200.

Druga wpłata wiąże się z takimi samymi warunkami, ale maksymalna ilość dodatkowych środków wynosi 500 PLN. FAME MMA 6 jest idealną okazją na wykorzystanie kodu promocyjnego w LV BET, ponieważ otrzymasz dodatkowe możliwości obstawiania kuponów.

Kliknij –> więcej o kodzie promocyjnym LV BET <–, a poznasz więcej szczegółów!

Traf najwyższy kurs i zgarnij 1500PLN!

Specjalnie na zbliżającą się galę, bukmacher LV BET przygotował promocję, dzięki której możesz zgarnąć bonus w wysokości aż 1500 PLN! Co trzeba zrobić? Już tłumaczę:

Żeby wziąć udział w akcji na FAME MMA 6 należy posiadać konto w LV BET i najlepiej założyć je z kodem promocyjnym: 1500PLN. Następnie należy zagrać kupon złożony ze zdarzeń z najbliższej gali za minimum 20 PLN. Do promocji nie trzeba zapisywać się w żaden szczególny sposób – jeśli Twój kupon okaże się trafiony, to automatycznie weźmie w niej udział. 10 graczy z 10 najwyższymi trafionymi kursami kuponów zgarnie bonusy o łącznej wartości 5000 PLN! Na zwycięzcę czeka nagroda główna w wysokości 1,5 tys. złotych! Więcej informacji o promocji pojawi się na naszej stronie jutro (27.03) rano. Z kolei na poniższej grafice zobaczysz podział wygranych:

Czy FAME MMA 6 na pewno się odbędzie?

W środę (25.03) otrzymaliśmy zapewnienie, że gala odbędzie się na 100%. Współwłaściciel organizacji, Krzysztof Rozpara, poinformował, że „Decyzja jest taka, że realizujemy imprezę 28 marca!”. Dlatego nie musisz martwić się o to, czy Twoje kupony zostaną zrealizowane, ponieważ mamy gwarancję, że tak właśnie będzie.

Pamiętaj, że zakłady na FAME MMA 6 możesz zawierać tylko w LV BET i najlepiej zrobić to z kodem promocyjnym 1500PLN, który pozwala na zgarnięcie wcześniej omawianych bonusów. Więcej o samej gali przeczytasz tutaj – zakłady na FAME MMA 6. To jak, podejmujesz rękawicę i powalczysz o trafiony kupon? 😉

Zaloguj się aby dodawać komentarze