Kod promocyjny Betclic: Francja – Polska | 25.06.2024

Francja - Polska mecz na mundialu

Jaki jest kod promocyjny Betclic na mecz Francja – Polska?

Kod promocyjny do Betclic na mecz Francja – Polska, to ZAGRANIE. Z kodem ZAGRANIE mecz pomiędzy Francją i Polską w Betclic obstawisz bez ryzyka i bez podatku. Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku!

Betclic oferta powitalna na mecz Francja – Polska 
Kod promocyjny BetclicZAGRANIE
Zakład bez ryzyka i gra bez podatku50 zł + bez podatku całą dobę
Zbierz Drużynę Betclic+ 100 zł miesięcznie
Bonus za kupony wielokrotne+ 120% do wygranej

50 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + GRA BEZ PODATKU!

Co daje kod promocyjny Betclic na mecz Francja – Polska

Po wpisaniu tego kodu w formularzu rejestracji otrzymasz możliwość zagrania bez ryzyka na swoim pierwszym kuponie po rejestracji aż do 50 zł. Jeśli kupon nie wejdzie, otrzymasz zwrot środków w formie freebetu. Kod promocyjny: ZAGRANIE w Betclic gwarantuje również możliwość gry bez podatku w całej ofercie bukmachera.

Francja – Polska w Betclic z kodem promocyjnym ZAGRANIE – co można obstawiać?

Oferta zakładów na pojedynek pomiędzy Francją i Polską w Betclic wskazuje, że faworytem meczu jest ekipa Trójkolorowych. Francuzi nadal walczą o pierwszą pozycję w tej grupie, natomiast Polacy nie mają już żadnych szans na awans. Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Dortmundzie odbędzie się o godzinie 18:00. Wśród chętnie obstawianych propozycji znajduje się zakład z handicapem na wygraną Francji przynajmniej 2 golami.

Kurs tego zakładu wynosi 1.69, a pamiętaj, że z kodem promocyjnym w Betclic: ZAGRANIE grasz bez podatku!

Ciekawym wyborem może być również typowanie bramki autorstwa Kyliana Mbappe. Francuz do tej pory nie strzelił nawet jednego gola na tym turnieju, lecz kurs na jego trafienie z Polską wynosi 1.66, więc prawdopodobieństwo jest spore.

Pamiętaj również, że na mecz Francja – Polska po wykorzystaniu kodu promocyjnego ZAGRANIE dostępna jest sekcja MyCombi. Możesz w niej zbudować dedykowany zakład na to spotkanie, który będzie uwzględniał kilka różnych typów i zagwarantuje jeden, duży kurs AKO.

W Betclic kupony AKO i Single możesz grać bez podatku, a dedykowane AKO na mecz Francja – Polska w opcji bez ryzyka i bez podatku może być najlepszym wyborem!

Więcej typów na mecz Francja – Polska znajdziesz na naszej stronie po kliknięciu w podany link.

Oferta zakładów na mecz Francja - Polska

Fot. PressFocus / Marcio Machado SPP

Zaloguj się aby dodawać komentarze